Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psí zlozvyky

 

NápovědaFórum » Chování psů » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Psí zlozvyky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2014 20:02 beruska – Pes steka v aute
nase jezevcice (skoro 7 let) Joy neustale steka v aute a hlavne behem jizdy,opustimeli auto,prestane.Zkouseli jsme strikaci pistolku a nepomohlo a ani rozumne domlouvani. Jsme uz zoufali,elektricky obojek nechceme rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 22:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: buchťa
buchťa napsala: Kdyby se náhodou někdy objevolo moooooooooooooooooooc k Tobě na návštěvu :-P
hop
kde pochytáte různý zlozvyky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 20:11 Žena buchťa [6] – petrab
Kdyby se náhodou někdy objevolo moooooooooooooooooooc penízkú (a jak vlastně vypadají smich ),tak )Bofi mastí na všechny operace a pak my všichni mastíme k Tobě na návštěvu :-P
hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 19:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: buchťa
Což je taky správně, protože vůdce smečky nikoho nerozmazluje. Takže kdyby se nějaký finance omylem objevily, věnuj je charitě! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.09.2012 19:46 Žena buchťa [6] – drobečci
Ahojte děvčata.

Takže já tyto starosti vúbec nemám.U nás totiž za pochodu probíhá rekonstrukce,dle financí (a těch teď máme velmi málo :-D ).
A až to bude jednou hotové (pokuď se toho dožiji smich ),tak budu po domě lítat,jako čarodějnice na koštěti s turbo pohonem.
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 19:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
DaD napsala: Tak na utíráni huby má v ložnici půl molitanové matrace s plátěným bílým prostěradlem (fajn indikátor). Ale do nás to někdy stihne taky. A uspěje Egonek s žebráním, nebo raději běháš s Ironem? :-P Jinak já nedám dopustit na mikrovláknové utěrky. ;-)
K dědečkůůůům a babičkáááám se chováme vstřícně, mile a vzorně, takže uspěje. Ovšem jen vocuď pocuť. Né, že vyžere kilovou pikslu za večer.
"Kouzelný" utěrky, jak se jim říkalo po revoluci čili hadry z mikrovlákna mám všude, v podstatě nic jinýho nepoužívám, ale konf. stolek je skleněnej a matlavý sliny je potřeba ještě zironizovat, ať to nedělá čmouhy.... S ironem lítám i tak, páč háže voslintaný hračky na stůl a chce si po stole kutálet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 09:08 Žena DaD [745] Re: petrab
Tak na utíráni huby má v ložnici půl molitanové matrace s plátěným bílým prostěradlem (fajn indikátor). Ale do nás to někdy stihne taky. A uspěje Egonek s žebráním, nebo raději běháš s Ironem? :-P Jinak já nedám dopustit na mikrovláknové utěrky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 05:50 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena
Rexík nejlépe večer při televizních novinách si sedne před některého člena rodiny a začne kňučet. Chce granule. Nevezme si je sám, chce krmit. To jsem ho naučila vloni, když byli pánové na dovolené. Perfektní věc. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.09.2012 22:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
