Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zásoby (výživa) na zimu?

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Zásoby (výživa) na zimu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2012 22:43 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Jojo, jak mu přes léto jídlo moc nejelo, tak teď žere jak rakovina palec Už nevím, co mu mám dávat.. sežere toho na svoje poměry hodně, tak mu teď dopřávám vemena, těstoviny, škvarky, morkové kosti a rohlíky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.10.2012 19:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala: Pro mě byla loni krutá.Tak pro MĚ je krutá každá... a ňák víc nežeru... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 13:25 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Pro mě byla loni krutá. Ale slyšela jsem, že i kočičák sousedky teď baští. Phoebe během dne zdlábla celou denní dávku a to nikdy nesní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 10:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Tak já mám psa nežravce, co dělal loni touhle dobou, bylo neuvěřitelný. Žral jak popelnice, luxoval všechno. Poprvý za život. Byla zima krutá? Nevim.
Letos tedy zatím nic zvláštního. Uvidíme, co ještě příroda zviřátkům praví...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 10:34 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Dělají si vaši pejsci zásoby na zimu?
V poslední době jsem začala pozorovat, že Phoebe více jí, jako by se chtěla obalit na krutou zimu. Pozorujete to taky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 19:08 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: petrab
Vidíš a to mi nezaplo.Pangamín dával brat nášmu predošlému hafanovi(krátkonohé mix čudo Cézar)A ako samo meno prezrádza bol pánom psom.Nie len povahovo,ale aj riadny svalnáč. :) Vďaka pangaminu,myslím.
Dík za webky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 18:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: prasan
při krmením barfem se přibírá po zkrmování vepřového www.baron.cz/…

jinak jestli chceš, aby Ti pes přibral, dej mu kůru pangaminu (vit. B) a vyčkej... , nejen u staršího psa je ale dobře, že naopak nemá nadváhu!

