Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co trápí pejskaře?

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Co trápí pejskaře?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2014 21:54 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – nauč se vydělávat na internetu
Mě trápí,že mám málo peněz pro záchranu zvířat a tak jsem začal.Učím se vydělávat na internetu.
www.golden-affiliate.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.12.2013 12:24 Žena pavoucica [703]
Já už to vidím na jedné straně chrní pes a na druhé naše maličká Ema.Má 19 měsícu a věcí co dělají rámus se bojí a hned chuděra plače....takže budu mít na Silvestra o zábavu postaráno :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.12.2013 08:51 Muž invalida [782]
Já tradičně vezmu zvěř do dílny a něco hezkýho si ze dřeva vysoustružím. Tam je nejmíň slyšet ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.12.2013 07:17 Žena pavoucica [703]
www.novinky.cz/…

no nezbývá nám než se na Silvestra psychicky připravit a vytáhnout manželovi nějakou teplou duchnu, aby mi na gauči nezmrzl, páč si myslím, že Lupina se na Silvestra nastěhuje k nám do postele a jelikož není naše postel moc prostorná.............bude muset někdo na ten gauč jít spát:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 21:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
invalida napsal: nehoblovaný latě....... stydim s hřebíčkama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 21:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
holt by musel dobrmánek vyrazit na prochajdu sám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 20:28 Muž invalida [782]
Pořád tvrdím že je potřeba používat nehoblovaný latě....... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 20:22 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Je to hrozný,jak jsou lidi pitomí,u nás si takhle omladina krátila dlouhou chvíli tím,že stála na mostě a házela z něj petardy dolů a vůbec je přitom nes..e že tam chodí lidi a jezdí auta. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 16:23 Muž invalida [782] Re: petrab
Jenže bohužel by to zase vod... páníček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 13:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
mívali jsme dobrmana, naprosto vyrovnaný skvělý pracovní zvíře,, kterej vod tý doby, co měl popálený břicho vod dělobuchu vožraly, by nekompromisně zlikvidoval každýho podobnýho týpka, a myslel to vážně... třeba tenhle ichtyl podobnýho pejska potká!!!!!
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 11:53 Muž invalida [782] Re: Jarka
No bylo by to vtipný...ovšem tahle země potřebuje vymahatelnost zákonů..msta nikam nevede. My už toho moc nepo...ale děti potřebujou otevřít oči.Ty to povedou dál. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 11:50 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: invalida
To není vůbec špatný nápad. SKončí na záchytce a trochu se mu to prodraží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2013 09:42 Žena pavoucica [703]
to se teda nestačím divit a je mi líto, že takhle funguje naše policie. rozzureny Chránit a pomáhat mají ne lumpům, ale těm co jsou v právu.Můj manžel by takové individum přizabil, já bych asi taky nešla pro ránu daleko hmm nejlepší by bylo petardy a podobné pitominy vubec neprodávat.Já ted nemužu skoro ani dítě vytáhnout na odpolední procházku, protože jakmile se trošku sešeří hned to tu bouchá na každém kroku a nejsou to jenom dospělí, ale i malý kluci co háží petardy a naše Emička jak to bouchne hned pláče.Lupina škube vodítkem a táhne domu jako divá.Nesnáším takové blbé zvyky :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2013 20:55 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: invalida
Ufff, tak to by som nechcela zažiť, držím palce a samozrejme aj Mel. Ale ako vravíš, hlavné, že sa nič nestalo čube. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.12.2013 15:01 Muž invalida [782] Re: petrab
Mě napadlo že až bude zase ležet vožralej na silnici (poměrně často) tak zastavím a zavolám policajty já. Soused mi zas radil při tý příležitosti mu poch.. hlavu stydim Ale pes je ok a to je hlavní ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.12.2013 14:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
klasická zkratová reakce, nákup a procházka v jednom na vodítku s psíkem, šok a ohnání se, držím palce a tomu inteligentovi doufám, hoděj petardu mezi nožky na Silvestra!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.12.2013 12:11 Muž invalida [782]
Tak a mám průser a možná budu v televizi. Zjistil sem že mi dochází kafe tak sem si pro něj došel do krámu. Čuba samozřejmě se mnou. Tady jednoho místního blba napadlo nám hodit petardu pod nohy. Čuba se skoro uškrtila na vodítku a já se taky lek. Tak sem ho přetáh holí přes hnáty...původně sem chtěl po palici ale už ho znám dlouho a vím že by se mu tutově nerozsvítilo. Zavolal na mě policajty. Po novým roce mám jít vypovídat. Bylo mi doporučeno že mám říkat že sem se lek a že sem nepřemýšlel o tom kam ho bacit. Jinak je to možný "kvalifikovat jinak". A já si blbec myslel že policajti maj pomáhat a chránit a ne učit lidi lhát. Sem zvědavej kolik dostanu? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2013 09:50 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: invalida
