Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Rehabilitace

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Operace, zákroky 

+ přidat příspěvek
Rehabilitace
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2015 09:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
no no no, mě nutíš furt, třeba čučet ti do prezent. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2015 00:29 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Hihi, já a nutit kohokoliv k čemukoliv? Nutím jen sám sebe smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 21:38 Žena marcelka6ka [705] Re: petrab
Náš Dan se zprvu jevil taky jako neplavec, miloval ale lovit granule, která spadla do kyblíku s vodou,... potápník obecný. Pak lovil pod vodou hračku z malé vaničky na zahradě, ale packama stál na suché zemi. Až při procházce kolem řeky v říjnu..svítilo sluníčko..byla žízeň a najednou byl ve vodě komplet a užíval si to.Už se těším až bude teplo a zkusíme aporty do vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 20:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
hlavně pomalu, nenutit, ani náznakem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.02.2015 14:02 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: kinder
My jsme si o Abbynce taky ze začátku mysleli, že bude neplavec. Nejdřív se vodě vyhýbala obloukem a pak jsme jednou byli u rybníka a nějací lidi tam házeli balonek svému psovi a Abby jak to viděla, tak tam šupla taky... a od té doby, jakmile je někde kolem voda, tak se jde plavat, ať je srpen nebo únor, ať je to čistý horský potok nebo hnusná zelená kaluž :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 13:09 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Tak to máš hodně těžkej úkol, buď to ten pes v sobě má nebo ne.... My teda taky nejsme plavci, za což sem na jednu stranu ráda. Alespoň ti pak pes neuteče, vždy když vidí vodu do vody a nemusíš ho pak přemlouvat ať vyleze, že pro něj nejdeš smich Nebo lovit rybářům z háčku ;-) Ne tak když je opravdu vedro a počasí určitě neni špatný, když se pejsek osvěží, navíc plavání je zdravé.
U nás ve vaně vše v pořádku to se nechá vykoupat všechno, venku taky de se napít z rybníka, ale nikdy ho nenapadlo tam jít a brouzdat se i když jeho kamarádka psí tam ve vodě byla, stejně za ní nešel. Takže my taky nejsme plavci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2015 22:24 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Njn, ale co s pejsky, kteří nemají rádi vodu? Asi nejdřív je naučit vodu milovat :-D No, to je můj úkol na letošní léto :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.02.2015 09:11 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: petrab
Co všechno pro zvířata nevymyslí potlesk Ten vodní běhací koberec by mě docela zajímal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2015 21:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Rehabilitace

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 54x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/898-rehabilitace-