Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Kolibřík » Žofinka » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka
10.6
Žofinka Fena
*
*
*
*

Majitel: Kolibřík   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 1. 10. 2013   Poslední aktualizace: 31. 5. 2014 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 125   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 4 uživatelů *
Datum narození: 1. 1. 2009   Hmotnost: 8 kg
Fotek a videí: 9+4   Komentářů: 11


O mně: Vzhledem k tomu, že mě do útulku přivezli policajti, tak se toho o mě moc neví. I ten datum narození je jenom odhadnut na 4-5 let. Jsem kříženec, jak jinak. Barva rezavá a všechno ostatní se dozvíte v mém prvním zápisu do deníčku.

Původ: Jak už jsem štěkla, tak se mě někdo zbavil a proto si myslím, že můj původ je ... ulice!

Krmení: V útulku si moc vybírat nemůžu a musím sníst co dostanu a většinou jsou to granulky. Zato když za mnou přijde náhradní páníček! Ten mě vyloženě podstrojuje! Psí salámek, masové konzervičky, králičí ouška a ještě mnoho jiných dobrot.

Oblíbená hračka: Tenisák, uzlíky, pískací hračky a pod. Ale musím vám říct, že ze začátku jsem si nehrála vůbec!

Jak mi doma říkají: Mým domovem se stal útulek ale náhradní páníček mi říká Žofinko, Žofíčku, Žofí, Lumpice a někdy taky Rézinko.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
Žofinka s trychtýřem
Žofinka s trychtýřem
02.02.14 00:00
Můj zimní model
Můj zimní model
29.01.14 00:00
Můj podzimní model
Můj podzimní model
29.01.14 00:00
Manekýnka
Manekýnka
29.01.14 00:00
S kamarádem Čendou
S kamarádem Čendou
29.01.14 00:00
Za chvíli jdu spát
Za chvíli jdu spát
29.01.14 00:00
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

