Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zvracení a nechuť k jídlu

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Zvracení a nechuť k jídlu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 23:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: retriver
Libas napsal: raději pojedu na veterinu pětkrát zbytečně, než abych jednou, kdy je to potřeba, nejel. A v případě opakovaného zvracení v průběhu dvou a více dní si myslím, že je návštěva veterináře nutná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 17:31 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: retriver
Ja by som určite šla k veterinárovi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.05.2014 15:25 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: retriver
Tedy, kdyby můj Scottík několikrát v průběhu dvou dnů zvracel, tak mažu k veterinářce jak namydlený blesk. Já vím, jsem z něj děsně poprděnej, ale zastávám názor, že raději pojedu na veterinu pětkrát zbytečně, než abych jednou, kdy je to potřeba, nejel. A v případě opakovaného zvracení v průběhu dvou a více dní si myslím, že je návštěva veterináře nutná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 14:19 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: retriver
No pokud ten stav trvá už 2. den a déle (ale píšete že často zvrací) a nelepší se to, určitě bych zašla na veterinu.
Snížit dávku jídla asi není řešení, je lepší rovnou nasadit jednodenní dietu a pokud ten stav setrvává, pak je na místě návštěva veteriny.
Nemohl pejsek někde sníst něco venku? Máte ho stále pod kontrolou? Pokud si nejste jisti, že pes něco někde nesnědl, raději bych na veterinu šla hned.
Nevím co znamená často zvrací ve vašem případě, jak dlouho ten stav trvá apod. ? Já toto řešila se svým psem a nakonec to vyřešily granulky pro pejsky s citlivým zažíváním.
Příčin může být spousta. Granule nemusí chutnat, může tam být nějaká alergická reakce nebo dokonce zdravotní problém ale s tím vám nejspíš pomůže jen veterinář.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 11:27 Žena retriver [0] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Zvracení a nechuť k jídlu
Co dělat můj pes často zvrací a nechce jíst snížila jsem už dávku jídla ale pořád nic poraďte mi prosím co mám dělat mám jít k veterináři nebo nějaké léky? Předem děkuji za odpovědi Retriver

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 33x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/858-zvraceni-a-nechut-k-jidlu