Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Kolibřík » Čenda » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


20.9
Čenda Pes
*
*
*
*

Majitel: Kolibřík   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 2. 11. 2012   Poslední aktualizace: 12. 11. 2019 Nové fotografie 
Počet návštěv: 108   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 3 uživatelů *
Datum narození: 1. 1. 2000   Hmotnost: 6 kg
Fotek a videí: 7+4   Komentářů: 4


O mně: Já jsem kříženec ale lepší by bylo o mě říci, že jsem pravý voříšek! Nejsem žádný mladík a v útulku odhadli můj věk na 12 roků! Život mě ale zocelil a tak jsem stále aktivní a žádný lenoch!

Původ: Pocházím z Chlumce u Chabařovic (to je nedaleko Ústí n.L.). Tam mě totiž chytili policajti a dopravili mě do útulku. Takže co se týká mého původu - zase nikdo nic neví!

Krmení: V útulku granulky a na procházce s náhradním páníčkem: piškotky, králičí sušená ouška a masové konzervičky.

Oblíbená hračka: Hračky nemusím ale hrát si umím! S náhradním páníčkem se na louce vždycky pěkně vyřádím!

Jak mi doma říkají: Můj náhradní páníček má pro mě několik jmen: Čendo, Čendíku a nebo Čenichu!

Svátek: 10.4.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
Čenda se směje
Čenda se směje
12.11.19 22:48
Čenda se směje
Čenda se směje
12.11.19 22:47
Psí správce útulku
Psí správce útulku
17.10.15 11:51
Čenda s Belinkou
Čenda s Belinkou
02.11.12 00:00
Nejsem já krasavec?
Nejsem já krasavec?
03.10.13 19:25
No prostě - Čenda
No prostě - Čenda
03.10.13 19:25
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

NahoruDeníček  vývoj počasí
3
10.2013
Náhled
 jasno, beze srážek  slabý nebo mírný vítr 
1°C 10°C
Jaká byla moje dnešní procházka? Tak to si poslechněte! Jako vždy přišel k našemu kotci, který obývám ze Žofinkou, náš náhradní páníček. Vrátka kotce se otevírají a ... hurá ven! Bok po boku se Žofinkou kráčíme na hrací psí louku nad útulkem. Žofinka prohání tenisák a uzlík a já ... musím prozkoumat okolí! Zmizím náhradnímu páníčkovi z dohledu ale on stejně ví, že se vždycky vrátím. Netrvalo deset minut a jsem zpátky. Chvíli se na louce proběhnu, polknu pár piškotů a zase ... frrr! A jsem zase pryč! Náhradní páníček už mě zná a tak si nedělá starosti že jsem zase zmizel. Za chvíli už zase pobíhám s Žofinkou na hrací psí louce a je tu čas návratu. Vracíme se domů a už k nám míří pracovnice útulku! A hned na páníčka: Tak kdepak jste s Čendou dnes byli? Dvakrát tu byl a zase odeběhnul! Tak takhle je to Čendo, povídá páníček. Já myslel, že jsi někde poblíž a ty jsi si udělal dvakrát výlet do útulku! Ale v útulku se na páníčka nezlobili, to ne! Oni totiž všichni vědí, že i když uteču, tak se vždycky vrátím. Já jsem totiž jejich ČENDA!
1
10.2013
 jasno, beze srážek  slabý nebo mírný vítr 
2°C 14°C
Já ten deníček tak trochu zanedbávám (tak ne trochu ale hodně!), proto jsem se rozhodl, že vám o sobě zase něco štěknu. V posledním záznamu jsem napsal, že jsem v kotci s Belou. Kdeže ty loňské sněhy jsou! Belinka ta už má nový domov a já ... pořád trčím v útulku! I Luna už má nový domov a u mě v kotci už se pár psů vystřídalo. Ale v současnosti mám v kotci spolubydlící a s tou chodím na společné procházky s naším náhradním páníčkem, tak jako jsem chodil kdysi s Belou. Je to psí holka, jmenuje se Žofinka a ... ona vám to o sobě poví sama na svém profilu! A jak to vypadá se mnou? Jak říká náhradní páníček tak prý zraju jak víno! Dříve si na mě museli dávat pozor při úklidu kotců, já vždycky využil že se trochu pootevřely vrátka, proklouznul jsem ven a užíval si svobody. Taky jsem dostal nálepku útěkář! A dnes? Náhradní páníček přijde ke kotci, otevře dvířka dokořán a povídá: Tak pojďte vy dva pacholci, jdeme na procházku! (Ten druhý pacholek je Žofinka). A jak my si ty procházky užíváme, tak to by nám mohl závidět i leckterý pes co má svého páníčka! Dnes už chodíme s náhradním páníčkem zásadně bez vodítka! Leckdo by si řekl: Vždyť mu ti psi můžou utéct! Omyl! To my s Žofinkou si náhradního páníčka hlídáme, aby se nám neztratil. Také už jsme s náhradním páníčkem natočili pár videí a tak je přidám do své prezentace, abyste se mohli přesvědčit, že vám nekecám! Dneska je to všechno a já se budu snažit, aby těch záznamů v deníčku bylo víc a ne jako dřív!
2
11.2012
Náhled
 polojasno, beze srážek  slabý nebo mírný vítr 
3°C 8°C
Moje začátky v útulku nebyly nikterak snadné. Dlouho jsem si nemohl zvyknout na to, že se musím na svět koukat skrz mříže. Zpočátku jsem ani nechtěl chodit ven a na každého jsem se mračil jako bubák. A nasadit mi obojek? To hrozilo z mé strany kousnutí! Pak jsem se ale dostal do kotce k Bele. A za ní chodil náhradní páníček. Bral ji na procházky a mě to nedalo. Pomalu jsem si zvykal a když mi jednou ten páníček řekl: Čendo, nechceš jít taky ven? Tak jsem neodolal, nechal jsem si od něj nasadit obojek i připnout vodítko a od té doby ... toho náhradního páníčka bych kousnul jen kdyby mě nechtěl vzít na procházku! A s Belinkou už jsme nerozlučná dvojka. Bez ní ani ránu! A bez náhradního páníčka taky!
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Jarka
14.11.19 7:08
Jé, Čendo, ty jsi zavítal s náhradním páníčkem na naše stránky? To je moc fajn. Jsi pořád fešák. Měj se moc hezky a pozdravuj Eddyho. ahoj
vondr001
6.12.15 11:09
Ahoj Čendíku. Je super, že máš tak úžasného náhradního pánička. Máš moc hezká videa. :-) Zdraví Stela s paničkou. pac ahoj
sissi76
23.10.13 17:25
ahoj čendíku no ty jsi ale krasavec to není možny že by takovyho hezkyho pejska nikdo nechtěl pozdravuj žofinku zdraví filípek terka a kikča
Rexik
3.11.12 11:41
Vítej Čendo. Jste s Belinkou výborná dvojka. ahoj
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/1492