Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Kde nechat pojistit psa?

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Kde nechat pojistit psa?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2019 02:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Pojištění je super na úrazy, proplatí skoro vše. Bohužel při vyšším plnění, notabene opakovaném, smlouvu vypoví a je nutno se přehlásit k jiný pojišťovně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2019 14:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ronny12
Kdysi jsem býval pojišťovací poradce. Pokud mi klient položil tuhle otázku, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí jsem mu odpovídal, že pojištění psa se nevyplatí. Tehdy byly pojistky psů velmi nevýhodné. Dnes se ale podmínky změnily a už se prý najdou i výhodná pojištění. Moje kamarádka se o to po špatných zkušenostech se svým prvním psem a náklady na jeho léčení hodně zajímala a říkala, že dobré úrazové pojištění psů dělá ČPP, tam se to jmenuje Hafan. A Česká pojišťovna má komplexní pojištění Mazlíček, kde se pes dá pojistit na úraz i nemoc, na uhynutí i utracení a také na škody způsobené někomu jinému (např. když ti uteče, vběhne pod auto, řidič to strhne a napálí do stromu, tak se z toho platí škody na vozidle, na stromě i na zdraví řidiče). Já velmi vážně uvažuji nad tou pojistkou Mazlíček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2019 11:58 Ronny12 Re: Markiz
Pořídili jsme si štěně, tak asi na rakové ty běžné věci, kdyby měl prostě nějaký úraz nebo nemoc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2019 09:21 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Ronny12
Záleží co chceš u psa pojistit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2019 09:55 Ronny12 – Kde nechat pojistit psa?
Dobrý den, má někdo prosím zkušenost s nějakou pojišťovnou, kde se vyplatí pojistit psa? Narazila jsem na stranky pojistenipes.cz tak jestli mi může někdo poradit?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 29x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/946-kde-nechat-pojistit-psa