Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ako naučiť šteniatko samo spať v noci na svojom mieste

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Ako naučiť šteniatko samo spať v noci na svojom mieste
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 00:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
jo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.02.2014 19:49 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.yorkshop.cz/…

Myslíš něco takového?Ne zrovna třeba tak namašleného jako tyhle,ale je to ono ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 23:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
sdílet se psem jedno lože je fajn, ve stáří mmch ovšem pro psa poněkud trauma, když už nemůže zdolávat nejen skoky na postel či z ní, ale ani schůdky, který rozhodně doporučuju k posteli přistavit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   26.01.2014 20:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Pro mne naprosto pochopitelné. I já od začátku věděl, že Scotty bude spát se mnou, jen dokud byl štěně, tak jsem chtěl, ať spí ve svém pelíšku v kleci. A vydrželo to dost dlouho, myslím, že skoro měsíc :-) Ale je fakt, že není nad to, když usínáš a pejsek ti hřeje záda, jak se k tobě tulí, a ráno tě budí tím, že má čumáček až na tvé tváři palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   25.01.2014 23:27 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já měla předsevzetí, že v posteli spát bude palec :-D . Ze začátku jsem měla podnájemnice (asistentky) a jim hrající a kousající štěně vadilo a nechtěly mi dovolit, aby spala u mě a zlobila. Ale já se na to vybodla, já tu bydlím a já mám psíka. Phoebí s námi spí. Putuje od jedné k druhé z pokoje do pokoje, z postele do postele, občas si zabere další. Ale já miluju rána, kdy se budím s tím, že mě funí u hlavy nebo mi hřeje záda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.01.2014 22:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
a my nesnášíme postel, dlažba nebo lino u vchod. dveří, kde to táhne, to jo!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.01.2014 21:33 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Myslím,že naučit psa spát v posteli ani není třeba-naučí se to sám pokud mu to majitel dovolí. :-D
Sagi prvně taky spal celou noc v posteli,ale ted už courá tam a zpět,když je mu teplo,tak sleze a jde do chodby,je tam asi půl hodky a zase leze zpátky a takhle putuje několikrát za noc.
V týdnu se ke mě nakvartýrovali oba-Sagi do nohou a Argo mezi mě a páníčka ke kterému natáhne tlapky,ke mě natlačí zadek,takže mě namáčne až na zed a spokojeně chrupkáme všichni. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.01.2014 00:45 jmalyska – Spaní na posteli
To znám, taky že spát nebude, a spí pořád, denně, na zemi snad ještě malá nespala a spát nebude, krásně se k nám tuli, spí za hlavou, ráno nás krásně budí oblízáním... Takže si myslím, že naučit psa spát v posteli bude daleko jednodušší než ho naučit spát pod posteli :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.01.2014 01:30 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Nedá smich stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2014 01:29 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Tak to ti schvaluju. Je lepší trávit čas s pejskem v reálném světě než trávit čas sezením u PC palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.01.2014 20:42 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Když jsme si přivezli Arga domů,tak jsme měli koupené vše jen ne pelech,tak to vyřešila tlustá deka na zem a já tam seděla,ležela s ním.Ale večer stejně skončil v posteli a to bylo prvně že-do postele ale pes nepůjde-ha ha-lehko se to říká,ale copak se dá odolat a nechat mrnouse knourat na zemi?
:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 20:29 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: anargo
My spime s ňou na zemi lebo ja som hore na poschodovke a naši majú tiež posteľ hore ale máme madrac dole tak stale s niekým spí :-D
Inač Sagi je pekné meno ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.01.2014 20:26 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Už spí s niekým v posteli :-D :-D prezentáciu som nestihla ešte vytvoriť keďže som stale s ňou a keď na internet tak len na mobil ale už sa chystám na zajtra ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.01.2014 18:46 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Argo jako malý si lehl pod postel a když začal knourat,tak jsem ho pohladila a byl chvíli klid,ale nakonec to stejně skončilo takhle-

A Sagi,ten se rovnou nakvartýroval ke mě k nohám,spává spíš všude možně-na křesle,gauči,zemi,ale jakmile vidí,že lezu do postele už cupitá a spí v nohách.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   16.01.2014 23:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
ano, stafíci jsou jiní, nejsou to normální psi a spí se svými pány v posteli...

hafici.net/nadrz/854/104.jpg…

hafici.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 22:04 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: karinQa99
No, stafíci jsou speciální psi. Jsou velmi kontaktní a vyžadují co nejtěsnější fyzický kontakt s pánečkem a členy smečky. Proto pláče. Ta rada petryb je dobrá. I já jsem si dal Scottyho klícku hned k posteli a když Scotty v noci začal kníkat, jednoduše jsem prostrčil prsty do klece, Scotty mi je olízal a zase usnul.... Ale zeptám se tě na rovinu: "Jsi si jistá, že vydržíš dělání očí a smutné pohledy a že si ji nebudeš chtít vzít do postele? Protože pokud ti pejsek v posteli nevadí, pak zbytečně netrap sebe ani ji a vem ji do postele rovnou. Podle mých soukromých průzkumů spí 80% stafíků se svými pány v posteli. Scotty skončil stejně, taky se mnou spí v posteli. Prostě, stafíci jsou jiní, to nejsou normální psi smich Ale pokud jsi rozhodnutá, že nebude spát v posteli (i to je možnost), musíš její pelíšek dát vedle tvé postele, abys do něj dnes mohla dát ruku, když malá začne plakat, a v budoucnu aby tě ona cítila vždy blízko sebe... Věř mi, přijdeš na to sama. Stafík je stafík.
A jak to, že ještě nemá prezentaci? Je čistokrevná? Z jaké chovky? Prosím, založ prezentaci, stafíci mne moc zajímají. A jestli chceš, koukni do mého deníku, jaká alotria Scotty vyváděl, když byl malej, jaká jsem měl předsevzetí... a stejně je dnes v posteli :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 07:57 pejsan – Jorg
V košíku jsem spinkal od štěněte.Panina mě hladila dokud jsem neusnul.Jen jsem se vzbudil,šel jsem se ven vyčurat.Doma jsem nikdy nic neudělal.Je to tak jak píše p.petrab
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2014 00:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: karinQa99
dejte si např. pelíšek čili domeček bez střechy k posteli a můžete ji pohladit a uklidnit pohlazením, ovšem bez nějakých průpovídek a tyátrů... je též dobré štěně vynést na vyčůrání v pravidelných krátkých intervalech i přes noc, štěně bylo dosud s matkou a sourozenci, stýská se mu, za čas to přestane,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2014 18:03 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-) – Ako naučiť šteniatko samo spať v noci na svojom mieste
Ahojte :)
Mala by som otázku. Domov sme si priniesli 11 týždňové šteniatko staffordšírskeho bultteriéra fenku. Je to super psík akurát máme jeden problém. V noci keď ju dáme do svojho brlôžka (taký domček bez strechy) tak zaspí ale o cca 45 minút sa zobudí a začne plakať. Ako ju máme naučiť aby spala? Domov sme si ju priniesli túto nedeľu (12.1.2014) a prvú noc spala v pohode a zobudila sa až o 4:00. Ak viete ako ju naučiť pomôžte.
Vopred ďakujem :)

P.S.
Spí pri mne v detskej izbe 2.5-3 metre-

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 157x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/808-ako-naucit-steniatko-samo-spat-v-noci-na-svojom-mieste