Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Strašné prdenie

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Strašné prdenie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2014 20:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
i děti a jejich pejsci někdy mívají průjem a větry, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2014 08:26 Muž invalida [782] Re: Libas
A že sem můžou zavítat i děti je vám jedno? Trošku autokerekce by neškodilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 22:32 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
No, to já nevím.... my se bavili o prdění, já psal, že dávám probiotika a banány a že už tak nesmrdí a tys napsala, že banány mmj. také staví... což mi přišlo jako zajímavá informace, protože tohle jsem věděl o mrkvi, petrželi a celeru... proto mne překvapilo, když jsi tam začala psát o rýži.
Ale to už jsme celkem dost mimo mísu stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 21:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
no, jen trochu nevim, proč bych to mlela do strašnýho prdění.... smich

či to snad vícero celeru nějak ovlivňuje? - já nevim,zkušenost nemám a ani mít nebudu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 21:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
No, jsem rád, že už víš, jaké stavění jsem měl na mysli smich Proto mne tak udivila ta rýže :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 21:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
smich smich
jsem si řikala, že celer často zdatný manželky zavařujou protějškům a krom toho, že je to hodně silnej alergen nevim, že by někoho při dietě po gastritidě pomoh....
rozhodně se tady řehtáme všichni!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 21:21 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Teď už radši o žádným :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
a o jakym stavění jsi jako, co se týče banánu, mluvil Ty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:49 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Aha... tak ty jsi mluvila o stavění průjmu, když jsi psala o banánech? Tak to je pak jiná písnička smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 19:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: co má s tím co společného průjem? Psala jsi, že banány stavěj... Mrkev, petržel a celer taky staví... ale ten průjem mi nějak nejde na rozum. ne
smich
co? - no, průjem či potraviny, který stavěj spolu maj společnýho to, že když chci zastavit peristaltiku střev při průjmu, tak použiju to, co staví, to je asi tak celá záležitost hotová
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 08:41 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Já to vzdávám. Tahle diskuse sklouzla někam úplně jinam. K prdíkům jsem svoji zkušenost napsal, a to ostatní si přeberte po svém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.02.2014 08:06 Žena pavoucica [703] Re: Libas
Já bych řekla, že to banánové stavění jste tu začal řešit první Vy. Banán, mrkev, rýže a podobné věci se při zažívacích problémech, jako jsou prujmy obvykle dávají dětem a pokud je zblajzne i pejsek, tak proč ne.Další věc je taková, že prujem třeba naší Lupině způsobují mastné věci např věpřové vařené nožičky, kuřecí křupky a kůže, bůvolí kosti (nejsou mastné, ale nedělají jí dobře) Nejlepší je sledovat po čem pes má prujem a pak se takových potravin vyvarovat s tím souvisí i to prdění, některé věci nadjímají víc některé vubec. A tohle přece byla diskuze o těhlech problémech tak nechápu čemu nerozumíte. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 23:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavoucica
No jo, rýže se dává i při kolikách... ale co maj zažívací problémy a průjmy společného s tím, že banán staví? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 22:59 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Jaj... a co má s tím co společného průjem? Psala jsi, že banány stavěj... Mrkev, petržel a celer taky staví... ale ten průjem mi nějak nejde na rozum. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2014 21:44 Žena pavoucica [703]
no rýže se pokud vím dává i malým dětem pokud mají zažívací problémy jako jsou například prujmy apd....
hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2014 21:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
coze dneska furt valim bulvy
a co používáš při průjmu, prosim tě? u dětí, psů, lidí vůbec??


nutriweb.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 23:31 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
No, o mrkvi, petrželi a celeru se to říká, to vím. Ale že by rýže stavěla? To jsem ještě neslyšel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2014 22:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: Stavěj? Dobře vědět stydim
+ rejže a vařená mrkev, kdyby náhodou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 21:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Dokud nepřezubí, bude kousat i do vás. Ale po přezubení to už bude mnohem lepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 20:47 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Ďakujem skusim...Bessie je stale rada ak si má do dacoho kusnut :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 19:17 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Ano, to chápu. Scotty moc rád kouše. Já mu dávám sušené ucho a sušenou tracheu: www.canis-bull.cz/… - oba pamlsky se musí kousat, pes si na nich pocvičí lícní svaly, a hlavně obsahují spoustu chrupavky, vhodné na rozvoj kloubů. Důležité je, aby to nebylo nijak chemicky ošetřované, ani třeba solené... prostě jen sušené. Zkus to a uvidíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 16:15 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
my hej...bola celá šťastná keď mohla do niečoho kusať :-D ...ale už jej to nadávame
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 11:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Stavěj? Dobře vědět stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 11:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Tak tyhle kostičky jsem mu nedával nikdy. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 10:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
a mmj. banány stavěj...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2014 08:03 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
My už sme prišli na to z čoho tak pri...kosticka z hovadzej kože...už ju nezuje a mi nemusíme toľko vetra...:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 22:56 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Teď jsem mu tak týden banány nedával a pořád dobrý. Ale jakmile půjdu do obchodu, tak stejně banány koupím - oba je milujem, tak si dáme, i kdyby mu to nemělo zlepšit vůni, tak mu to aspoň dodá draslík, kterého máme beztak všichni žalostně málo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 17:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal
Nevím, jestli víc pomohla ta probiotika, nebo ty banány, dávám mu oboje ...
.

:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 02:24 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Libas napsal: ... Můj Scotty krom toho, že děsně smrděl při prdění, tak mu smrděla i stolice a navíc sbíral hovínka jiných pejsků. Proto nás napadlo, že má třeba problémy s mikroorganismy ve střevech. Koupil jsem proto probiotika a začal mu je dávat. Navíc mi kamarád NIKO doporučil "babskou radu" - on, když mu jeden pes takto prděl, dal na radu manželky zdravotní sestry a začal pejskovi dávat banány. Takže dávám probiotika podle návodu a 1/2 banánu skoro každý den (někdy zapomenu). Scotty prdí mnohem méně často, nesmrdí tolik, ani jeho stolice tolik nesmrdí a hovno nesebral ani nepamatuju. Nevím, jestli víc pomohla ta probiotika, nebo ty banány, dávám mu oboje a jsem vděčen, že to pomáhá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 23:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
sousedky buldoček prdí zcela stejně (Libasi, i po banánu, kterým se moc rád cpe!!!(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.02.2014 22:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Buba - Gump
Jak jsem psal níže, mně pomohl protexin: www.granulky.cz/… a banán - 1/2 banánu denně. Od té doby, co mu to dávám, prdí mnohem méně a i ten smrad je menší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 20:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Třeba jo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 20:37 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: anargo
možno je to taká negatívna stránka plemena hmm smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 19:14 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Hele ale to už jí poradili nejmín 3 veterináři ano smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.02.2014 19:14 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Buba - Gump
Kolegyně z práce má taky fr.buldočka a přesně to stejné,prdí,prdí,prdí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.01.2014 22:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Buba - Gump
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 19:00 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
keď sa to tu rieši chcem sa poradiť, ségra má franc. buldočka, má okolo 9 mesiacov a neskutočne prdí stydim keď u nás boli tak sme museli aj v najväčšej zime mať otvorené okná, lebo by sme pomreli .. prdí vždycky a po hocijakom jedle .. granule, mäso .. čím to je ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.01.2014 22:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
anargo napsala: smardlavé syrečky-Romadůr nebo tvarůžky,prý jí asi chybí něco smradlavého,tak jí to dávala,ale Baruška žere co nemá stejně pořád .

smich smich smich Baruška má recht, rada zcela nefunkční - pro pandy - a výhodná - pro hafany - zdraví ji Egon!!!

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.01.2014 17:30 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
ďakujem, skúsim ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.01.2014 14:20 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Argo to měl po Acaně,prděl a smrděl jak tchoř,bylo nám doporučeno změnit kmrmivo.
Jo a ještě předtím než jsme ho změnili,tak jsme přidávali bílý jogurt,na prdění dobré,ale problémy s řídkou stolicí u granulí Acana to nevyřešilo.Takže já bych také zkusila přejít na jiné krmivo a pokud by ani to nepomohlo,tak navštívit vet.

Kamarádce co má zlatého retrívra-ona jí říká popelnice-sežere opravdu vše na co přide i ho..a,-tak vet doporučil dát smardlavé syrečky-Romadůr nebo tvarůžky,prý jí asi chybí něco smradlavého,tak jí to dávala,ale Baruška žere co nemá stejně pořád :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2014 22:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
nás to čaplo po Nutramu, i když jinej můj pes na něm byl leta v pohodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.01.2014 22:12 Muž micz [165]
Pokud pes prdí a bobky smrdí(zajímavej verš :-) ), změnil bych granule. Tohle plus vyrážku jako bonus jsme měli po Orijenu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2014 22:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kajík
ač někteří psi na větry více trpí, velmi často to bývá po krmivu, který psovi nesedne, takže vždy jsou podobné problémy důvodem k zamyšlení nad obsahem krmiva, granulí a případně je změnit. Je ale nejdříve vhodné, pakliže pes jinak velmi dobře prospívá a nejeví se bolestivě, co se týče břicha, poradit se s vet. - dietologem.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2014 20:31 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
Jo, a našel jsem ta probiotika - objednával jsem je tady, i s hračkama na čištění zubů a Colafitem na mazání tlapek teď v zimě- je výborný proti soli:
www.granulky.cz/…
www.granulky.cz/…
www.granulky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2014 20:18 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
smich smich smich Hele, není to stafík? smich smich smich
Ne, ale teď vážně. Říká se, že tohle je u stafíků běžné. Já se s tím nespokojil a s kamarádkou veterinářkou jsme přemýšleli, čím to může být. Můj Scotty krom toho, že děsně smrděl při prdění, tak mu smrděla i stolice a navíc sbíral hovínka jiných pejsků. Proto nás napadlo, že má třeba problémy s mikroorganismy ve střevech. Koupil jsem proto probiotika a začal mu je dávat. Navíc mi kamarád NIKO doporučil "babskou radu" - on, když mu jeden pes takto prděl, dal na radu manželky zdravotní sestry a začal pejskovi dávat banány. Takže dávám probiotika podle návodu a 1/2 banánu skoro každý den (někdy zapomenu). Scotty prdí mnohem méně často, nesmrdí tolik, ani jeho stolice tolik nesmrdí a hovno nesebral ani nepamatuju. Nevím, jestli víc pomohla ta probiotika, nebo ty banány, dávám mu oboje a jsem vděčen, že to pomáhá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2014 19:59 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-) – Strašné prdenie
Ahojte.
Máme doslova smradlavy problém. Naša Bessie strašné smrdí a dosť smradlavo. Používame krmivo Earthborn Holistic.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 243x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/824-strasne-prdenie-