Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Týrání psů

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Týrání psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.01.2014 15:48 Vrbovka
Tak jsme dosáhli dalsi milnik je nás 25+ aj vdaka vam co jste dali like.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 00:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Rexiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, zase po ňákym čase......... jak tůůze tu chybí smajlik s křížkem alá bez komentáře!!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2014 16:55 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Dnes jsem zjistil,že jeden krypl zavraždil své půlroční štěňata vlčáků.Nevím kolik jich bylo a ani kam je zakopal je ze Starého Města u Moravské Třebové a jmenuje se Jaroslav Koutský.Je to psychopat i střízlivý ale když se opije tak je úplný hovado. ble
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2014 19:18 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Vrbovka
ode mně též palec X-) pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2014 09:47 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Vrbovka
Ode mě také. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2014 23:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Vrbovka
a máš tam lajk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2014 20:14 Vrbovka Re: venca21
Tak už je nás 5 :-) sme to rozjeli :-) www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.01.2014 23:22 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Koupili si štěně a proto,že v domě čůral dali ho do nechráněného přístřešku a do klece.Je dvouměsíční a už taková zkušenost.Mám to od ženy,které se svěřila kolegyně v práci.Dle mého názoru to týrání je a tak musím zjistit kde bydlí a nahlásit to.Já osobně bych jim ho odebral.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.01.2014 19:42 Muž invalida [782] Re: venca21
Hlavně klid. To bylo jen odlehčení...ale ochočit si něco a pak to ubít je na zabití. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2014 12:49 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Nevím jestli je důležité zbabjelec nebo zbabělec před týráním a rozhodně není důležité rozepisovat jak a kde se to stalo.Nejdříve si ji ochočili,získal jejich důvěru a potom to udělal.Usídlila se z mláďaty ve skladu.Nebudu rozepisovat tu hrůzu ale jestli si někdo myslí,že jsem si to vymyslel tak se sejdeme a dostane po čuni.Mám dost ve všech portálech všichni upozorní na kdejakou čárku a překlep a nedbá podstatu věci.Nic proti vám ale se*e mě to. :-|
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2014 21:19 Muž invalida [782] Re: petrab
Běžnej evropan na to nemá...hendikep chovných stanic či nemoci zvířete je možná situace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2014 20:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
a já si tedy myslim, že když se někomu hodně chce, umlátí klackem i lišku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2014 13:18 Muž invalida [782] Re: venca21
Nepíše se zbabjelec ale to není to hlavní co chci říct. Umlátit lišku klackem v podstatě nejde. Tedy možná když bude v dostatečně malým prostoru. Ovšem tam se nerozpřáhneš. Když to bude liška chovaná tak to tak je. Když ji nějakej "ochrannář" pustí na "svobodu" je to jen odsouzení k pomalý smrti a vystresovaný, hladový zvíře může člověka do svý blízkosti pustit a ze zoufalství i zaútočit. Tam si to technicky představit umím. Vezmu li v úvahu lišku svobodnou a divokou, přichází v úvahu vzteklina. Jinak se k lišce nepřiblížíš ani proti větru. Lišky žijící ve městě jsou o dost oprsklejší ale jsou tuze rychlé a hlavně jdou po zbytcích v noci. Na malou vyjímku když maj mladý. Což se ve městě moc nestává protože lidi sou prasata co se týče zbytků jídla. Můžeš blíž objasnit při jaký příležitosti to pachatel dokázal? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2014 12:15 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – týrání
Nesnáší a nenávidím tvory kteří ubližují zvířátkům a přírodě.Vidí li tvory,že jakýmkoliv způsobem ubližuje zvířátkům vlítne do mě vztek a to co jim ubližuje bych umlátil já.Nejmenuji je lidmi poněvadž to lidi nejsou.Okamžitě zasahuji někdy slovně občas ručně ale nejčastěji volám policii.Nejbrutálnější co jsem zažil bylo umlácení lišky klackem.Osobně jsem nebyl přítomen ale dověděl jsem se to od jiné osoby.Představte si,že pro strach to nikdo nenahlásil.Tedy já hned já se bojím leda zítra.Něco tak ubohého a brutálního udělá jen ubožák a zbabjelec.Dostal pokutu a hotovo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2014 18:22 Vrbovka Re: petrab
jojo pracuji na tom dik za response
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2014 17:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Vrbovka
chybí mi tam ale více info, měla by sis ten fb trochu rozjet..., 30% neber jinak vážně, protože někde je to v okolí samej blb a jinde se s tim nikdy za celej dlouhej život nikdo nesetkal...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2014 14:12 Vrbovka Re: petrab
Až 30% lidí se setkalo ve svém okolí s týráním psů. Toto číslo je alarmující, proto jsme vytvořili iniciativu, která má upozorňovat na nezodpovědné majitelé psů. Buďte první, kdo se k nám přidá!

https://www.facebook.com/japescz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2014 13:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Vrbovka
pakliže je týrání viditelný, sem tam se něco hne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2014 12:45 Vrbovka – Týrání psů
Ahojte,

Potrebovala bych zjistit co si myslíte o týraní psů a zda to někdo vůbec řeší.

Dotazník: tyrani-psu.vyplnto.cz/

Děkuji.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 188x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/800-tyrani-psu