Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Trhači z Krupky » Cherokee Ukrutný vládce Tmy » Nápověda 

Hlavní fotka


Cherokee Ukrutný vládce Tmy Pes
Majitel: Trhači z Krupky   Plemeno: Yorkšírský terier bez PP
Zapsáno: 24. 7. 2009   Poslední aktualizace: 5. 6. 2011 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 7989   Počet palců: 0
Kategorie: Skupina 3   Oblíbenost: 24 uživatelů *
Datum narození: 12. 10. 2008   Hmotnost: 7.5 kg
Fotek a videí: 165+24   Komentářů: 10
*     *     *     *


* Psí láska *
Psí láska
DIXINKA

O mně: Hafojky, jsem bojovej pes, bo mě od malička vychovávaly Trhačky z Krupky a to jsou zabijácký pitbulí šelmy, hihihi, zocelenej bojem jsem i z boje proti nechlupatejmm menšinám, kterej jsem vedl a vlastně ještě vedu na portále Hafici.cz, jenže moje úhlavní nepřátele papouchy Lumpi z Domaslavic mě administrátorky vymazaly a tak jsem se rozhodnul je následovat až sem, tady jsem vyčenichal chlupatici salašnici Ginu-Besinu, takže bude mít stopro v kožuchu zavrtaný i ty prosožrouty. Moc se mi tady líbí a přichází sem pořád víc a víc kamarádů...

Původ: Nejsem z žádné chovné stanice, jsem od soukromých chovatelů, manželů Poschlových z Kadaně

Krmení: masové konzervy, granulky Hills, ovoce a zelenina a co ukradnu pitbulicím, hihihi

Oblíbená hračka: moje erosenka plyšavka Velký primát(má půldruhýho metru,hihihi), pitbulice, prsty a končetiny mamulinky a tatího, ponožky, míčky, laserové světýlko

Jak mi doma říkají: Číro,Ukrutňáku,Zabijáku,Hade...

Svátek: 23.5.

Poznámka: moje www stránky na kterých si můžete slíznout krom jiného i MŮJ DENÍČEK: http://www.cherokee_ukrutny_vladce_tmy.websnadno.cz

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
06.12.2010
05.12.2010
14.11.2010
20.04.2010
21.03.2010
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
14.11.2010
-
-
14.11.2010
-
-
14.11.2010
-
-
14.11.2010
-
-
14.11.2010
-
-
15.10.2010
-
-
17.05.2010
Odjéééézd...
Odjéééézd...
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

NahoruDeníček  vývoj počasí
5
6.2011
Hafojky kamarááádi, zdarec rrroštěnkýýýýýý!!!
Od února ani štěk a už je tady červen, bych toho tatíííího nejraděj kousnul do sedacího svalu, kdybych tam teda došáhnul...
Mu je úplně šumák, že muj profil takhle upadá dočista v zapomnění, že se mě už ani moji nepřátelé nebojej a že po mě žádná ani neštěkne!!!
Tak co teda u mě novýho za ten čtvrtrok a kus.
Bych teda hlavně štěknul, že jsem dospěl, že jsem se uklidnil a že jsem rodičů zlatíčko, ale to asi ani štěkat nebudu, bo mi vrazej ještě do vlasů nějaký mašle.
Takže se sem a tam ještě projevuju, hlavně, když si s Tequilou žereme hlavy, to je pak pro rodičovstvo horor, bo ta oranžová kreatura má tlamu tak velikou, že nemít ušiska, tak jí má kolem celý hlavy, zubatá je jak piraňa a já, když mám svojí hlávku až u jejích mandlí, tak vřískám jak paviján, pak jí chci na oplátku sežrat zas já, jenže mě se ta její palice do huby ne a ne vejít, pak se začneme honit po bytě, naši nám uskakujou z cesty a my tady dupeme jako dva koníci a hulákáme u toho jak vystresovaný stádo šakalů, teda voni šakalíci asi nežijou ve stádech že jo, tak teda jako smečka šakalů, veliká a rozzuřená...
Jsem moc rád, že tady tu potvoru rezatou mám, bo beze mne nedá holka ani ránu a poslouchá mě a hraje si se mnou, zatímco rodičovstvo se válí u telky nebo sedí u počítadla...
Jo a klíšťáci mi pijou krev!!
Jsem sladkej, nejsladší a moc těm mrchám savejm chutnám.
Nedávno mě tatíííí hladil, mazlil mě a nejednou nahmatal na mym čumáku dvě veliký boule, se podíval a pak jsem najednou letěl vzduchem přes celej obývák. Tatíííí řval jak hysterka, že jsem samý klíště a skrčil nohy na sedačku a vytřeštěně koukal, celej vorosenej a klepal se jak sulc, jako by mu projelo celym tělem nějakejch milijón voltů, bačkora jeden.
Hned křičel na mamulinku, že mi to má všechno vyndat, že mě celýho vypijou, že ty obojky co máme jsou na *ovn*, hlavně že stály pomalu dva tisíce a že mu nesmim takhle zaneřáděnej do postele.
Mrsknul se mnou a ještě řve jak magor, pomyslel jsem si a šel k mamulince, by mě odklíšťovala.
Když mu řekla, že jsou mrtvý, bo je ten sajrajt z obojku zabil, tak stejně mlel něco o nějakejch chorobách a že nechce mít pod peřinou žádný klíšťata a tudíž teda ani mě a že se toho štítí a že prej jak to může mamulinka vůbec brát do ruky.
By se v něm prase vyznalo co?
Nejdřív, že mě jich má zbavit a pak jak to že na ně sahá, no jo, to je náš tatíííík...