E. každej den po večeři přijde od misky, utře si o někoho z nás hubu, pak začne poštěkávat, packou shodí všechny noviny ze stolku, kde má pikslu s lahůdkama a přesně při TV zprávách vezme tu nejpisklavější hračku a píská. Když je mu sděleno, ať zklidní hormon, háže voslintanou hračku na konfer. stolek. Když přestane, lítám s ironem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   29.09.2012 17:31 Žena DaD [745]
Máme zlozvyk: chce spát u paniččiny postele, což by nevadilo, kdyby byl ticho. Jenže on funí, budí se a popochází a ze spaní chrápe a štěká. A nejstrašnější je, jak se naučil dožadovat se "dezertu" po večeři. Dostává ucho, tyčinku .. no a najednou mu už asi čtvrt roku nestačí jeden. Chodí, kníká, ňufá, strká do mě čumákem dokud nedostane aspoň piškot. A někdy jede třetí kolo, rozmazlenec mazaný. Jinak naštěstí zlato. smich Jo a jednou mi upadla trocha krmení pro akvarijní krevetky. Slupnul to a já čekala, jak tohle dopadne u takového průjmouše. Dobře. Asi díky minimnožství.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.09.2012 19:50 Dracula Re: Terda
Tak když nemůže lítat, tak zněj udělej jiného sportovce smich smich www.zoohit.cz/… :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 18:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Alex
Je to o voze a o koze. Požádej někoho, kdo Ti níže text přeloží a potom pochopíš, že Tě zde nikdo z ničeho neobviňuje a rozumí Ti každý. Pakliže ovšem kdokoliv cokoliv v diskuzi zmíní, vždy lidé budou mít na věc různé názory a ty lze buď respektovat nebo se přinejmenším snažit i ze zcela odlišných najít alespoň něco pozitivního a poznat zkušenosti jiných. A když ne, nemá význam je zmiňovat. Tvému psíku pevné zdraví. A pohodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 19:31 Alex Re: petrab
Fotka k příspěvku petrab napsala: Předpokládám, .............. mísu.
Alex.Hykaru nehodlam to pořád visvětlovat a opravdu me vadi že me obvinějete zněčeho co neni nebo nerozumite tomu jak sem to misel tim jak bilo prvni diskuzni tema odeme napsane cose tiče Vkinki já seji věnuji vichovavam a to co je potřeba vni zlomit zloiky i nějake věci počinaje se tomu věnuji take nenito tak žebito bilo richle uněkterich bafanku to trvá dele uněktere dřive podletoho oco de u některiho to zlomit nejde napřiklad diš nechce se kamošit cižimi bafani nbo i lidmi tak nechce Viki diš ce tak si někoho očicha a to už je pokrok třeba spejskrm nebo i něgdi člověka ale to je fak vimka ato ji nechvám svobodu nenutim ji tobi bilo horši ji nutit se kamošit diš třeba nebde chtit lepši je se projit a při prochace se potkavame spejskaři diš chce očichse sněmi a to je necham diš vim že nic nehrozi.Ja ji nepotřebuji davat žadnemu psimu psichologovi to bi nebilo proni vubec dobri je to cizi člověk a já vim ják sni zachazet ppostupovat tak abi to nebilo nani moc velký zatěž richlí nani.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 21:42 Dracula Re: Terda
Tak víš co není to špatný nápad na server hafici.net vid smich Ale co, o nic nejde ono, mnohdy se doporučuje na chvíli pozměnit konverzaci k jinému a pak zase zpět ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 15:58 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Což takhle téma přejmenovat na "zlozvyky našich zvířecích miláčků" smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2012 13:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala: No nožkama se nelítá, ale přistává a co takhle padáček?

