Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pejsek se po operaci nehybe tak jak pred ni

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Operace, zákroky 

+ přidat příspěvek
Pejsek se po operaci nehybe tak jak pred ni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2016 21:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: tomixus
po 24 hod. po narkoze by pejsek měl být teor. již v pořádku, rozhodně je nezbytné okamžitě to konzultovat s vet., mmch. i kvůli věku, nemusí to být nic vážného a možná je psík už v pohodě, může to poukazovat ale na lecos, mmj. i na mrtvičku ...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2016 20:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: tomixus
Já s něčím podobným nemám zkušenosti, mně se vždy pejsci po narkóze rychle probrali a hned běhali. Ale kdyby se mi něco podobného stalo, hned bych uháněl k veterinářovi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2016 22:24 tomixus – Pejsek se po operaci nehybe tak jak pred ni
Zdravim, vcera podstoupil nas 14ti lety krizenec trpaslika a civavy uz druhou operaci (prvni pred 4mi lety kastrace v dusledku rakoviny varlat) slo o odstraneni aftu pod jazykem a cisteni zubniho kamene. Pejsek je po 24h stale napul nehybny. ma suchy cumacek a uplne studene tapicky. Normne vnima otaci hlavou, vrti ocaskem, ale ty nozky mu proste nefunguji. Zkousel sem ho nejak rozchodit, postavil sem ho, chvilku stal a udelal i par kroku, i kdyz ne sam od sebe ale hned si pak chtel lehnout. Myslite, ze to je nasledkem te operace? ..nebo ze by neco jako mozkova prihoda? Stalo se nekomu neco podobneho?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 102x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/927-pejsek-se-po-operaci-nehybe-tak-jak-pred-ni