Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Pantheracom » Chris Monty Black » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


7.11
Chris Monty Black Pes
*
*
*
*

Hledáme kamarády z dc
Majitel: Pantheracom   Plemeno: Rotvajler s PP
Zapsáno: 10. 3. 2013   Poslední aktualizace: 13. 3. 2013 Nové fotografie 
Počet návštěv: 51   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 2   Oblíbenost: 1 uživatelů *
Datum narození: 29. 8. 2012   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 4+0   Komentářů: 6


O mně: Chris Monty Black je RTW,pochází z Chovatelské stanice Monty Black,kde se snaží převážně o pracovní linii,ale rovněž mají i úspěchy na výstavách.

Původ: Chris se narodil v Chovatelské stanici MontyBlack v Kadani.Je cháčkový vrh.Jeho rodiče jsou April Berix a Enzo Monty Black.Chris pokračuje v linii vynikajících psů jak z matčiny i otcovy strany.

Krmení: Čím ho krmíme?Dostavá krmivo Purina Pro Plan,jinak mu dáváme syrové maso,přílohy zeleninové,nebo rýži.Dostává kloubní vitamíny,potom např.lososový olej,rád si smlsne na probináčku,jogurtech,tvarohu s medem,piškotama a oříškama,má pravidelně syrové kosti,a pamlsky jako ouška,keksy,kostičky a suchary

Oblíbená hračka: Plyšový pejsek,pešek,vodítko a paníci:-)

Jak mi doma říkají: Mario,prdelko,milášku,škvrně,ty lumpe fuj,přetrhdílo,zlobidlo,malej...

Svátek: 25.12.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
Konečně...spinká:-)
Konečně...spinká:-)
13.03.13 12:23

13.03.13 12:23
Tenhle to vyhrál
Tenhle to vyhrál
13.03.13 12:23
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

venca21
25.12.13 23:40
Ze všech stran nám přáli, my jsme také na všechny strany přáli. Jsou 4 světové strany, jsou 4 roční období, je také čtveřice přání, když pominu to nic neříkající vše nejlepší, šťastné a veselé.

1) Přát zdraví (myslí se tím zdraví duše i těla). Velký dar, dost stojí jeho udržování, abychom si je nezkazili, přejeme je ze srdce. A nezapomínáme za to děkovat. Napište poděkování Ježíškovi za dar zdraví. I za uzdravení. On pomohl lékařům.

2) Můžete mít rádi nemocného? On vás taky. Důležitější je než zdraví je víra, naděje a láska. Přejeme je druhým, přejme je i sobě, dopřejme si je a chraňme si tyto vzácné Boží dary, vzácné dědictví po našich rodičích a vychovatelích.

3) Napřed chodili přát koledníci. A víte, že přáli toto: Vinšujem vám šťastné a veselé svátky Krista Pána narození, na statečku rozmnožení a všeho, co jsme si vyprosili: zdraví, štěstí, mír po celé zemi a po smrti nebeské království. Stateček nemusí být jen pole a chlév na kraji pastviny. I sporožiro, i duchovní majetek a autorská práva. To si máme přát a to si můžeme přát. To všechno a navíc po smrti nebeské království. Vždyť každý z nás poutníkem je k věčnosti. Přejme si nebeské království. Pozemské království vždycky zavání peklem a tím pádem i bolestí. Napoleon tvrdil: Počkejte chvilku, porazím Angličany a zavedu všude ten nejlepší pořádek, ten po našem a pak bude ráj na zemi. A bylo z toho velké peklo, ty napoleonské války. Ráj slibovali všichni totalitáři a bylo z toho peklo světových válek, peklo nacistických koncentráků a komunistických gulagů. Přejme si Boží království, ne teď, až po smrti, ale do smrti smrťoucí nevěřme tomu, kdo slibuje Boží království (tedy ráj) už na zemi.
venca21
25.12.13 23:40
Vše nej a hodně štěstí. ahoj
Jarka
25.12.13 6:57
Vše nej k dnešnímu svátku přeje Rexík. ahoj
Rexik
15.3.13 14:53
Ty máš ale krásný pelíšek. potlesk ahoj pac
anargo
10.3.13 20:21
Vítej ahoj pac
Rexik
10.3.13 17:58
Vítej na hafících. Přidáš více foteček, abychom tě více poznali? ahoj
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/1608