Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » alenasmolikova » Chipsy » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


7.4
Chipsy Fena
*
*
*
*

Majitel: alenasmolikova   Plemeno: Parson Russell Teriér s PP
Zapsáno: 6. 3. 2013   Poslední aktualizace: 6. 3. 2013 Nové fotografie 
Počet návštěv: 72   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 3   Oblíbenost: 3 uživatelů *
Datum narození: 6. 3. 2013   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 1+0   Komentářů: 3


O mně: Jsem chipsy alias bramburka

Oblíbená hračka: Panička

Jak mi doma říkají: Chipsinko, bramburko

Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

venca21
25.12.13 22:57
Ze všech stran nám přáli, my jsme také na všechny strany přáli. Jsou 4 světové strany, jsou 4 roční období, je také čtveřice přání, když pominu to nic neříkající vše nejlepší, šťastné a veselé.

1) Přát zdraví (myslí se tím zdraví duše i těla). Velký dar, dost stojí jeho udržování, abychom si je nezkazili, přejeme je ze srdce. A nezapomínáme za to děkovat. Napište poděkování Ježíškovi za dar zdraví. I za uzdravení. On pomohl lékařům.

2) Můžete mít rádi nemocného? On vás taky. Důležitější je než zdraví je víra, naděje a láska. Přejeme je druhým, přejme je i sobě, dopřejme si je a chraňme si tyto vzácné Boží dary, vzácné dědictví po našich rodičích a vychovatelích.

3) Napřed chodili přát koledníci. A víte, že přáli toto: Vinšujem vám šťastné a veselé svátky Krista Pána narození, na statečku rozmnožení a všeho, co jsme si vyprosili: zdraví, štěstí, mír po celé zemi a po smrti nebeské království. Stateček nemusí být jen pole a chlév na kraji pastviny. I sporožiro, i duchovní majetek a autorská práva. To si máme přát a to si můžeme přát. To všechno a navíc po smrti nebeské království. Vždyť každý z nás poutníkem je k věčnosti. Přejme si nebeské království. Pozemské království vždycky zavání peklem a tím pádem i bolestí. Napoleon tvrdil: Počkejte chvilku, porazím Angličany a zavedu všude ten nejlepší pořádek, ten po našem a pak bude ráj na zemi. A bylo z toho velké peklo, ty napoleonské války. Ráj slibovali všichni totalitáři a bylo z toho peklo světových válek, peklo nacistických koncentráků a komunistických gulagů. Přejme si Boží království, ne teď, až po smrti, ale do smrti smrťoucí nevěřme tomu, kdo slibuje Boží království (tedy ráj) už na zemi.

4) Krásnější než slovo lidské je Slovo Boží. Tam čteme v 66. žalmu hned zkraje: Bože, buď milostiv a žehnej nám. Je to tak a tak to přeji: Vám i sobě. Nám všem. Bože, buď milostiv a žehnej nám. Amen.
venca21
8.12.13 20:28
Krásnou adventní neděli vám přeje Jessy a Vašek pac
Rexik
10.3.13 19:39
Vítej na hafících. love ahoj pac
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/1601