Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » macina85 » Lucky » Nápověda 

Hlavní fotka


Úmrtí
Lucky Pes
Majitel: macina85   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 23. 11. 2014   Poslední aktualizace: 23. 11. 2014 Nové fotografie Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 30   Počet palců: 0
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 1 uživatelů *
Datum narození: 30. 11. 2007   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 1+0   Komentářů: 6
*     *     *     *


O mně: Lucky byl sestřin voříšek

Původ: hmmm původ Věrovanský exteriér

Datum úmrtí: 30. 11. 2010


NahoruDeníček  vývoj počasí
23
11.2014
Lucky byl sestřin voříšek - bylo to malé štístko i když bohužel asi ne až tak. Sestra ho zachránila před utopením, protože na vesnici se kastrování, hlídání háravky a jiné prostě neřeší a co pak se štěňaty??? No hodí se do sudu s vodou, ať se utopí. No, a jelikož sestra řekla, že se jednoho ujme a tak mu bylo umožněno zůstat u maminky, než bude vhodné si ho vzít.
Jak přišel den, kdy bylo vhodné ho odebrat od matky, tak ho sestra vzala a vítězoslavně odvezla naší babičce, která vlastně ani psa nechtěla – tím nechci říct, že ho nemilovala.
Babička si teda malé chlupaté, střapaté třeštidlo vzala a začal společný boj.
No můžu říct, že s Lakyho rostl nevychovanej řízek, protože babička ho milovala, ale nedokázala ho vychovávat :/.
Kradl jídlo ze stolu, byl divokej a moc neposlouchal.
No, ale to nic nemění na tom, že to bylo prostě naše štístko a štěstí při něm skutečně stálo.
Třeba, když snědl jed na mravence, nebo když ho babička ráno zapološera pustila jako malé štěňátko na dvůr, aby se mohl vyčurat a ona šla chystat snídani – najednou slyšela strašnej řev, kvičení, ječení, koukne na dvůr, ale štěně neviděla, vyběhla teda ven a pes nikde a najednou si uvědomila, že hluk vychází ze zavřené žumpy. Oddělala tedy poklop a uviděla malého střapatce, jak bojuje o život. Lehla tedy ještě v pyžamu na břicho, chytla malýho na kůži a vytáhla ho ven. Pak oba putovali do vany (samozřejmě ne spolu). Do dnes nechápeme, jak se mu povedlo kovovej poklop odsunout a na víc tak, že se za ním ještě zavřel – sedí tam přesně a dobře, ale i tak, když mám dnes psy na dvoře raději ho ještě přikrývám.
Lucky rostl a z pejska, kterej měl být cca středního vzrůstu, přerostl do velikosti boxera a babička ho už nezvládala a tak si ho vzala sestra. Lucky byl ubytován přes cestu od ségřina bydlení na dvoře u rodičů sestřina přítele spolu s jejich boxerem. S boxíkem tvořili nerozlučnou dvojku. Vycházeli spolu báječně a po základech, které mu sestra dala, se stal z Luckyho i fajn pes, se kterým si štěstí i nadále hrálo, třeba když vletěl do vody a zavřela se za ním voda a muselis opět zachraňovat.
Roky šli a z Luckyho vyrostl nádhernej 3 letej pes.
No pak se stalo, že sestra byla s mamkou ve Švýcarsku a den po jejím návratu se dozvěděla, že Lucky utekl a to v den jejího návratu. A tak sme rozjeli pátrání – já z Olomouce obvolávala útulky, obecní úřady, rozesílala e-maily s popisem a sestra jezdila na kole, vylepovala letáčky a hledala po okolí. Trvalo to cca týden, když se sestře ozval nějaký pán, že ho asi viděl a popsal místo, kde. Sestra se tam jela okamžitě podívat a zjistila, že to je skutečně Lucky – ležel v příkopu, sražený a už nejspíš několik dní mrtvý .
Sestra se zhroutila a pak málem sama skončila pod autem – jak se vrátil její přítel z práce, tak pro Luckyho zajeli a pohřbili ho na zahradě jeho rodičů….
Sestra truchlila několik měsíců, než si pořídila nového pejska – no do dnes brečí, když jí Luckyho něco připomene.
pac
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

anargo
19.6.16 21:50
sad sad
Soofi
19.6.16 12:30
chudáček pejsek sad sad sad
Jarka
27.11.14 15:52
Smutný příběh, krásně napsaný. pac
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/1905