No a taky nám hodně a moc onemocněla naše blondýna Kelišová.
Nejdřív teda zase hárala a já byl do ní zase celej hotovej, jsem se tak zamiloval, že jsem shodil přes dvě kila, hormony se ve mě plašily, nic jinýho než Élišku Kelišku jsem neviděl, venku bych hned zakousnul každýho pesana co jí jen pozdravil, takže jí raděj žádnej nezdravil, naši ze mě byli úplně hotový, tatííík nesměl od nás ani na krok, bo nějaký antikoncepční plavky a muj overal co musim nosit, bych si nenadělal potomstvo, tak tyhle hadry jsem se naučil oběma svlíknout, takže shrnuto, prej půjdu k doktorovi, by mi ušmikli moje kuličky.
Jenže teď už nepůjdu, bo jak Keliška onemocněla, tak se zjistilo, že je to to samý co měla kdysi naše blahoslavená Ajkoslava Dobrotivá, akorát s tim rozdílem, že místo těžký otravy krve co byla u Ajky, tak u Kelišky nejen zánět dělohy, ale i cysty jako hrom na vaječnících, takže naši maji po dovolený, asi tak na dva roky a všechno co měli a ještě víc co si půjčili vrazili do léčby naší bloncky.
Nervy jsme měli všichni a jsem teda šťastnej, že máme tu bílou obludu zase doma a taky jsem šťastnej, že jí vetři všecko co mě přivádělo dvakrát do roka k šílenství, tak že jí tohle hodili do kýble a poslali do kafilérky a hlavně, že mi moje kůůůůůůůliškýýýýýý vostanou tam kde maj bejt a já svý mužo budu dál dávat dámám na odiv, jupííííííí!!!!!!
Jo a ještě je u mě nový to, že si náš Delfínek polámal kolečko, takže nám naše člověčí ségruše koupila nový přibližovadlo a je stříbrný a má vééééélikej kufr, že se tam všichni tři vejdeme a ještě by jsme si tam mohli přivézt i plno kamarádů a klíďo udělat řádný hafmejdlo.
A já zdrhám ven než začne bouřit, to jsem zalezlej v bubnu pračky, nebo botníku nebo pod peřinama v ložnici, nejsem teda vůbec srab, ale bouřky se děsim.
Asi trauma z nějakýho minulýho života, když jsem byl udatnym vojevůdcem a rachot děl mi narušil psýchu.