Veď toto, my sme to nikdy nemali, až minulý rok som to vyskušala a je to celkom o ničom, nijako špeciálne ma to nenaplnilo, ale kocúr si užíva ohňostroj, sedí na balkóne, za oknom a občas "chytá" to čo padá v jeho rovine :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2013 09:45 Muž invalida [782]
Já nějak nechápu co z toho kdo má udělat rámus...někdo tvrdí že tím vyjadřuje radost. Lidi sou divný ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2013 09:40 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: invalida
No však toto, a tento rok nebudem hádzať fakt nič, to mi stačilo minulý rok. :-D (To bolo prvý a posledný krát v mojom živote, asi...) smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.12.2013 09:33 Muž invalida [782] Re: Ria542
Soused jezdí kamionem a petardy vozí tuším z německa za několik tisíc. Prej za to nemůže a má na tohle úchylku. Letos už blbne od asi 15týho. Něco mu operovali a doma bude víc jak měsíc. Taky mám chuť dát si jednu ránu! Už sem kontroloval kulovnici. :-D Pes zatím v poho. Zatím je to jednotlivě ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2013 09:16 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Nooooo, tak to skúsim, to bude sranda smich Ale tiež neviem, ako zvládneme petardy, veľmi sa bojí hlasných zvukov (štekanie, alebo keď niekto odpáli petardu aj na 500 metrov pomaly) tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.12.2013 00:37 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
mě tedy trápí petardy. Děsný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.12.2013 00:33 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Joooo, taky jsem jauala :-D . Štěňátka mají hlavně do výměny zubů ostré jehličky. Po výměně je to lepší a myslím, že to ustalo. Ale byla malý dravec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.12.2013 00:01 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Ria542 napsala: ... Mňa teraz trápia 2 veci: Stále ma kúše do rúk a nôh, je to normálne (robia to malé šteňatá?)? Vonku nikdy nejde smerom, ktorým chcem a najnovšie ma stále ťahá dnu, nemáte na to nejaký trik??? :-D
Na tu první věc, co tě trápí, ti odpovím - ano, je to normální, štěňata to běžně dělají. I mezi sebou se štěňata koušou a koušou i svou mámu. Prostě zkouší své zoubky. Máma si to nechá líbit, ale když je to moc, potrestá je. Se sourozenci se koušou, ale když je to moc, tak ten postižený začne hlasitě kvičet - a ten, co ho kousl ví, že to přehnal. Mně několik lidí doporučovalo, že když mne Scotty kousne a bolí to, tak mám začít hlasitě pištět jako štěně. Nejdřív jsem si ťukal na čelo, ale pak jsem to zkusil... a divil se. Připadal jsem si přitom sice jako idiot, když jsem kvičel při každém kousnutí, ale Scotty se to rychle odnaučil a dnes, když mne při hraní kouše, tak mne kouše velice zlehka, aby mne to nebolelo... a když mne to zabolí, nepřijde mi už divné a nahlas zařičím auuuu jauuuuuu jauuuuuuu.... a Scotty vidí, že mne to bolelo a dává si pozor. Zní to divně, ale funguje to. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2013 14:20 Muž invalida [782] Re: pavoucica
Ci reku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.12.2013 13:26 Žena pavoucica [703]
U nás si malá slečna oblíbila pohádku "Pásli ovce valaši" po slovnsky Kubko a Matˇko.No a jelikož je to namluvené poctivou slovenštinou mám někdy problém si v hlavě některé slova přeložit:) Každopádně slovenština je krásný jazyk a hezky se to poslouchá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 22:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 21:32 Muž invalida [782] Re: Ria542
Som volaký zmetený znám....ospravedlnujem sa ..mi čehůni nemáme meký znak a iná smietka na klávecnici. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 21:25 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: invalida
:-D To má celkom dosť vyjadrení... Toto bola situácia s tým, že nevieš ktoré, si zmätený... ;-) Ale celkovo sa to používa v dosť veľa vyjadreniach, tiež s týmto mám občas problémy smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 20:54 Muž invalida [782] Re: petrab
Sloužil sem v Popradě ale tohle sem nejspíš v životě neslyšel...... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.12.2013 20:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.12.2013 18:27 Muž invalida [782]
Was is das v pomykove?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 15:26 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
No to teda... tone Ešteže sa teraz v zime z "čerstvých" parí, inak som aj ja po tme v pomykove :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 15:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
osobně víc než psí hromádky mě trápěj lidský hromady, páč ty E. dycky najde a často sežere. A jsou zcela všude! A denně.
