Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Květka » MAXMILIÁN » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


12.0
MAXMILIÁN Pes
*
*
*
*

Majitel: Květka   Plemeno: Mops bez PP
Zapsáno: 24. 7. 2009   Poslední aktualizace: 4. 8. 2009 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 1510   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 9   Oblíbenost: 3 uživatelů *
Datum narození: 21. 8. 2008   Hmotnost: 8 kg
Fotek a videí: 35+4   Komentářů: 8


O mně: Jmenuji se Maxmilián, protože jsem maximálně milý! :-) To si mysleli páníci, když jsem byl štěně. Teď už trochu mění názor, protože zlobím jak čert a říkají, že jsem strašnej dacan. Už jsem jim toho docela dost zdemoloval v bytě a pořád vymýšlím nové kousky, kterýma bych jim zpříjemnil všední život :-)) Miluju lidi i zvířata a přistupuji k nim přátelsky a důvěřivě, jako by to byli moji největší kámoši a je mi jedno, jestli je znám, nebo vidím poprvé v životě :-) Jsem mops průzkumník a všechno bych chtěl vidět, slyšet a hlavně ochutnat. Páníci mi to nechtějí dovolit, ale já si stejně ukradnu co chci, jsem totiž nejchytřejší ze všech a hlavně dost rychlej, víte? :-)Vyžaduju hodně mazlení a muchlování, ale jen když mám náladu, já si totiž nenechám jen tak něco líbit. Je třeba, aby se páníci točili neustále kolem mě, musím být středobodem jejich vesmíru, jináč řádím a zlobím a otravuju dokud si mě nevšimnou. Pánečkům jsem neustále v patách, dohlížím na každou jejich aktivitu, zvlášť v kuchyni při jídle. Jsem prostě prima hafík a páníci mě milujou :-)

Původ: ze soukromého chovu

Krmení: syrová strava BARF

Oblíbená hračka: přetahovací uzel, plyšové prase a věci, co mám zakázané

Jak mi doma říkají: Maxi, Maxíčku, Maxále, Maxmiliáne, Dacane...

Svátek: 25.1.

NahoruSložky fotek
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
Hlídači ;-)
Hlídači ;-)
V přírodě
02.08.09 19:40
Copak to tam plave?
Copak to tam plave?
V přírodě
02.08.09 19:40
Čípak je uzlík??
Čípak je uzlík??
V přírodě
02.08.09 19:38
Pořádná honička s psí kámoškou
Pořádná honička s psí kámoškou
V přírodě
02.08.09 19:38
Potkali jsme kamarádku
Potkali jsme kamarádku
V přírodě
02.08.09 19:38
Panička je můj parníček...
Panička je můj parníček...
V přírodě
02.08.09 19:38
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