Takže kámošové, posílám vám všem do žeber dloubanec, holkám psím, rrrroštěnkááám voňavejm posílám váchnivej muckanec a na svý nepřátele z kočičího a fógláckýho světa zvedám pravou zadní a vztyčuju svuj prostřední drápanec.
Mějte se všichni kráááááásně.
Váš Cherokee Ukrutný vládce Tmy ;-) :) X-)
24
2.2011
Náhled
Hafojky kamarádi a hlavně a úplně nejvíc zdarec rrrrrroštěnkýýýýýýýý hop hop !!
Jsem přežranej a válim se tatííímu u nohou, zblajznul jsem asi půl kila kuřátka, břuch mám narvanej, až ho šourám po zemi, ale jsem sytej a to je sjupr palec !
Ještě abych šel tlapkat deníček hladovej, by vám pak kručelo ze skel, hihihihi.
Jsme se tak nějak světu zapomněli co?
Vůbec o sobě nedáváme vědět, až nás museji kamarádi v soukromejch zprávách prosit stydim , aby jsme zase začali štěkat, ale jsme usnuli spánkem zimním spim , by jsme nabrali energii na jaro potlesk potlesk .
A jaro tady bude snad cobyštěkl, i když venku mrzne, až nám z čumáčků viseji rampouchy, že vypadáme jako kšírmuti, pitmuti a stafmuti.
Kožuch mám jak ovečka, žádný stříhání, dokud prej nebude počasí, abych mohl svý osvalněný tělo ukazovat, takže přijímám záznamy, až se budu odsrsťovat, tak z toho bude vlny na takovejch pět svetříků pro nějakou tu pidimini kšíří roštěnku!!!
No a když jsme u těch bab, tak musim štěknout, že jsem furt a pořád singl, sice žiju doma se dvěma fenama, ale to jsou moje votrokyně a služebnice, navíc jsou v rodině a to prej nesmim na ně ani ani :-O :-O .
Ta stará bloncka je ještě ke všemu tlustá špekatice a pořád se jenom válí ve svym pelechu a venku, když se náhodou rozeběhne, tak se pak bojim za ní jít, bo ze stromů se odlamujou větve a zvedá se země a ze sejzmografů vyskakujou ručičky jak jim nestačí stupnice co se s ní měří ten zemětřas.
Bílá Godzilla to je a nechápu toho buldobubáka tříprsťáka co na ní vidí hmm . Tříprsťák a Godzilla, to je teda dvojka, pche :-D :-D .
No a rezavá bestie?
Tak s tou si doma alespoň zařádím, jenže ona je střevo střelený a věčně lítá v nějakym průšvihu.
Musim se zas a znovu pochválit, byl a jsem jí tím nejlepšejším učitelem, co vona dokáže zničit, to by ani mě v době mýho kazisvětskýho období nenapadlo.
No napadlo by vás někoho třeba sežrat rodičům letiště??
Nebo prohryzat zeď??
Už stačí málo a budu se moci protáhnout k člověkoségře do pokoje, bych si tam pohrál s mejma myškama!!!!
Stejně je to zajímavý, ti hlodavci jsou moji a já k nim nesmim, přitom jsem byl vyšlechtěnej bych s nima bojoval...
No jo, ale mě by asi horníci do žádný malý dírky neprotáhli, by mi museli vyhloubit tunel, jako je ten Blanka v Práglu, bo jsem nadstandartní osmikilák, takže bych mohl spíš bojovat s pitbulama a stafordama než s nějakejma myšima a ty mezi uhlim asi nenajdeš...
No, ale abych moc neodbočoval, prostě dál hledám ženskou :) , alespoň teda na tu platóniku, bo i takovýmu válečníkovi jako jsem já občas baba chybí a těm dvěma co mám doma se teda svěřovat se svejma citama nehodlám i když...
Co nevidět začne zase Kelišová vonět.
Jak tak na ní koukám, tak zas tak tlustá neni.....
Že bych...
Ale že mě čumec nepálí, ani pomyslet nesmim, co já jsem to za kaňoura, brrrrrrr.
Hihihihihi a jsem si vzpoměl, že i já mám takovej pidi průůser!
Naši každý ráno otevíraj dveře na balkón, by vyvětrali v obýváku a já jsem naučil rezavku dobrou věc, takovou vtipnou.
Si zalezeme spolu na druhej konec balkonu, kam neni vidět a tam kadíííméééééééé!!!!!
Tatí tuhle náhodou vylezl na balkon tak, že to tam uviděl a jenom nevěřícně zíral, bo je cimprdlich, tak to neuklidil a počkal na mamulinku, by si s těma dárkama pohrála ona a víte co se pak stalo?