P.S. fakt super téma o psích zlozvycích smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 20:57 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
No nožkama se nelítá, ale přistává a to zrovna s těma jeho moc nejde, takže kdy už se rozhodně letět, tak většinou někam hned žuchne. A klofnout jsem ho teda ještě neviděla. Maximálně děsně nadává, ale neštípne, takže se obávám že v přímé konfrontaci pes x papouch by nevyhrál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 20:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala:
on nelítá, má vachrlatý nožičky,
se nelítá nožičkama, nebo jo? a má zobáček? Tu špičku, co se s ní dá klofnout?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 20:31 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Obávám, že neuletěl... on nelítá, má vachrlatý nožičky, tudíž špatné přistání tudíž nelítá. Spíš provádí pád plavmo třeba ze stolu dolů a nejradši mi stejnak sedí na klávesnici, blokuje nejpoužívanější tlačítka a kecá mi do psaní smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 20:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala:
pokusy o ulovení všeho živého od velikosti mravence do jeho samého, nejlépe hlodavců...
třeba by to hlodavec andulák přežil, když má křidýlka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 20:25 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Pochybuju, že by ty dva vegetili na polštáři vedle sebe, ve stejnou dobu a nedošlo ke ztrátám na životech smich Další Bertův neodnaučitelnej zlozvyk totiž je pokusy o ulovení všeho živého od velikosti mravence do jeho samého, nejlépe hlodavců... To už má na svědomí kolik myší, hryzců, hrabošů, jednu činčilu, jedno morče. Jednoho hraboše a jednoho rorýse jsem před ním teda zachránila a sousedovic kocour vždycky stačí zdrhnout z naší zahrady včas.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 20:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
No tak on se papouch i jezevec vlastně vejdou do tý náprsní kapsy.... leda, že by vegetili na polštáři, když panička neni doma....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 17:26 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Hele mě se neptej smich Prostě koukám a kousky hovězích plátků pod polštářem :-D Teda... ono to nejsou jen psí mlsky... Papouch ten má zase zálibu v tom drobit mi proso do klávesnice smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2012 15:45 Dracula Re: Alex
Nechci se Vás třeba nějak dotknout, ale je velký rozdíl mezi milovat psa a mít rád...

Mít rád psa je sice hezké a je to potřeba,ale co pomoct mu?, ale milovat svého psa znamená mít rád a být schopen mu ve všem pomoct, aby jeho život byl s vámi to nejlepší co ho potká- takhle to beru já :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 15:38 Dracula Re: petrab
Né opravdu Péťulko, já nemám slov a není třeba je plýtvat nadarmo a vypsat si klásevnici či do ní vzteky udělat dolíčky, nebo jsem to ještě do ted nepochopila smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 15:29 Dracula Re: Alex
Slovo demokracie a svoboda slova ti nic neříká ??
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2012 15:21 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
jak to tu ctu vydala sem se k posteli a hle susena kuze lezi u polstare..no zacinam mit podezreni zda se tu Schatz nechodi inspirovat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 15:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
a cos v tý posteli dělala, když kapsy jsou poněkud jinde než polštář na hlavu?
či že by náprsní kapsička?

Můj pes do postele taky neleze, né že by nesměl, ale nechce, je mu tam vedro.
Smradlavý ucho od návštěvy si tam ale klidně zahrabe. Už zjistil, že do lina ani do koberce to nejde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 14:46 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
To spíš jsem byla šikovná já a vysypaly se mi z kapsy, když jsme si chystala oblečení :-D Mě pes do postele nesmí a kupodivu to respektuje. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   24.09.2012 10:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Alex
Předpokládám, že mnohýmu česky nerozumíš a proto jsem hoooodně hodnááá. Kdybych tak nepředpokládala, reagovala bych jinak. Nevim fakt ale, podle toho, co tu píšeš, proč tedy už iksátej Tvůj příspěvek je furt dokola o tom, co jsi chtěl/a a nechtěl/a?
Lidi většinou zlozvyky chtěj odstranit a když né, tak to stačí v klidu napsat. Tak se nešil. Mimochodem - stres způsobuje zdravotní komplikace (nejen):

Stres může způsobovat cokoliv:
• zdravotní problémy
• narození potomka
• zkoušky
• úmrtí
• vzpomínky na nepříjemné události v minulosti
• obava z budoucnosti
• nedostatek peněz
• pracovní záležitosti – hodně práce, málo práce, špatné výsledky…
• vztahové problémy – nevěra, rozchod….
• svatba
• a mnoho dalších
(z www.eftpsychologie.cz/… )

Je naprosto skvělý, když si někdo udělá čas a napíše svůj názor, jak by onen zlozvyk odstranil. Kvůli názorům (snad nejen) já navštěvuju diskuzní fora. Je to pro Ty, koho to zajímá. Když to někoho nezajímá, nemusí to číst a nemusí na to reagovat. Diskuzní forum je od toho, aby v něm lidi diskutovali a to se děje. Horší je, když někdo něco nadhodí a ticho po pěšině.

