Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jezevčík trpasličí / králičí

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Jezevčík trpasličí / králičí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.11.2013 18:08 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Jiri_99
nejlepší bude se ptat primo v chovkach..seriozni chovatel vam vse rad vysvetli a ukaze,takze se zajet kouknout a ja myslim,ze brzo najdete co hledate.. ;-) na fb bude urco existovat skupina zamerena primo na jezevciky a tam se zeptat,pac tam budou sami "postizeni" jezevciky a urco poradi vic..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2013 16:58 Jiri_99 Re: sgualdrina
Děkuji. Právě proto se snažím najít chovky, kde páří králičí s králičíma. Ne jen čekat, co z toho vlastně bude.. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2013 20:28 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Jiri_99
ja co sem slyšela tak moc hezky odchovy ma chovka Dachhaus..ono jelikoz se rozeznavaj podle obvodu hrudniku,bude asi dost tezky u stenda poznat,ktery jaky bude,pac tezko rict,jak se stendo vyvine kor když rozdil mezi trpaslicim a kralicim je 5cm :-D tak stastnej vyber ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2013 18:54 Jiri_99 Re: sgualdrina
Děkuji. Tenhle odkaz už znám, projíždím a hledám jako blázen. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2013 18:52 Jiri_99 Re: Libas
Jasan, máš naprostou pravdu. Až teda na to, že králičí je menší a lehčí. Lidi to jen spojují - králičí/trpasličí.. Ale logicky, pokud se spáří králičí s králičím, je tady o "dost" větší pravděpodobnost, že bude opravdu králičí.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2013 11:52 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
www.kchj.cz/…
já myslím,že na jejich klub. strankach si určo vybereš, i když to možná bude dál,ale výběr tu je
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2013 11:50 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Libas
jj mas pravdu,mezi sebou se kříží jak trpasličí tak kraličí,až později se určí,do jake kategorie onen jezevčík patří
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 23:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Jiri_99
Tak jsem hledal a mezi chovatelskými stanicemi jsem našel jen dvě které chovají dlouhosrsté, ale ani jednu, co chová hladkosrsté jezevčíky králičí.
Jinak co jsem tak četl, tak trpasličí a králičí je jedno a to samé a teprve podle toho, jak vyroste, se to rozdělí buď na králičí, nebo na trpasličí. Nebo se snad pletu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2013 18:45 Jiri_99 – Jezevčík hladkostrstý králičí
Ahoj ahoj všem,

nevíte někdo tady prosím pěkně o chovné stanici těchto pejsků? Nejlépe na Olomoucku, samozřejmě není podmínkou. Něco už mám "vyčíhlé", ale víc hlav víc ví a je pak větší výběr.
Co jsem našel, vždycky páří trpasličího s králičím. Úplně dokonalé by bylo, kdyby pářili králičího s králičím.
Mnohokrát děkuji za tipy. ano

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 85x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/772-jezevcik-hladkostrsty-kralici