Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » katsim » Bertík (Umberto The Best Baron) » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


12.5
Bertík (Umberto The Best Baron) Pes
*
*
*
*

Nikdo neocení genialitu vašich slov více než váš pes. (Christopher Morle)
Majitel: katsim   Plemeno: Zlatý retriever s PP
Zapsáno: 5. 5. 2011   Poslední aktualizace: 8. 5. 2012 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 460   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 8   Oblíbenost: 5 uživatelů *
Datum narození: 21. 3. 2008   Hmotnost: 45 kg
Fotek a videí: 35+0   Komentářů: 74


O mně: Pejsek, který neumí štěkat.

Krmení: ANF Adult

Oblíbená hračka: pískací méďá

Jak mi doma říkají: Bertík

Svátek: 17.1.

Poznámka: Hodnější pes snad není...=D

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
Maxík
Maxík
02.08.11 10:42
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
-
-
Chaloupka
02.08.11 10:48
-
-
Chaloupka
02.08.11 10:48
Koupu se...:(
Koupu se...:(
Doma
02.08.11 10:48
Čičí neutíkej
Čičí neutíkej
Doma
02.08.11 10:48
Mňam...
Mňam...
Doma
02.08.11 10:42
Hloupá moucha...
Hloupá moucha...
Doma
02.08.11 10:42

NahoruDeníček  vývoj počasí
8
5.2012
Ahoj psíci! ahoj
Panička se lepší a píše potlesk . Dneska jsem byl poprvé v salónu, ale moc se mi to nelíbilo :-| . Mám teď krásnou hladkou voňavou srst, takže se se mnou každý chce mazlit. S mojí nevěstou Aprilkou to ještě není úplně jisté, takže nic nového. Jestli jí zase v pátek večer potkám, to se jí asi budu vykoupanej a ostřihanej líbit stydim . Tak až bude zase něco nového tak panička napíše, a zítra nejspíš přidá nějaké další fotečky ;). Tak zatím ahoj
29
4.2012
Ahojky pesani,
Panička zase zapomíná hmm . Konečně je zase teplíčko, ale někdy až moc. No a proto, že je teplíčko, páníčci chodí zase do pivovaru Purkmistr a mě berou sebou. Je tam hodně fajn lidiček, kteří si mně hladí a obdivujou (jsem totiž děsnej manekýn stydim ). Tenhle pátek jsme zase vyrazili, a sedli jsme si na zahrádku pivovaru. A jak tak dřepim na zemi, přiběhne ke mně krásná zlatá slečna. samozřejmě jsem si jí zdvořile očuchal. A představte si, z toho co si říkali páníčci, tak to asi bude moje nevěsta. Tak zase příště (doufám, že se panička polepší)
Berťa ahoj hop
26
10.2011
 zataženo, slabý déšť  čerstvý nebo silný vítr 
0°C 8°C
Ahoooj ahoj
Panička zase zapomíná.. stydim . Ale teď má opravdu o čem psát. Včera večer jsem byl hrooozně utahaný... spim , ale musel jsem jít ještě na procházku. A tak jsme šli k poli. A když jsme se vraceli tak jsme potkali štěně zlaťáka s paničkou. Já jsem málem spal v chůzi, ale ten malej na mě furt skákal a votravoval. A tak jsem se naštval rozzureny a zavrčel na něj. Panička i páníček na mě zírali s otevřenou pusou a paní si prcka radši připoutala, protože si myslela, že jsem nějakej "zlej" pes tone . Panička tedy poznala, že si mezi psy umím srovnat pořádek. Pak jsme ještě potkali Naibyho, mého psího kamaráda, a tak jsme se navzájem očmuchali a šli jsme na kutě. Teď jsou už chladné noci a tak mě páníček dává do garáže. Měl tam otevřeného transportera a tak jsem si lehnul do kufru abych nespal na zemi.Když mě uviděli museli se smát. A v pondělí ráno mi panička ráno dávala baštit. Já jsem se najednou z ničeho nic začal dusit. Už několikrát se mi to stalo, ale pak to dycky přejde. Nevíte náhodou co by mi mohlo být??? Začnu jakoby polykat a pak zase popotahovat. A kašlu moje chlupy s listím a trávou. Asi mě panička vezme k vetovi. Krásné svátky přeje Bertík ;-)
22
8.2011
 jasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
23°C 32°C
Ahoj kamarádi ahoj
Tak si představte, že právě teď jsem u velké paničky v práci. Malá panička tady sedí na volném počítač a píše tento záznam. Já zatim chodím od stolu ke stolu a otravuju tetu a i paničku od práce. Taky jsem spořádal dva rýžové chlebíčky, ale je to asi tak jediné jídlo, na které mám teď chuť, je totiž hrozný vedro coze . A až přijedeme domů tak mě panička vykoupe a bude mi dobře. Před chvílí jsem šel zase za paničkou a lehnul si tam na zem. A najednou panička přišla k takovýmu stroji a strčila do něj papíry a von je normálně sežral ne . A já se tak lek lidičky. Doufám, že už pojedem. Snad poprvý se těšim na vodu :-) .
15
8.2011
Ahoj všichni ahoj
Tak si představte, že u nás byl od pátku Maxík. Vůbec jsem se nevyspal. On mě přijéct u ve čtvrtek, ale teta ho hrozně rozmazluje. Nejspíš řekla něco jako: "No Máxíííčééék nemůže spát venku protože může nastydnout na prdýlku!!" nebo řekla jinou podobnou kravinu ne hmm Ono by mu to vůbec neuškodilo, protože u nás je aspoň 18 stupňů :-) . A to i v noci. No tak ho bratranec přivezl až ráno. Max samozřejmě svým štěkotem ráno (totiž oni ho zavřeli ke mně do výběhu) a on tam štěkal a kňoural jako blbec a já mu stejně řikal, že to je prd platný. Tak nás šla paničkavyvenčit a Max pořád na někoho štěkal tone . Panička na tone něj furt hulákala jediné slovo a to TICHO!!! rozzureny rozzureny rozzureny . Má ho opravdu plný zuby. No pak nás šla ještě několikrát vyvenčit a jeli jsme na chaloupku. Cestou jsem samozřejmě ležel a v klidu se kochal jízdou jenom zase ten Max tam furt lezl a pak si dokonce dovolil na paničku vyskočit. Já věděl, že se to paničce nebude ani v nejmenším líbit a taky jsem měl pravdu. Panička ho ze sebe smetla jako smetí a řekla NESMÍŠ!!! Maxovy jsou dva roky a vůbec nic neumí. Dokonce ani sedni. A když si sám sedne tak nesedí, ale jenom se tak krčí. No a tak jsme dojeli na chalupu a já se běžel hned napít do mé misky. Přišel jsem k ní a už už jsem se chtěl napít. Ale Max se najednou zbláznil začal na mě štěkat a vrčet a dokonce mě i kousnul. no Zase se to paničce nelíbilo.(Však mě taky ne :-| ). Několikrát po mě vyjel, kadil na zahradě, ničil mi hračky, štěkal a kvičel a mnoho dalšího. Ale nejvíc paničku naštval o první noci. Večer po procházce jsem si lehnul do pelíšku a chtěl jsem spát. Max začal kvičet a štěkat a vůbec mu nevadilo, že na něj panička (ta nejstarší) řvala jak pominutá a nikdo nemohl spát. Celý den byly pak všichni ospalí. Ale nejvíc právě Max. Panička mu vzala pelech a nedovolila mu spát aby spal v noci. A on opravdu spal jak zabitej. Další den vyváděl lumpárny a zase obvykle štěkal a kvičel jako prase před porážkou. No a dneska (asi před půl hodinou) s námi byla na procházce a cestou jsme potkali mého kamaráda Scotyho. Nejdřív mě očuchal a chtěl očuchat Maxe, ale bálse aby mu neuraf čumák. A pak zvracel coze . Bojím se o něj sad :-( . Každopádně vám přeji hezký den. ahoj sad
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Petra123
13.5.12 11:14
H: Ahoj!