Není mi totiž jasný, když už jsi téma o zlozvycích zřídil/a, proč o nich tedy dál nepíšeš a jediný, co tu řešíš je to, že nechceš tohle a chceš tamto.
Možná si to představuješ tak, že napíšeš - můj pes se venku bojí - a chceš odpovědi typu:
Jéé, můj taky. Neboj, nejsi v tom sám/a. I ty můžeš dostat. Ale pejskaři jsou sorta lidí, kteří si o psech povídají a taky si neustále něco radí a líčí svoje zkušenosti a nejen svoje!

petrab napsala:
A E. má jeden děsnej zlozvyk, že ňafe na zákazníky v práci tak dlouho, dokud mu nedaj piškot. smich


Já třebas vůbec nehodlám tenhle zlozvyk odstraňovat. Vím přesně, jak ke zlozvyku došlo. A co s ním dělat vim taky. Ale přesto by mě zajímalo, jak by to řešili ostatní, jak by se pokoušeli problém odstranit. A je taky zcela normální, kdyby sem někdo napsal, že to je tedy děsný, když pes ječí na zákazníky, kteří na to nejsou zvědaví a že bych s tim teda něco dělat měla, i když nehodlám.

Jde tedy o diskuzi. Jestli Tě nebaví diskutovat, tak na to nemusíš reagovat.
Jestli chceš stále dokola řešit to, co jsi už několikrát napsal/a, pak Ti ráda zřídím téma, kde na to bude prostor a tam se můžeš vyřádit nejen Ty.

Alex napsala: zajimave jo jo potlesk

zajímavý ti připadne co? Doufám, že né dioptrie, to je zase jen jedna krátká věta mimo mísu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 10:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala:
Tuhle jsem našla hovězí pásky pod polštářem a absolutně nechápu jak se tam dostaly smich

smich že by si hafan udělal z polštáře kompost na zahrabání lahůdek na horší časy, jako se to děje u nás?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 10:03 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
No kus flákoty jako syrový asi ne, ale to že budu mít v kapse u kalhot sušený nebo nějaký jiný mlsky je pravděpodobnost tak 90% smich Já tevůbec doma nacházím pamlsky na těch nejnepravděpodobnějších místech Tuhle jsem našla hovězí pásky pod polštářem a absolutně nechápu jak se tam dostaly smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:58 Alex Re: petrab
petrab napsala: Alex napsala:
otom jak to odnaučili ooni nebo ak to jde skušenosti stim ruzne a kolem toho co stim

viz níže
petrab napsala:Povel FUJ.... ...........
.... atd, je to dlouhý

Alex napsala: tak ted ti radim a ti budeš dělatt co ti radim
Nic takovýho tady ovšem nikde nevidim. Jsem ovšem objednaná příští týden, vzhledem k věku, na oční.
zajimave jo jo potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
smich Chceš bejt zákazník? Masíšto bere nejradějc, ale kdo vyráží do opravny v kapse s kusem flákoty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:56 Alex Re: Terda
Terda napsala: Nikdo se do nikoho nestrefoval. Bylo založeno téma s problémem a přišly typy jak problém řešit. Myslím docela rozumné, dokud se to nezvrhlo v to, že vy vlastně o žádnou radu nestojíte.... já sem psal proč sem tohli diskuzi zakladal dibiste to pořádně četli já nepotřeboval radu napsalsem jen co muj bafan děla oco de abich mohl založit diskuži ktera má bit pro jine pejskaře poti co maji bafiky co chtěji venku pojidat co nemaji abi mněli de to řeši a gde se sdilet nebo taková diskuže tadi nebila diki :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:55 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Já s tím něco dělám denně smich Vodítko, kšíry a maže ven i když se mu nechce (a mě třeba taky ne), aby z něj nebyl buřt smich

A bere E. jako úplatek i masíško? Kdybyh na něj náhodou narazila, tak aby mě nezežral ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2012 09:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
smich A chceš s tim něco dělat?

