Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Svatik » Jackie » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


11.1
Jackie Pes
*
*
*
*

Majitel: Svatik   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 24. 7. 2009   Poslední aktualizace: 2. 10. 2009 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 878   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 0 uživatelů *
Datum narození: 16. 5. 2009   Hmotnost: 5 kg
Fotek a videí: 18+0   Komentářů: 0


O mně: Jsem kříženec neznámého původu :-) Bydlím společně s Dastym v rodinném domku. Hned za barákem máme les, kam chodíme na procházky. Panička si mě vzala z útulku v Ostravě-Třebovicích. Viděli mě na internetu a tam jsem se jí tak líbil, že přemluvila mamču a už mám nový domov. Vypadám zajímavě - mám uši jak štěně ovčáka, tělíčko dlouhé jak jezevčík a ocas dlouhatánský jak myš :-) Tak jsou všichni zvědaví, co to ze mě vyroste :-)

Původ: Našli mě na Nádražní ulici v Ostravě-Přívoze, kde mě někdo nejspíš vyhodil. Pak jsem byl asi 2 měsíce v útulku a teď už jsem doma.

Krmení: Dostávám dvakrát denně buď granule nebo masíčko s rýží nebo těstovinama.

Oblíbená hračka: Všechno - teď hlavně tráva a všechny hračky od Dastyho

Jak mi doma říkají: Trdlo, Štěně, Jackouši

Svátek: 3.1.

Poznámka: Zatím jsem malej, ale už šikovnej :-)

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní

17.09.09 20:37

17.09.09 20:33
Spinkáááme
Spinkáááme
17.09.09 20:29
S Dastym
S Dastym
17.09.09 20:29

17.09.09 20:29

17.09.09 20:29

NahoruDeníček  vývoj počasí
2
10.2009
Ahoj deníčku, panička začala s "tvrdou drezůrou" :-) Včera mě naučila povel "hop na klín" a dneska začala s nácvikem mávání, poklonky, válení sudů a plazením. Že je toho najednou moc? Ani ne - už umím sedni, lehni, podat obě packy, občas příjdu na "ke mně", taky na jídlo čekám vždycky v boudě, umím zůstat na místě a čekat na povel volno. Jsem zkrátka šikula. A hlavně mě to baví a funguju na piškotový pohon :-)
9
8.2009
Jauvajsky - včera mě bodla včela. Nejdřív jsem se jen ošíval a utíkal, ale nebylo nic vidět. Až za pár minut mi narostla boule pod okem - vypadal jsem, jako bych dostal pěstí :-) Panička mi vytáhla žihadlo a natřela mi to octem. Fuuuj to byl smrad :-) Ale dneska už jsem zase v pohodě :-)
31
7.2009
Dneska jsme byli venku v potoce. Páni to byla fuška - jsem byl oplácaný bahnem. Občas mě museli přenést přes větší strom nebo ďouru nebo aspoň popostrčit zadek, páč nejsem tak zdatný skokan jak Dasty, ani tak velkej, ale víceméně jsem celou cestu zvládl. Jednou jsem se ale zamotal do vysoké trávy a pak jsem nikoho neviděl - páni jak já začal ječet - ale hned se mi paničkové ozvali a já jsem k nim doběhl - téda já byl tak rád, že jsem je našel :-)
26
7.2009
Tak už umím sedni a fuj. Učím se přijít na zavolání - panička vždycky zapíská a zavolá a my s Dastym závodíme, kdo bude první. Zatím vyhrávám, protože se ještě netoulám. Dneska ráno jsem se seznámil s okolními psy - s ovčandou Tarou, vendéskou baseticí Lady a jejími dvěma holčičkami. Taky se musím pochlubit, že už podruhé jsem přes noc vydržel ve sklepě neudělat ani jednu loužičku a bobek :-)
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Info
Zatím nebyl k této prezentaci vložen žádný komentář

 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/185