NahoruDeníček  vývoj počasí
4
8.2009
Hafiny deníčku! Tak u nás zavládlo ošklivý počasí. Když nepočítám lítačku u babi, tak jsem byl jenom na dvou delších prochajdách a dvou cvrkpauzách a to já jindy chodím víckrát a dýl... Ale den nám zpestřila návštěva, které jsem předvedl perfektní vítací ceremoniál a pak jsem ji nechtěl nechat odejít a hysterčil jsem. Je to paniččina kamarádka a má mě moc ráda a dovádí se mnou. Teď jsem se o pozornost musel dělit s Hugem, ale vyhrával jsem, fakt ;-) Panička říkala, že se zase někdy staví, ale já chci být obdivovanej furt, no? ;-)
3
8.2009
Bafojíček kamarádi! ahoj
Ještě se vrátím ke včerejšku - to byl ale hic, co?! Na chvíli jsme se stavovali k babi a dědovi a vůbec jsme odtud nechtěli odjet, řádili jsme v trávě a hlavně v našem oblíbeném záhonu ozdobných fialek :) Paničky mami už na to rezignovala a záhonek je prostě náš smích Někdy to musíme vyfotit. Doma jsme jenom leželi na podlaze a chladili se, uf, na prochajdu se nedalo, sotva jsem dýchotal. Pak se mi stala taková malá nepříjemnost... jsem se poblinkal, no :-O Panička mě obdarovala pochoutečkou - sušeným vemínkem a já hamty hamty, ať mám víc jak tamti, jsem to kosmickou rychlostí pohltal - no, a ono to zas kosmickou rychlostí ze mě vylítlo :-( Moc mě to totiž tlačilo v bříšku... Takže zase bylo velký prádlo, pač jsem to hodil do pelechu na deku ;-) Panička se nezlobila, akorát říkala, že nesmím být takovej hltoun hltavej nenažranej, že mi to nikdo nesebere... ale co kdyby?? :-|
K večeru jsme se celá rodinka vypravili k rybníku a já už se nemohl dočkat a nervozitou poštěkával. Jéé to byla balada! potlesk Brouzdal jsem se, dováděl - páníci na střídačku hlídali Hugina na osušce a nebo plavali.
Dneska je taky velké vedro, byli jsme na jedné velké prochajdě a stačí, uf! Možná zase zopáknem rybník, ale jedině k večeru, až nebude tak pražit...
Mějte se krásně, hafíčci, tak jako já :) ahoj
2
8.2009
Hafojík kamarádi! Včera už jsem nestihl nic naklepat, protože páníci nás normálka nechali sami doma a šli si sednout na nějakou zahrádku, nebo co. Prý potřebují trochu oraz. Paničku jsem odpoledne totiž šíleně vytočil :-O Byli jsme se vyvenčit a panina říkala, že zanesem Huga domů a my dva půjdem ještě spolu na prochajdu. S radostí jsem souhlasil a hrnul si to do baráku. Jenomže kolem šla nějaká paní a šíleně obdivovala Hugýska a já chtěl být taky obdivovanej, tak jsem vyletěl ze dveří a hrnul se na ni a pak už se mi nějak nechtělo vracet. Panička volala a já nic, a když si pro mě šla, tak jsem před ní tancoval a dělal blbiny, zdrhal a vůbec, měl jsem z toho strašnou prču. Jenomže po chvíli to už nebyla prča, ale vopravdická honička, pač jsem viděl, že je paňucha safraportsky rozčílená a tím tuplem jsem se nechtěl nechat chytit. Lidem jsme předváděli slušnou dobu divadlo, jen vybírat vstupný :-) Byl jsem dostiženej kvůli jednomu jorkšírovi, kterýho jsem šel pozdravit. Dostal jsem od Květulíny lepanec na prdku a ještě mě vytahala za kůžičku :-O Ta paní od jorkšíra jen zírala a určo k nám brzo přijde pan Srstka s paní Kubišovou, že nás doma týrají ;-) Samože jsme na žádnou procházku nešli, anóbrž mě odvlekla domů a musel jsem být na místečku a neprohodila se mnou ani slovíčko, jen brblala a telefonovala to i páníkovi. Tichá domácnost trvala docela dlouho, až jsem se nakonec šel omluvit a jupííí panička mi odpustiláá :-))
29
7.2009
Bafec kamarádi! ahoj
Ráno jsme s paničkou začali velkou prochajdou, to jsem čubrněl. Většinou jsme si dávali po ránu patnáctiminutovku a najednou jsme to prodloužili na hodinu! Prý abych nezakrněl, nebo co... teda ta panička neví, co by vymyslela. Před obědem jsme se šli vyrajtovat do parku a odpoledne jsme jeli k babi. Bylo tám návštěvstva všelijakýho a tak jsem vymazlený a vyhlazený do alelůja. Když páník odjel na noční, vyrazili jsme s paničkou k rybníku a tam se mi stala nehoda :-O Hrnul jsem se do vody z neschůdnýho břehu, kterej byl moc strmý a končil kůlama s proutím a já se tam zašprajc a nemohl ven. Panička mě musela lézt vysvobodit a já jsem jí za to byl moc vděčný, lízal jsem jí nohy radostí :) Ona byla celá dopíchaná od bodláků a pcháčí a naskákaly jí pupeny, ale hlavně, že jsem byl zachráněnej!! Hugi to všechno pozoroval z povzdálí. Ale jinak to bylo moc prima, vyráchal jsem se a panina s bráchou mě čekali na dece. Potkali jsme spoustu psů, a s některýma jsme se i zkamarádili... třeba s párečkem pitbulů a jejich "ségrou" čivavou a potom s kavalírkou a zlatou retrívřicí. Teď už jsem docela unavený a odpočívám. Hugáč trdluje a okusuje veškerý hračky, kde bere tu energii nevim. Jó a ještě nespravedlnost, já si schlamstnul sušený vemínko a brášec je pomalej a když jsem mu s tím chtěl bodnout, tak mi to paňucha zakázala! Tss :-/
28
7.2009
Hafajz deníčku! ahoj
Jsem naprosto vyřízenej a panička taky. Mrně je náramnej aktivista, pořád něco prozkoumává, já na něho musím dohlížet a panička zase drží dozor nád náma oběma smích Ráno se mi prcek vrhal na misku a já mu potom za to sežral pochoutečku - sušený vemínko, cheche. Dostal jsem taky jedno, aby mi to nebylo líto, ale v nestřeženém okamžiku jsem uzmul i to Hugovo, mňam mňam. Dopoledne jsme se vylítali v parčíku, mohl jsem být na volno a tak jsem zkoušel, co Hugouš vydrží. A pokračoval jsem v tom i u babi, kde jsme byli na oběd. Nakonec jsme oba skončili s dědou v posteli :) Odpoledne jsem šel s paničkou na dlouhou prochajdu bez Huga, abych se prý dostatečně proběhl, no já bych si to možná i nechal ujít, taky toho mám plný brejle ;-) Jo a představte si, kamarádi, ten mrňous dělá loužičky normálka na zem, fůůj. Panička se mu snaží vysvětlit, že musí chodit na noviny, nebo ven, ale zatím mu to hlavička nebere coze smích Je to trdlouš, to já jsem strašně chytrej a vychovanej mopsíček, heč!
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

