Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Vzpomínka

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Vzpomínka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.07.2014 13:54 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
pro Egonka taky jednu tichou vzpomínku a pac za duhový most,mějte se tam krásně děti naše pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.07.2014 13:44 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: Ráďa
Ráďo ,vím jak se cítíte,přeji hodně síly pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.07.2014 12:21 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: anargo
je to život,bohužel s námi nemohou být navěky,měla krásný ,plnohodnotný život,zahrnuta láskou své smečky,co by si mohla přát víc,byla jsem s ní do posledního výdechu.Zůstane navždy v mém srdci jako Cherry první
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.07.2014 11:49 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: pavlinapoddana
Je nám to moc líto,určitě je jí dobře a dává na Vás tam seshora pozor ano sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 11:41 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – tam za tou duhou
Fotka k příspěvku už jsme tady na foru dlouho nebyli,nicméně chceme se podělit s bolestí,že mě navždy opustila Moje Cherrynka,odešla za duhový most do psího ráje a doufám,že se jí tam daří dobře.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 22:13 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
Děkuji .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 14:43 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Letynečko,budeš nám tu moc chybět zlatíčko sad .Spinkej sladce tam na obláčku a dávej na nás všechy pozor.měli jsme Tě moc moc rádi sad sad
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2014 11:26 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: 111muf
Děkuji za vzpomínku sad ,moc mi chybí beruška moje zlatá sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2014 09:37 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Pohlazení na obláček Letynce
Fotka k příspěvku Letynko, budeš na Hafíkách moc chybět. Byla jsi krásná a hodná psí holka. Posíláme ti pohlazení sad Spinkej sladce beruško sad
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2014 11:58 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Vím, že je to náročné, ale chtěla jsem se zeptat, zda jsi už četla o LPD www.hacmor.cz/…/ , www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   21.07.2014 23:08 Žena marcelka6ka [705] Re: petrab
My děkujem za Egona za deníček, za to , že si na Hafíkách stmelila partu fajn pejskařů... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.07.2014 21:18 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku I my se přidáváme k těm, kteří vyjadřují soustrast páníčkúm nad odchodem jejich miláčka a kterým bude Egonek moc chybět. Sbohem zlatíčko ...... sad sad sad
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.07.2014 09:35 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Fotka k příspěvku I já bych se ráda připojila k těm, co po Egonkovi truchlí. Nemám ani pomyšlení psát veselé příhody s Matýskem a Mufem a plnit deníček legračními fotkami, když vím, že Petra má takovou bolest na srdíčku a Egonek že už není. Egonka jsme osobně neznali, ale díky setkání s Petrou a jeho námi navštěvovaného deníčku jako by se stalo. Egonku, chybíš nám pac Martina, Mates, Muf pac
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2014 23:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
děkuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2014 09:51 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: marcelka6ka
Přesně tak,takhle nádherně to popsat a ještě v době kdy má takovou bolest na srdci,to chce opravdu hodně síly.ten deníček mě naprosto dostal,úplně jsem viděla Egonka,jak tam běhá po louce,valí se v milovaném snížku a pak kouká tam dolů na paníčky.je to tak strašně dojemné až už z toho bulím,v tomhle jsem slaboch...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2014 09:29 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
Smekám před Petrou, protože takhle vylíčit poslední chvíle a prožitky s Egonem ..prostě nemám slov, myslím, že to dostalo každého. Vím, že to není jednoduché, přeji ji hodně sil.,aby to zvládla.. palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2014 22:26 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Je to hrozné,ale nemůžu si pomoct,ty slzy tečou samy.Já věřím že jednou ten deník vyjde a bude mít hodně veliký úspěch,taky budu stát první ve frontě. pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2014 22:22 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já to znám. I já takhle pár přátel znala jen z hafíků a ořvala jsem to všechno. Bohužel, všechno byly srdcovky :-( love Tak jako Egonek. A jestli jednou vyjde jeho deník, letím do obchodu si ho koupit. pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2014 21:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já Egonka znala jen tady z Hafíků,ale za tu dobu co jsme tady mi přirostl hodně k srdíčku,pořád se z toho nemůžu tak nějak vzpamatovat,že už tady s námi není... sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2014 13:32 Muž invalida [782]
Držte se... a tam ...už mě tam za ty léta předběhli 3 čubajzny. Už je to dýl takže budou už vědět co a jak a kde se nejlíp dělaj lumpárny. Takže si tam zablbněte spolu. ahoj stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2014 11:32 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
I já znám osobně alespoň Petru. Jsem ráda, že jsem Egonkovi mohla poslat tu napodobeninu labutě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2014 11:01 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
Úprimnú sústrasť paničke sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2014 09:51 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena
Pro mě a pro Rexe to byl velký šok, protože se s Petrou osobně známe a slyšeli jsme mnoho krásných historek. Egonku, posíláme ti pohlazení na obláček. Je nám moc líto, že jsme tě osobně nepoznali na tvojí milované chatě. Péťo a páníčku, hodně sil. Moc děkujeme za to, že deníček zůstane. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2014 23:13 Žena marcelka6ka [705]
Je to zvláštní jaké pouto se dokáže vytvořit mezi někým koho jste osobně nepoznali.Stačilo každý den otevřít prezentaci a hned i v ten nejdeštivější den vysvitlo sluníčko.Zápisky Egonova deníčku jsou prostě jedinečné,příspěvky jeho paničky, rady a komentáře vždycky s očekáváním vyhledávané.Posíláme Egonkovi pusu na čumáček a paničce víru, že čas vše zahojí.... love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2014 23:04 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Upřímnou soustrast. Až nám hrkly slzy do očí. Budeš nám chybět ve svém deníčku. Scotty a Libas. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2014 22:08 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Áno, zaslúži si to ano Samozrejme úprimnú sústrasť páničkom... A pohladenie a pusinku na čumáčik Egonkovi... Raz, a ja sa na to teším, ťa spoznám osobne, za dúhovým mostom, spolu s Melkou, a pohráte sa spolu... A dúfam tiež, že tvoji páničkovia si kúpia peknú čubinu, aby si sa mal s kým laškovať, alebo nejakého fajného kamoša, s ktorým by si sa potom mohol celé dni hrať, a aby ti postrážil na istý čas tvoju smečku... love Aj tak nám zatiaľ budeš veľmi chýbať!!! sad Megi a Melinka
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2014 22:08 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Na Egoška nejde zapomenout a na jeho deník už vůbec ne. Protože nás tu bavil. Ale teď nás bude hlídat. Pando drž se
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2014 21:43 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
úprimnú sústrasť paničke .. je to neodmysliteľná súčasť života, každý je na to pripravený ale je to ťažké :-O pohladenie Egonovi na dúhový most posiela pániček a BARA plus AGI pac a dúfame, že časom si panička zadováži nového parťáka, nového Egonka love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.07.2014 21:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Vzpomínka
Fotka k příspěvku Toto téma jsem založila na počest našeho kamaráda Egonka,který nám odešel za Duhový most sad .
Myslím si,že všichni rádi poděkujeme tomuto skvělému psímu partákovi za to, že tu s námi byl a bavil nás i se svou paničkou svými vtipnými zápisky v deníčku.

Egonku,Gigísku,Zlato-bylo nám tu s Tebou fajn,vždy jsme se těšili na Tvé vtipné zápisky do deníčku a komentáře,budeš nám tu moc chybět,spinkej sladce zlatíčko,jednou se tam, za Duhovým mostem všichni štastně shledáme love Anna,Argo,Sagi
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 262x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/871-vzpominka