A E. má jeden děsnej zlozvyk, že ňafe na zákazníky v práci tak dlouho, dokud mu nedaj piškot. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.09.2012 09:48 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: sgualdrina
No Berťas má jeden děsnej zlozvyk už od štěněte... Nejradši by se furt jen válel v posteli smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2012 09:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Alex
Alex napsala:
otom jak to odnaučili ooni nebo ak to jde skušenosti stim ruzne a kolem toho co stim

viz níže
petrab napsala:Povel FUJ.... ...........
.... atd, je to dlouhý

Alex napsala: tak ted ti radim a ti budeš dělatt co ti radim
Nic takovýho tady ovšem nikde nevidim. Jsem ovšem objednaná příští týden, vzhledem k věku, na oční.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:46 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Alex
Nikdo se do nikoho nestrefoval. Bylo založeno téma s problémem a přišly typy jak problém řešit. Myslím docela rozumné, dokud se to nezvrhlo v to, že vy vlastně o žádnou radu nestojíte....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:37 Alex Re: Terda
Terda napsala: Mám rejpavou: Zajímalo by mě proč někdo zakládá téma, když pak o radu nestojí hmm Proč zakladam temata diš oradu nestojim třeba dibi něgdo jiní mněl ti problemi usviho bafana jsou lide kteři maji bafiky a ti maji takove problemi nezakladam to kvuli sobje že já chi radu ale třeba di bji chtěli se vzdilet popovidatotom vklidu bez nějakich se strefovani jako tipu jasem něgo tak ted ti radim a ti budeš dělatt co ti radim to ne no at si to vklidu lide otom jak to odnaučili ooni nebo ak to jde skušenosti stim ruzne a kolem toho co stim proto jeto založene pochopilisteto potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 09:29 Alex Re: Dracula
Dracula napsala: koukám gramotnost věty co jí ted čtu se mi nějak nepovedla smich smich Mam dojem nebo těto bavi ?? potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.09.2012 23:11 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Schatzan si posledni dobou kdyz je sam doma chodi poustet vodu do sprchace..ale vzdy teplou..nevim zda mu je zima bo co,ale ta sauna co tu pak je je desna..:-D tezko rict jak ho to odnaucim..jedine poradne zadelat sprchac..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.09.2012 22:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
No, tak někdy lidi nestojej o radu, ale chtěj si jen popovídat o tom, jak je věc blbá a nechtějí s ní nic ale dělat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2012 22:25 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Mám rejpavou: Zajímalo by mě proč někdo zakládá téma, když pak o radu nestojí hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2012 22:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: petrab
petrab napsala:
Alex - pověz, nenapsal nebo nenapsala? Ď.

tak už nenapsala, ale napsal, to je prima
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2012 22:19 Dracula Re: petrab
koukám gramotnost věty co jí ted čtu se mi nějak nepovedla smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2012 22:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula i Alex
komu není rady, tomu není pomoci přeci

Dracula napsala:
nechápu, proč odmítáte radu, já vám ji nenutím, jen nechápu jaký máte důvod mě za pokus "pomoct" vám a vašemu psu ihned sprdnout?
:

Alex napsal:
? mislim že nato nema fak se svami tadi bavit.
.


To je pravda. Jsou tady samý nesubmisivní typy, který se pletou do toho, o čem nikdo nemluví a na co se neptá.

Jinak ale - diskutujme: Psí zlozvyky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.09.2012 22:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Alex
Alex napsal:
Cojetoooo????????Alex nenapsala: hmm


smich smich

no jo, nenapsala. Co je ve čtverečku, to je citace, co je pod nim, je odpověď. Takže odpověď je k tomu, co napsala Alex.
Jinak, Alex - pověz, nenapsal nebo nenapsala? Ď.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 465x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/634-psi-zlozvyky