Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Čokoláda u psa

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Úrazy 

+ přidat příspěvek
Čokoláda u psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.06.2013 00:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.06.2013 23:44 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
To je návod, jak z hořké čokolády udělat mléčnou smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 23:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
líp zapít mlíkem - moc dobrá záležitost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.06.2013 23:31 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
pivo a pěkně to mastný a těžký zapít, protože pít se má smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.06.2013 23:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
neni to tedy čokoláda, ale E. když hlídala kámoška u nás na chalupě, už je to dávno, tak jsem jí ho, jedoucí s rodinkou k moři, předala s A4 pokynama s lékama proti průjmu a dietou. Ona dorazila na chalupu, vyndala si tašky z auta a než je odnosila, sežral jí 8 řízků i s kusem alobalu, jak to tedy vypadalo. Jí málem vodvezli na koronárku a pes měl do rána po průjmu.
Jindy taky při průjmu mi za mlada skočil packama na linku a ukrad celý velký máslo. Myslela jsem, že se nemůže dožít rána. A ráno? Ho*no pevný jak podle příručky.

Takže proti průjmu - alobal a máslo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.06.2013 23:08 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Vím, volala jsem hned po příchodu domů na veterinu. Prý když do rána bude v pohodě a ranní stolice bude bez krve, tak to bude dobrý. Udělala to pak ještě jednou. Vytáhla si z koše 0,5m alobalu od bůčku, co jsem pekla a celý ho olízala a ještě pro jistotu sežrala. Myslela jsem, že mě budou omývat. Bála jsem se pěkně dlouho, že mi umře na otravu. Ale byla tu bez následků až do skoro 16 let a v perfektní kondici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 23:05 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
.... a jó máš recht. Teď když to čtu, tak si už vzpomínám ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.06.2013 22:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
111muf napsala: tu třetí věc si nepamatuji.
česnek
www.hafici.cz/…/

111muf napsala: čokoládové figurky i s pozlátkem.

nejvíc vadí čokoláda hořká - 1 tabulka pro pidi plemeno - fakt jdoucí o život...,
jestli pozlátkem je staniol, pak jen pozn. - hliník je taky pěkně blbej - např. spoj mezi buřtama - na to bacha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 19:16 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Moje Bára(už spí v psím nebíčku) mi o vánočních svátcích snědla všechny čokoládové figurky i s pozlátkem. Stačil jí na to jeden den v práci. Stáhla si ubrus ze stolu a mísa plná dobrůtek byla k dispozici. Nic jí naštěstí nebylo. Ale je fakt, že jsem četla, že velké množství hořké čokolády (celá tabulka) může být pro psa už i smrtelná, stejně jako syrová cibule a tu třetí věc si nepamatuji.
Z jednoho čtvečku se střílet určitě nebude, maximálně při pravidelném užívání trošku přibere :-D
Zajímavý a vysvětlující článek www.cz-pes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.05.2013 23:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Petr Fiala
Kdyby mops snědl tabulku hořké čokolády, dobře by to asi nedopadlo, výjimečný jeden čtvereček by mu neměl nic udělat, ovšem u maličkého štěňátka pidi plemene už je to k diskuzi...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.05.2013 15:01 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Petr Fiala
tak jeden čtvereček ne... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2013 12:16 Petr Fiala – Čokoláda u psa
Zdravím,mám problém,mám mopse a vím že psi čokoládu nesmí ... jenže on sežere všechno a na zem mi upadl čtvereček hořké čokolády a samo,že to sežral. Chci se zeptat,může čtvereček nějak ublížit ?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 124x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/741-cokolada-u-psa