Normálka ucpala záchod smích smích !!!!
Kalamita to byla, u nás návštěva, člověkoségra tu měla svojeho přítulníka a nikdo nemohl, hihihihi.
Bylo jich tam totiž tak na půl zahradního kolečka...
Jsem si na to vzpomněl a můžu se potrhat smíchy, to musim ještě vyštěkat venku kámošům.
Tak já razim, mějte se všichni fajně, kámošům posílám kámošácký rejpnutí do žeber ;-) , roštěnkám posílám ty nejváchnivější muckance love love a aby si nemysleli moji úhlavní nepřátelové Micoška a Lumpi, že jsem na ně zapomněl, tak těm na pozdrav zvedám, teda na ně zvedám, jim ani ťuk, takže na ně zvedám zadní pravačku no a na ní vztyčuju k nebesům svuj prostřední drápanec rozzureny rozzureny .
A slibuju, že o sobě budou Trhači z Krupky zas dávat vědět, bo na to dohlídnu svym zabijáckym vočkem palec .
Pacanec hafanec váš Cherokee Ukrutný vládce Tmy :) X-) ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj
18
1.2011
Náhled
Hafojky kamarrrrrrrádi , zdarec rrrrroštěnkýýýýý!!!!!
Tak vás všechny zdravim konečně v roce jedenáct, vim, že je docela pozdě, že jsme se měli pozdravit už před osmnácti days, ale furt lepší, než abych pozdravil třeba až v červnu ne??
Helejte se, já za to nemůžu, že tatík dělá s počítadlem všecko možný, jenom néé naše deníčky. A to prej, že vydá z našich štěkanců jednou knížku!
Kecá, bo kdy by jí asi natlapkal a vůbec, naše štěkance jsou veřejný a grátis, takže jsem rozhodnul, že se nic psát nebude, že se nenecháme rozmazlit nějakejma prašulema.
Jináč teda babu ještě furt nemám, žádná kšířice mě nechce, pihovatá blondýna Kelišová mě taky nechce a tak mi zbejvá zapracovávat na oranžádě Tequile.
Panečku, ta mě žere!!!
Ale fakt a doslova, furt a pořád mě kouše do mejch fousisek, tahá mě za vlasy a prokusuje hrdýlko.
Mydlíme se spolu od nevidim do nevidim, naši se už na naše bitky ani nemůžou koukat, ale stejně nás slyšeji, bo já u toho řvu jako vykastrovanej paviján, no znáte řev zabijácký jorkšíří bestie ne?!
Ale jsem si na tu rezatou potvoru už fakt zvyknul, dokonce jí mám fakt rád a nedovedu si představit, že by jsme jí doma neměli a taky už konečně nemám žádnej průůůůůser, bo všecko se na ní dá svézt a to je senza, jsem teď za hodnýho a dospělýho hafana.
Akorát je blbý, že mám menší kaďák, bo moje smradlavky nemůžu zapřít, marně ukazuju tlapinou, že já ne, že to se po****la Zrzka, nikdo tomu nevěří a v tu chvíli se mi začne nadávat, že jsem nekulturní dobytek a tak a na Zrzky velehoru co je nadělaná hned vedle, tak na tu se najednou zapomene, bo ona je prej malinká....
Pche, malinká!
Vždyť už má skoro dvacet kilo, už váží jednou a půlkrát tolik jako já a štěknu vám kamarádi, že když si na mě takový monstrum sedne, tak láska neláska, v tu chvíli řvu, jakoby mě rozesednul slon a pak se v duchu konečně můžu zasmát, bo se na ní vrhne mamulinka i s tatíím a dostane világoš ona a já jsem za mališkou chudinešku a to já rád bejt ukonejšovanej a hlazenej...
Musim se ještě pochlubit co všecko jsem jí už naučil:
takže už umí prohryzat zeď, zozcupovat koberec a lino, sežrat tatííímu postel a zrušit obuv!!!!
Dva roky jsem to všecko trénoval a teď vidím, že to nebylo marný a že moje zkušenostě můžu předat další psí generation.
A věřte tomu, že jsem dóóóoóst dobrej učitel, jsem velkej guru!!!
Jo a taky musim štěknout, že by jste mě asi ani nepoznali, bo mám zas zimní fazónu, kdy jsem jedna velká, ohromná a bigózní chlupatá koule, vlásky mi skovávaj oči i celou tlamku, prostě je ze mě teď na zimu hipík. Tatíík řiká, že vypadám jako bonzaj grizzliho a mamulinka se už parkrát pokusila, že mě jakože krapínek přistřihne, ale já se nenechám, bo moje srst budí respekt a nikdo alespoň nevidí jak se tvářim, když mám skovanej celej úsměv pod vlasama.