NahoruDeníček  vývoj počasí
31
5.2014
Půl roku jsem do deníčku nic neštěkla!no Ale to není moje vina! To můj náhradní páníček a zároveň tiskový mluvčí je takový lajdák! Ale to co se teď z mého deníčku dozvíte, to vás položí na lopatky! Já už mám týden nový domov! Už nejsem útulkářka!
4
10.2013
Dnes se vám představím na videu "Žofinka a pískací opice". To už jsem byla v útulku asi dva měsíce a já jsem se už smířila s tím, že útulek se stal mým druhým domovem. A taky že tu mám náhradního páníčka. No a mám tu i kamaráda Čendu. Všimněte si, jak kráčím cestou nad útulkem! Vidíte to? Bez vodítka! Ty tam jsou doby, kdy jsem využila každé příležitosti k útěku z útulku! Vyjdeme s Čendou a náhradním páníčkem až k hrací psí louce, proskočíme dírou v plotě a ... páníček mě vždycky překvapí nějakou hračkou. Tentokrát to byla fialová pískací opice! No jednu chvíli mi ji Čenda ukradl a tak jsem proháněla tenisák. Pak jsem využila Čendovy nepozornosti a opice byla zase moje! A když jsme si na louce pěkně pohráli, tak do útulku jsme se s Čendou vrátili jak jinak, než bez vodítka. Tak co tomu říkáte! Dva útulkoví "útěkáři", chodí si bez vodítka a neutečou! No nejsme my šikulové? A o čem bude příští video? Nechte se překvapit!
3
10.2013
Náhled
To video z mé první procházky nebyla asi žádná sláva, co říkáte! Dny ubíhaly i ty moje procházky byly den ode dne lepší. Další moje video "Můj náhradní páníček" je z hrací psí louky. Povšimněte si, že do té ruky co jsem kdysi kousla, tak mě hladí! Ale co hladí! Když mě přestane hladit, tak já se dožaduji svým čenichem, aby to hlazení nepřestávalo! To je pokrok, co!
2
10.2013
Dnes uložím na svém profilu video ze své první útulkové procházky, abyste se mohli přesvědčit, že moje začátky v útulku nabyly právě nejlehčí. Nebudu to nikterak komentovat, jistě si každý z vás udělá obrázek o tom, jak jsem na tom asi před třemi měsíci byla. No a postupně budu přidávat další videa o tom, jak se ze zlého psa stává psí beránek.
1
10.2013
Nejdříve se vám musím představit. V útulku jsem dostala jméno Žofinka, jsem střední kříženec neurčité rasy a můj věk byl odhadnut asi na 4-5 let.
Mé začátky v útulku nebyla žádná sláva! Strach, strach a zase jenom strach! Z počátku se ke mě v útulku nesměl nikdo přiblížit! Můj chrup dával jasně najevo, že ho chci použít na svou obranu! Schovávala jsem se v boudičce do nejtemnějšího kouta a nechtěla jsem s nikým komunikovat. Čenich jsem vystrčila jen když byl v okolí naprostý klid a nebo jsem v noci pozorovala noční oblohu a přemýšlela o tom, jaká je na tom světě nespravedlnost že jsem musela skončit v útulku. Všichni se mě báli jen jeden venčitel se mě nebál. Ten za mnou chodil do kotce a nosil mě dobroty. Svůj úkryt jsem ale neopustila. Jen v noci, když byl všude kolem klid, jsem se odvážila vyjít ze svého útočiště a posbírat ty pamlsky co mi ten venčitel přinesl. Čas plynul a já si začala pomalu zvykat na každodenní přísun těch dobrot. A i když jsem sváděla vnitřní boj se svým strachem, tak vůně těch dobrot byla silnější než strach! A já se pomalu ale jistě vysoukala z boudičky na světlo boží! Zatím jsem ty pamlsky sbírala ze země kam je ten hodný člověk položil ale netrvalo dlouho a já se osmělila vzít si tu dobrotu od něj z ruky! Opatrně a pořád připravená na to, že v případě potřeby kousnu! No a pak jsem si vyzkoušela i procházku s tím venčitelem (já mu budu říkat náhradní páníček). Ale nasadit mě obojek? Vyloučeno! Tak mě náhradní páníček přehodil přes hlavu smyčku a vyšli jsme z kotce Řeknu vám, že ta první procházka nebyla žádná sláva! Byla jsem neustále ve střehu, zuby stále vyceněné a na všechno ve svém okolí jsem vrčela a štěkala. Když jsme se vrátili z procházky vklouzla jsem do kotce a byla ráda, že už to mám za sebou. Náhradní páníček mě chtěl uvolnit tu smyčku, sáhnul mě za krk a já ... raf! A kousla jsem ho do ruky! Dnes už vím že jsem udělala chybu ale náhradní páníček se na mě nezlobil. Jen se na mě smutně podíval a povídal, že to se nedělá! Poprvé v životě jsem se zastyděla ale to kousnutí už jsem zpátky vzít nemohla! Čas plynul, náhradní páníček za mnou chodil pravidelně do mého kotce a já si pomalu zvykala na to ... že mě má někdo rád!
A další útulkové procházky? Den ode dne jsem se lepšila a procházky s náhradním páníčkem byly pro mou bolavou dušičku tím nejlepším lékem. Chodili jsme spolu na kopec nad útulkem, odpočinuli jsme si ve stínu šípkového keře a v pamlskovníku náhradního páníčka se vždycky našla nějaká dobrota. Po nějaké době jsem se nechala i pohladit a když jsem usoudila, že mě ze strany náhradního páníčka nic nehrozí, tak jsem se otočila na záda a nechala se drbat na bříšku. A že bych náhradního páníčka chtěla kousnout? Dnes už mi může dát ruku do mé tlamičky a já? Kdepak kousnout! Přece nebudu kousat toho, s kým je mi tak dobře!
Musím se vám ale k něčemu přiznat! Poslechněte si můj příběh, jak jsem utekla z útulku. Já už jsem si zvykla, že za mnou každý den přijde můj náhradní páníček. Potom mi ale náhradní páníček odjel na dovolenou a já zůstala v kotci sama. Každý den jsem čekala kdy se objeví ale on stále nepřicházel. Tak jsem se rozhodla, že ho půjdu hledat sama! Při úklidu kotců jsem využila toho, že vrátka zůstala chvíli pootevřená, já jsem toho využila a vydala se hledat náhradního páníčka. Kde by asi mohl být? Z útulku jsem vyběhla kousek za bránu k šípkovému keři, kam jsme chodili s náhradním páníčkem a kde jsem s ním trávila volný čas při mojich útulkových svačinkách. Sedla jsem si do stínu šípkového keře v domění, že můj náhradní páníček mě tady najde! Ale páníček byl daleko! Čekala jsem na něj pod šípkovým keřem tři hodiny a když nešel tak jsem se pomalu zvedla šla ho hledat do sídliště nad útulkem. Ani tam jsem ho nenašla! Víte jak dlouho jsem ho hledala? Tři dny! Pak se u mě zastavilo to známé auto s nápisem "Pomáhat a chránit", já byla naložena do toho auta a moje cesta vedla zpět do útulku! Už jsem se pomalu loučila s tím, že ještě někdy svého náhradního páníčka uvidím. Jaké bylo moje překvapení, když druhý den se objevil před mým kotcem! To bylo vítání! Má radost ze shledání nebrala konce a já vám byla tak šťastná! To víte že jsme spolu zas vyrazili na procházku a já jsem si ji náramně užívala.
Útulkový čas běží a tak vám štěknu, jak vypadají moje útulkové procházky dnes. Náhradní páníček přijde k našemu kotci který sdílím s Čendou, otevře dvířka dokořán a dva "útěkáři" vybíhají ven! A vodítko? Tak to už nepotřebujeme! Celou procházku absolvujeme bez vodítka a sami se vrátíme i do kotce! Tak to jsem vám toho dnes naštěkala! To víte, ukecaná ženská! Ale stejně vám řeknu, že i když jsem si na ten útulkový život zvykla, tak bych přivítala, kdyby se našel někdo kdo by mi dal domov. Tak snad se mi ten můj sen splní!
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář

Kafroli
1.1.19 0:51
Všechno nejlepší!! :-) a zároveň ubufaný šťastný nový rok! love
vondr001
7.12.15 9:07
Hodně štěstí v novém domově Žofinko!!! ahoj pac
Ket
25.2.14 6:48
Přejeme ti moc pěkné úterní ráno a ještě hezčí celý den pac ahoj

Lassie a Buffy
petrab
3.2.14 10:15
ahoj zlato, štichy tě budou děěsně svědit, proto ti dali ten kýbl na hlavu, řekni svýmu náhradnímu panďákovi, ať si k tobě lehne a pěkně tě kolem nich zlehoučka drbe, ať tě to tak nesvědí. A neboj, vydrž, pár dní po vyndání stehů se budeš mít zas fajn!!

A že neháráš? To vůbec neva. Páč vykastrovaný kočky mi voněj úúúplně celej rok. A tak si můžem užívat do alelůůůůůůja!!
E. love pac
Ket
3.2.14 7:51
Přejeme všem hezké ráno a ještě hezčí celý den ahoj
Lassie a Buffy pac
petrab
29.1.14 22:35
ahoj zlato, kachna, husa, labuť, ffšecko zdlábnu rád, jen tu labuť bych měl moc rád v obejváku. Je bílá a navíc velká, tak kdyby se tu párkrát votřela a prošla, bylo by vidět, jakej tu má panda bordel... love love love
Tudy
12.12.13 23:57
Nazdar Žofinko, přeju ti k vánocům už nový domov. Já i Terda ;-)
sissi76
28.10.13 10:32
ahoj žofinko tak jsme koukali na tvoje videa a si moc šikovna holčina akorat asi o tu opičku se budeš muset dělit jak jsme si všimli tak ti přejem brzky domov měj se moc hezky ;-)
sissi76
19.10.13 13:26
ahoj žofinko i my přejem at maš co nejdřive svuj domov ;-)
sgualdrina
2.10.13 11:27
fiha žofinko to je užasné,teďka už snad se konečně někdo pro tebe najde palec
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/1712