Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

problem s porodom

 

NápovědaFórum » Chov psů » Krytí, březost, porod 

+ přidat příspěvek
problem s porodom
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.05.2014 00:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: ditkod
my jsme teda hlavně přes pinďoury, ale pokud vím, nutno, aby měla fenka víc pohybu a omezit množství krmiva, též jsou doporučovány i studené obklady mléčné žlázy. Osobně bych tedy nečekala na nějaký zánět žlázy, který z toho může i vyplynout a vyrazila včas k veterináři!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.05.2014 19:29 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: ditkod
No, mně se nic podobného nikdy nestalo, tak jsem špatný rádce. Ale já osobně bych to určitě řešil s veterinářem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 17:42 ditkod – problem s porodom
Dobrý deň,
chcela by som sa poradit s jednym problemom s mojou fenkou. Nedavno porodila ale steniatka bohuzial neprezili :( narodili sa mrtve. Chcem sa opytat na to, co teraz s mliekom. Ci jej zmyzne samo, ci to mam nejak riesit alebo cakat a hlavne ci moze dojst k nejakemu problemu ( zapal,stvrdnutie) vlastne chcela by som vediet co mam teraz robit.
Dakujem :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 47x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/861-problem-s-porodom