MaB
13.2.11 11:13
H: K Valentýnu chci Ti přát,
ať máš své srdce komu dát,
ať Tě má někdo hrozně rád
a v náruči mu můžeš spát.
Ať láska lapí Tě do své sítě
a máš komu štěknout miluji Tě.
Krásného Valentýna!
Přeje Bora s paničkou. love
MaB
4.2.11 6:35
H: Hezké dny a hodně radosti,
pevné zdraví a žádné starosti.
Mnoho lásky Ti na víkend přeji,
ať jen samé dobré věci se okolo Tebe dějí.
MaB
15.1.11 6:47
Klidný pátek, hezkou sobotu a veselou neděli, přeje všem Bora. ;-) potlesk
MaB ®
31.12.10 7:13
Sedativa pejskum,
spunty do usi,
Silvestr za chvili
na dvere zabusi.
Jeste par vterin
a je tu Novy rok,
preji Ti,
at udelas do nej
ten spravny krok.
MaB
22.12.10 3:44
Na Vánoce samou radost,
štěstí, zdraví, lásky dost.
Spoustu dárků u stromečku,
spoustu krásných chvil v domečku.
To Vám všem i Vašim zvířátkům
srdečně přejí Bora s paničkou.
MaB
4.12.10 15:44
Kde se vzal, tu se vzal,
Mikuláš pod okny stál.
V ruce velkou berličku,
na hlavě měl čepičku.
Z bílých vousů teplý šál,
takhle vypadal.
Krásného Mikuláše přeje Bora. love
MaB
4.12.10 7:31
Kamarádi, všem vám přejeme krásný, ale mrazivý víkend. Užívejte si s páníky a moc nezlobte. Bora palec ahoj
MaB
27.11.10 7:00
Nejdřív zavoní první svíčka,
pak perníčky z máminy kuchyně,
láska se vkrádá do srdíčka,
za chvíli budou Vánoce.
Měj krásný adventní čas.
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/189