Tak včera už se přece jen počasí trochu umoudřilo a my jsme tedy s paničkou mohli vyrazit na Psí den. Bylo to vážně super, dokonce jsem poprvé vyhrál 1. místo v nějaké soutěži. Konkrétně se jednalo o soutěž Kbelská rozcvička (to byla základní poslušnost), dostali jsme ceny, diplom a medajli. Měli jsme s paničkou radost. :-)
Více mám v deníčku a budeme rádi, když se podíváte i na naše stránky, kde je akce popsána podrobněji z pohledu paničky a jsou tam k vidění i fotky. Odkaz naleznete taktéž v mém deníčku (úplně na konci).

César hop
Ráďa
11.5.12 11:34
Ahojky Bertíku,přejeme vám všem hezký páteční den a pohodový víkend potlesk . ahoj a love Letynka
Rexik
11.5.12 10:15
Bertíku, jak dopadly námluvy? ahoj
111
1.5.12 10:40
Bertíku krásný první máj love love love Roneček a celám smečka.Nevěsta tak to drřím packy co se dá jééééééé
111
23.1.12 22:29
Bertíkun kámo posílám pozdravy a pohodu do celého týdne. Snad nám i vám pokud ho nemáte, napadne sníh ať si to pořádně užijeme ahoj Ronek- Jo a tak VŠE NEJLEPŠÍ K SVÁTEČKU.
Ráďa
17.1.12 23:44
Všechno nejlepší k svátku potlesk . ahoj a love Letynka
janisa
17.1.12 15:25
Všechno nejlepší k svátečku love Sam ahoj
Petra123
30.12.11 20:30
Nový rok tu máme,
ani se nenadáme,
takže je tak akorát
do něj si popřát.
Ať štěstí vám nikdy nechybí,
zažijete, co jste nezažili,
ať zdraví máte pevné
a nic špatného s vámi nehne,
ať všichni okolo vás jsou v pohodě
a zdaleka se vyhnou nehodě,
ať splní se, co si jen přejete
a ten další rok si pořádně užijete.
PF 2012 ;-)

Césarek s paničkou
111
29.12.11 22:50
Nový rok tu máme,
ani se nenadáme,
takže je tak akorát
do něj si popřát.
Ať štěstí vám nikdy nechybí,
zažijete, co jste nezažili,
ať zdraví máte pevné
a nic špatného s vámi nehne,
ať všichni okolo vás jsou v pohodě
a zdaleka se vyhnou nehodě,
ať splní se, co si jen přejete
a ten další rok si pořádně užijete.
PF 2012 love Roneček s paničkou ahoj
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/1042