Jenže stejně mě to stříhání nemine, já to vim a se mi teda srstku vůbec shazovat dolu nechce, mám ke svejm vláskům už vybudovanej takovej jakože vztah, vazbu a pouto, jenže mamulinka řekla, že vypadám jako houmelesák a bezdomovec a socka a že to půjde dolů a navíc dneska má práci normálka do půl třetí, takže to bude asi dneska ten den, kdy bojovej kšír o svůj skalp přišel....
Ach jo, jsem se až rozesmutnil...
A ještě něco musim naštěkat!!! Bych málem zapomněl!
Takže žádný šmikání kuliček nebude, bo mi prej slušej a tak se to u nás bude řešit s Kelišovou injekcema, bych s ní prej nemohl mít ty štěnda, který jsem si myslel, že už už by tentokrát mohli bejt a ať se ten buldobubák z Boskovic třeba zjeví, prostě Kelišová je moje, já jí mám doma a mě slouží a já si ji zotročil a zkrotil, bo já to s pitbulama a stafordama a jinejma zabijáckejma lidožrotskejma psama umim, takže si i klíďo píďo poradim s nějakym tříprsťákem z Boskovic, hihihihi.
Tak a teď abych si zašel do fitka, hihihi, vytrénovat si ochablý svalstvo, bo až si tohle moje štěknutí slízne ten obtloustlík ze skla, tak bude bitka, férovka, boj o koryto, hihihi.
Takže se spěšně loučim, rosštěnkám všem posílám ten nejsladší a nejváchnivější MUCKanec, kámošům do žeber dloubanec a na všecky svý nepřátele zvedám pravej zadní pacanec a na něm vztyčuju prostřední drápananec, hihihihi, jste jedničky, bando jedna zlotřilá, hihihihi.
Mějte se všichni co nejlíp, váš Cherokee Ukrutný vládce Tmy
6
12.2010
Náhled
Hafojky kamarrrádi a hlavně zdarééééééc rrrrrrrroštěnkýýýýýýýý!!!!
Jestli jste si nejdřív slízli deníčky Zrzavice a Bílý kobyly, tak teda to pak prrrrrr.
Obě kecaj a šňafaj nesmysly, jsem udatník, jsem bojovník a venku mi vůbec neni zzzzima a do Kelišový jsem nikdá nebyl zamilovanej, jenom je mýmu srdci tak nějak dvakrát do roka bližší, ale to nejni láska, to je pud!!!!
Že prej jsem na ní mohl voči nechat, no dovolte přece mám vkus a s nějakou pitbulicí, co si jí venku pletou s dalmatinem, tak vo tom ani potom a že doma blbošim se Zrzavicí, no a co mám asi tak dělat, když mi sem místo kráááásný chundelatý a křehoulinký kšířice přivezli tohle monstrum?!
Ale já si jí zkrotim, já si jí už i zkrocovávám a proto to vypadá, že s ní jakoby kámošim, ale to je finta krotitele, to je součást drezůry a bílá vymaštěnka o tom ví kulový a ještě k tomu s přehazovačkou. Ta je vám tak blond, že když viděla na obloze měsíček a sluníčko najednou, tak myslela, že si pro ní přijdou, že už je konec světa! Kroutila nevěřícně hlavou a nechápala, byla totiž přesvědčená, že měsíc a slunce jsou jedno a totéž, akorát že měsíček je sluníčko co svítí v noci a sluníčko že je vlastně měsíček co svítí ve dne a teď taková blamáž, jedna vobloha na ní dvě tělesa...
Hlavu zastrčila do sněhu a huhlala něco o tom, že přichází ten konec světa, že se máme dát všichni na pokání a další bláboly a ze mě si bude utahovat, ze mě, šéfa smečky!!!!
Je teda fakt, že procházky se mnou byly v období, kdy mi byla Kelišová sympatičtější než jindy, tak to bylo peklo. Ale já jsem nebyl zamilovanej, já jsem jí jenom chránil před ostatníma hafanama, by jí nesvedli a neudělali z mýho šváry Bétovena rozvedenýho bejvalýho šváru, jenže ona si při tý svý samozalíbenosti hned myslela, že po ní jedu, pfffff, to bych teda vyhrál, ještě by se mi narodili štěnda stejný mentosky jako je vona!!!
To já si počkám na tu pravou...