primar.sme.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 16:58 Muž prasan [897] - Teriéři
U mňa s Jaime je to opačne.V zime viac spaluje a schudne.Odstávka v chladnejšej garáži keď som v práci.Pohyb má i v zime i v lete, tak 50 na 50.V lete ide váha opäť hore,resp.na prevádzkovú hodnotu. smich
Ak niekto poznáte kalorickú bombu pre psa aby mi tak v zime nechudla(aj napriek pravideľnej strave 3xdenne) tak budeme radi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 11:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: HOUP
Letos nabrali abnormálně snad všichni psi, co znám. Měli proč, co se týče počasí.
Až se oteplí, přejdi na pozvolna delší promenády a lehounce uber krmivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 09:59 Žena DaD [745]
Když vet je spokojený... Sousedi mají úžasně roztomilou labradorku, ta je opravdu baculatá, je jí deset a je na light nebo senior granulích. Jenže ty její nádherná očička - velká a hnědá, vyžebrá co jde :-D . Zo určitě není váš případ, tak bych počkala do jara. Beník taky přibral. ahoj
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 08:20 Žena HOUP [1532]
byli jsme na očkovaní pokut tu má někdo labradorka ------prosím o radu holka mi přibrala do záři to byli 2 kila a tet do února + 3 kila ---má 4 roky---------je kastrovaná v 5 měsicich jejího věku ----takže tam bych problem neviděla ---pořad máme stejné granulky a odvažuji papáni :-)---i když je fakt že jsem ji tet krapet přidávala ..ale už jsme přestala...je to hodně že za 7 měsicú přibrat 5 kilo:-( nebo je to nějak tím věkem ?------o prázdninách jsem si říkala že to bylo tím pohybem --důvod co druhy den holka plavala :-)..tak že by svaly..ale tet další kyla ---trápi mě to ---je fakt že je pořad nenapapana--venku škemrá docela dost a taky dostává mlsky od kamarádu pejskařů---------jak bych to dělala já počkat po mrazech a něco začít dělat ale co --bude mít víc pohybu to jo- tet je to tak 2-2,5 hodiny a aktivního pohybu pak by to bylo tak 4 hodiny...........co dělám blbě?---a dodám veterinář byl s námi spokojen je to jen můj stihomam .... :-) stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2012 23:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
DISKUZE O OBLEČCÍCH JE PŘESUNUTA DO OBLÉKÁNÍ PSŮ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 21:17 Žena DaD [745] Re: petrab
Chlupy máme i tam, kde by se podle četnosti úklidu a všech fyzikálních zákonů vyskytovat prostě neměly :-( . Nejhůř, když přijedou rodiče - oboji nepejskaři - máme specialitu domácnosti: chlupaté občerstvení :-D . A to Ben nechodí na válendy. Už se "těším" na jarní línání. Loni měl té srsti půlku, nechápu. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 20:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
smich smich Nejen nabral, ale i se silně osrstil, že?....... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 20:42 Žena DaD [745]
Až Bena uvidí veterinář, tak to s ním sekne - z útulku přišel s 32 kg, odtamtud i od veta jsme dostali rady na vykrmení... už před nedávnem nám doporučil omezit.Teď odhaduju 43 kg a pořád žebrá o přídavky, slintá mi u talíře a je schopný sežrat skoro cokoliv, v létě jen hooodně masa a pár granulí. Už aby ho ten apetýt přešel, začal s tím už v říjnu. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 19:29 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Sissi je taky před větší zimou děsně nedožraná! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 19:17 Žena HOUP [1532]
já tež tet holce přidávám kjmení doporučil to i veterinář --a mužu říct že je tak rychlá jak už dlouho ne...hihihi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 18:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Já mam psa doma a sám si koriguje příjem před zimou. Vždy, má-li bejt tuhá, víc žere. V počátku to někdy nevypadá, když třebas začne ochlazení až později (např. letos), ale nikdy se nesekne. Naopak, byly-li zimy nic moc, žádný dráámo nabírání nenastalo nikdy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2011 18:11 Jiří – krmeni
ja teda krmim granulemi,ale pred zimou a v zime jim davam taky vice :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.01.2011 15:47 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Dneska jsem byla nakupovat pajšl,Cherryna se mohla zbláznit jak se na to těšila.Porcovala jsem ten humus v garáži a ještě teď cítím ten pach všude.Divím se co všechno je člověk schopný udělat pro své rozmazlence. Manžel by jí raději koupil svíčkovou,jen aby nemusel dělat to co já. smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.01.2011 12:47 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
přes všechnu mou snahu správně krmit,mi stejně Cherry začla v těch největších mrazech línat a shazuje srst fakt solidně.Asi je to tím přechodem z tepla domova do zimy venku,jsou to velké teplotní rozdíly,tak to má chudák holka trochu pomotané s tím kdy má přesrstit.Proto jí také dodávám víc tuků,aby ten podkožní nnahradil chybějící srst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.01.2011 22:25 Žena xanti [442] - Teriéři
ono to jde pěkně vidět např na kočkách - tedy těch našich ano...nejenže mají zimní srst, ale také přibírají na váze... jsou to na zimu krásní macínci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 20:38 Žena defisa [80] - Teriéři
my teda nabíráme na váze a malinkou oblékáme protože je malinká a západá do sněhu xD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 12:01 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
tak tak, souhlasím ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.01.2011 11:57 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
Taky krmím Barfem,přidávám i víc tuků,jak živočišného ,tak rostlinného,Cherry je sice povaleč doomácí,ale protože denně jsme několik hodin venku a oblečky jí nedávám,můj laický názor mě nutí obalit jí přírodně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.01.2011 11:50 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Já, poněvadž krmím syrovým a mám psa venku, nechávám nabrat.. on sice nenabere tolik, kolik si představuju (snažím ho ztloustnout už nějakou tu chvilku:-D), ale i tak dostává energeticky hodnotnější jídlo - hlavně větší objem a více tuků..
Jinak si myslím, že je lepší nechat pesana TROŠKU obalit než ho navlíkat do nesmyslných hader X-) (samo pokud nejde o oblečení kvůli zdravotnímu stavu).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.01.2011 11:44 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Zimní stravování
Ahoj lidičky,necháváte taky své mazlíčky přes zimu nabrat něco málo na váze,aby měli lepší tukové vybavení na zimu,nebo krmíte stejně po celý rok?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 60x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/652-zasoby-vyziva-na-zimu-