Mmch. dneska jsem našlápla psí tři. A sem tam mám problém najít tu naší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2013 15:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2013 15:43 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: pavoucica
Toto sa mi stalo smich Omylom si sadla do "riedkeho", ale niekoho iného... :-D Keďže ju nesmieme kúpať, tak to bol zážitok s hadričkou, doteraz si pamätám ten puch :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   19.12.2013 15:23 Muž invalida [782] Re: pavoucica
Někdy? Nemáš pravdu...platí to vždycky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.12.2013 15:15 Žena pavoucica [703] Re: invalida
No asi sem to nechopochopila stydim Právě mi přišlo i zvláštní že by někomu, kdo si seká trávu pro králíky, bylo jedno, že lidi nechávají na tu louku kakat pejsky....... hmm Nemyslím, že lidi na vesnici by byli nějací burani, jenom jsoou zvyklí na jiné podmínky a dovedu pochopit, že když ti někdo vyklepe střepy před dům, nebo nechává kakat pejska do trávy co ji máš pro králíky tak to asi dost naštve.Bydlela jsem na vesnici do 20let a vím jak se lidi dovedou chovat, no někdy huř než zvířata.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2013 13:57 Muž invalida [782] Re: pavoucica
To je teda v pořádku když mám posranou louku nebo před barákem poházený střepy? Jenom proto že sem na vesnici? Platím nižší daně než ve městě nebo jak? Tos mě teda nadzvedla.... stydim Možná sme si jen nerozuměli. Já louku nechal ladem protože já posranou trávu nerad beru do ruky a králíci maj taky kecy ano Posekaný a pohrabaný je lepší než zanedbaný než z metrovejma bodlákama. Tohle chápu ale já louku mám k jinýmu účelu. Proč se chováme jako trubky když nás nikdo nevidí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.12.2013 13:20 Žena pavoucica [703] Re: invalida
to možná jo, ale ve městě, kde si lidi pěstují předzahrádku, sekají trávu a vubec všechno dělají aby si ten kousíček zeleně zvelebili je to docela problém.Občas mi Emička uteče na něčí trávníček a nejednou se mi stalo, že se vrátila s botečkama od hovínek.No a ani nemluvím když do toho spadne :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2013 12:14 Muž invalida [782]
Já mám louku mezi nádražím a zříceninou...jelikož sekám králíkům dvakrát denně čerstvý tak sem tuto louku nechal ladem. Stačí příklad reakce jedné paní. "Myslíte že by se majiteli tý louky líbilo že mu tam váš pes s..?"
V takovym prdelákově je mi to úplně jedno!

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2013 10:53 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: pavoucica
Presne, koľkokrát vidím mladšieho človeka (to myslím okolo 30 rokov) ako mu kadí čo najlepšie obrovský pes, ani sa tam na neho nepozrú... Zato 60-70-siatnici aj keď to pomaly ani nie je vidieť, tak to vezmú palec Naša mala tiež doteraz "riedke", no dnes už to prestáva (odčarvili sme) ;-) Mňa teraz trápia 2 veci: Stále ma kúše do rúk a nôh, je to normálne (robia to malé šteňatá?)? Vonku nikdy nejde smerom, ktorým chcem a najnovšie ma stále ťahá dnu, nemáte na to nejaký trik??? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.12.2013 08:12 Žena pavoucica [703] Re: Ria542
Je to jak kdy.Já tu zažila paní co si jde na špacír s rotvajlerem.Pes pochoduje bez vodítka 20m za ní a vždycky se nám vytentuje do předzahrádky a paní dělá že to nevidí a jde dál....Ale je to kus od kusu, většinou se takhle chovají ti mladší.Jsou to hlavně ti co mají pejska jako modní doplněk.Jdou si nastrojení na podpadcích a v ruce telefon píšou sms a to kde se jim pejsek vyprázdní je nazajímá.Duchodci jsou něco jiného,kolikrát jdou i o berličce s jezevčíkem či yorkšíráčkem a vždycky se sehnou aby ten maličký bobek po pejskovi uklidili palec
No naše Lupinka měla ze začátku než se jí žaludek spravil pořád průjem.Šli jsme venčit a paní co bydlí o ulici dál (Je jí aspon 70 let) se se mnou jako obvykle zastavila na kus řeči.Lupina se ji vykakala na trávník.No nedalo se to sebrat jak to bylo řídké a paní řekla, že to nevadí že to pak spláchne vodou a uklidí.Sama má Žolinku, obrovského černého dobrosrdečného retrívra......
Jsou pejskaři a pak ti co mají psa, ale rozdíl je v lidech obrovský
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2013 18:55 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: invalida
No neviem, prečo vlastne? (tuším, no žiadne unáhlenie...) :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2013 16:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   18.12.2013 09:30 Muž invalida [782]
Další co asi trápí pejskaře, akvaristy a vůbec jiný lidi a zvířata je jeho veličenstvo NIKO stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2013 06:54 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
:-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2013 22:20 Muž invalida [782] Re: petrab
Dal bych jim náskok nebo tretry značky das ády stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2013 21:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
to by bylo rychlý, něco pomalejšího!

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 277x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/797