(Tak přátelé, teď musím našemu bojovníkovi vlézt do jeho myšlenkových pochodů a krapínek upravit to o čem on je přesvědčen. Nedočká se, protože takové hárání už NIKDY!!!
Choval se jako smyslů zbavenej, normálka mu hráblo a vyhrabáno měl vážně celý měsíc, mysleli jsme si, že ho snad skolí infarkt nebo mrtvice, sotva dýchal, na Kelišový doslova visel jako by byl součástí jejího těla, prostě se vážně uvažuje o ušmiknutí jeho ozdoby, koneckonců mu stejně pod těma chlupama je vidět prdlajs a nevěstu stejných rozměrů jako má náš giga jork, tak tu si najde asi sotva a nedejbože, kdyby se mu to někdy povedlo a my měli doma jorkšírské pitbulteriéry nebo dokonce americké stafordšírské jorkšírské teriéry...
Jeho antikoncepční obleček ve kterém se tu měsíc producíroval vzal během jeho šílenství taky za své, takže z našeho samečka bude s největší pravděpodobností TO...)

Co to tam tatík natlapkal????
Já na ten monitor nevidim, ale asi to bude něco moc vtipnýho, bo vidim jak se usmívá do svejch vousisek...
Tak já razim ven na sněhovou couračku, posílám všemu roštěnstvu váchnivý MUCK MUCK, kámošům dloubanec do žeber a na chátru desperádskou nepřátelskou vyplazuju jazyk a vztyčuju prostřední drápek na svý zadní pravačce.
Mějte se senza, pacanec hafanec váš Cherokee Ukrutný vládce Tmy
27
10.2010
Náhled
Hafojky kamarrrádi, MUCKY MUCK roštěnkýýýýý!!
No jo no, jsem s ní kámoš...
Nechtěl jsem, přál jsem jí, by jí naši naložili do auta a odvezli zase zpátky, ale se ve mně něco zlomilo a jsem se teda s přítomností Zrzky smířil.
Ona zas tak špatná není, musím si ji teda ještě hodně vychovat, hlavně by mi nebrala MOJE hračky a nežrala MOJE mňamky a hlavně nechala na pokoji MOJÍ mamulinku a MÝHO tatíího a to dá teda hodně a moc a úplně nejvíc práce, taky jí musím ukázat, kdo nosí doma kalhoty a je tady šéfem...
Teda kalhoty nenosim, ale se to tak říká né?
Každopádně, mě teda ta výchova štěnda zabere všechen muj čas, ráno vstávám úplně první, bych vzbudil rodičové, že musejí jít s Tequilou ven, jak říká tatííí: „Musí se vylejt Kořalka“, večer jdu zas pro změnu spinkat úplně poslední, protože musím zkontrolovat, jestli jsou všichni na svých místech...
Ani zlobit už nemám vůbec čas, vlastně co je u nás Kořala, tak se ze mě stal zodpovědnej a dospělej pesan.
Je ze mě fotřík!!
Kelišová totiž všechnu péči o Zrzku přenechala na mě, no ještě, že už jí nemusim kojit, by mi cecíky vytahala až k podlaze, šlapal bych si po nich, jak baset po svejch ušiskách a bych možná o ně i zakopnul a to bych teda už vůbec nevypadal jak udatnej bojovník, ale jak indiánská babička zasažená gravitací...
Jsem tuhle přenejšlel a zjistil jsem, že jsme v týhle naší smečce my chlapi v absolutní menšině!!!!
Jsme doma totiž chlapi jenom já a tatíííí a ještě krysák co je zaklecovanej u člověkoségry v pokoji, jenže tam jsou zaklecovaný ještě dvě morčecí holky a taky ta ségruše, ta teda není zaklecovaná a pak je tady Keliška co se furt jenom válí a mamulinka co se zotavuje a nepracuje a je s náma doma a pak ještě Kořala, neboli Zrzka, piraňa zubatá. Takže je to šest bab na tři chlapi!!!!
To je hrůza co?
Raději už přemejšlet nebudu, až mě z tohohle přemejšlení polilo horko.
Jdu se zchladit na balkon, třeba pod nim zrovna půjde voňavá Barunka od vedle nebo jiná a taky se musím jít z toho všeho vychovávání zrzavý amstafky vyspinkat...
Posílám váchnivý muckance všemu roštěnstvu love love , kámošům posílám kámošáckej dloubanec do žeber ;-) a kromě vypláznutýho jazyka :-P na moje nepřátele, přidávám jim ještě zvednutou zadní pravačku a na ní se mi vztyčuje prostřední drápek no ...
Mějte se všichni ještě líp než já, pacanec hafanec, váš Cherokee :) Ukrutný vládce Tmy X-) X-) ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

alibaba47
7.2.15 19:05
Ahoj Číro a celá bando, všem posíláme jen to nej, jsme tu jen na skok, snad se polepšíme!!!!! pac
Jarka
23.5.14 20:39
Ahoj Číro, jak se máš? Vše nej k svátku Ti přeje Rexík. pac
alibaba47
23.4.14 1:17
Ahojka Číro, moc zdravím celou vaši smečku, příště snad napíši více a dám sem nějakou tu fotočku!!! pac Anie
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/186-cherokee-ukrutny-vladce-tmy