Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hledám fotku "vzteklého" NO

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Hledám fotku "vzteklého" NO
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 20:12 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: makyna90
smich palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.07.2014 16:55 Žena makyna90 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: KarelV
Něco bych měla,pošlu jestli chcete.Je to fotka naší Corry :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 11:16 KarelV – Hledám fotku "vzteklého" NO
Ahoj všichni milovníci psů.Nemáte někdo fotku německého ovčáka v "rozzuřeném" stavu?Nejlépe jen hlavy zblízka s vyceněnými zuby.Potřeboval bych si udělat ceduli na plot,aby i někteří naši spoluobčané a skorosousedi(kteří asi ani neumí číst)pochopili,že na náš pozemek se nesmí lézt.Naše fenka NO zatím moc strašlivě nevypadá,tu by snad i odvedli sebou.Takže by to vypadalo,že tam není sama,ale ten další zlý pes někde číhá schovaný.Hledal jsem fotky i na internetu,ale nic pořádného jsem nenašel a taky bych to asi ani neměl bez svolení autora použít.Je to jen na tu ceduli,nechci to jinak použít ani zveřejňovat.Takže kdyby někdo něco měl nebo mohl nějak "rozčílit" a vyfotit svého miláčka a poslat fotku,byl bych moc rád.Na oplátku bych pak poslal tu ceduli,třeba by se vám taky někdy hodila.Mail mám veverka4 na Seznamu.Díky moc.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 47x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/873--hledam-fotku-vztekleho-no