Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Španělský vodní pes - proč je u nás tato rasa tolik neznámá

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Španělský vodní pes - proč je u nás tato rasa tolik neznámá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2021 07:37 Karel Re: hanah
Ahoj, jsou to moc krásné psi, už jsem o tomto plemenu slyšel. Nedávno jsem našel stránky na kterých jsou články o plemenech psů (a to i o těch která u nás nejsou moc známá) tvorove.cz/ člověk se dozví kolik toho vlastně nezná, ale také jak krásní psi jsou při troše štěstí k vidění nebo i k mání i v naší zemi :) Hafíkům zdar a pěkné jaro všem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2019 22:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: hanah
vypadá takhle, tak snad je to on vodnipsi.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2019 23:22 hanah Re: petrab
Ta dáma ze sousedství má určitě Španělského vodního psa? Není to portugalský nebo Italský vodní pes? Hodně lidí si je plete. Jsou si docela podobní, ale přesto je každý z nich uplně jiný - hlavně povahově. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.07.2019 21:07 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: hanah
Zrovna dáma ze sousedství v metropoli s jedním chodí kolem. Moc často se ale nevidí. Což má velkou výhodu oproti těm, kteří jsou na každém rohu. Zdraví. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2019 08:56 hanah – Španělský vodní pes - proč je u nás tato rasa tolik neznámá
Fotka k příspěvku Dobrý den, mám na Vás dotaz. Chovám Španělské vodní psy a 99% lidí je nezná. Přitom dle mého názoru je tato rasa opravdu všestranná. Milují děti a celou rodinu. Nejsou to útěkáři a velice dobře se cvičí - vychovávají. Je to střední plemeno hodící se jak do bytu, tak na zahradu. Navíc nelíná, jen se cca 1x - 2x do roka ostříhají nebo oholí. Jeho srst je vhodná pro alergiky na srst psů. Znáte je někdo? Nebo máte je někdo? potlesk
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 23x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/952-spanelsky-vodni-pes-proc-je-u-nas-tato-rasa-tolik-neznama