Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » EffyMerillis » Betty ♓ » Nápověda 

Hlavní fotkaÚmrtí
Betty ♓ Fena
Každý opravdový příběh končí smrtí. (E. Hemingway (1898-1961))
Majitel: EffyMerillis   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 14. 1. 2016   Poslední aktualizace: 10. 4. 2017 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 49   Počet palců: 0
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 0 uživatelů *
Datum narození: 15. 3. 2003   Hmotnost: 15 kg
Fotek a videí: 9+0   Komentářů: 0
*     *     *     *


O mně: •Betty, kříženka jezevčíka s basetem, narodila se 15.3.2003.
•Dostala jsem jí v osmi letech, kdy za mnou v noci údajně chodila fenka foxteriéra, která zemřela (upřímně já si to nepamatuji, ale prý jsem to říkala). Byla kouzelná, učenlivá, i když si s míčkem nehrála, kdykoliv jsem byla venku, blbla se mnou. Jednou, když jsme odjeli na dovolenou, zůstala doma s babičkou a dědou, prý celé dny proseděla u vrat a čekala. Na procházkách jsme nepotřebovali vodítko, i když jsme ho s sebou měli, chodila na volno. Za mlada se mnou přeskakovala bariéru, cca 50cm, kterou jsme měli na trénování na hasičské závody, přeběhla kladinu a kdykoliv jsem se houpala na houpačce, tak přede mnou seděla a štěkala na mě, jako by na mě křičela, ať toho laskavě nechám, že je to nebezpečné. Pravidelně proháněla sousedovic kočky (vyháněla je ze zahrady), ale s našima spala v boudě. Bett byla nemocná, měla nádor, po konzultaci jsme věděli, že s námi bude jen, dokud jí to nezačne bolet (a já to tehdy, když jsem se to dozvěděla, toliká neznala - dnes bych to řešila jinak, ale jako puberťák...).
•V sobotu 13.2.2016 se nemohla zvednout, běžela jsem k ní a viděla jsem, že je něco špatně. Mamka zavolala veterináři a hned jsme jeli (svezl mě přítel). Říkal, že se na ní podívá. Nakonec jí dal narkózu aby usnula a poté poslední injekci. Má své místečko pod lískou, já si nechala její obojek a známku a jí jsem nechala deku, aby měla památku a aby jí nebyla zima. Snad jí teď nic nebolí a má se dobře, prožila téměř 13 let a z toho byla 12 let se mnou.
•Díky Bett, že jsi byla tak skvělým společníkem, skvělým přítelem. Nejlepší první pes, kterého jsem mohla mít, protože mi jistě odpustila plno chyb nejen v tréninku.
•Na památku jsem si nechala vytetovat packu.

Původ: Zakoupili jsme ji tuším na trhu ve Valech, i když pán seděl vlastně až za tržnicí, jméno netuším, rodiče měli být baset a jezevčík (jeden z nich hrubosrstý).

Krmení: Granule, maso.

Oblíbená hračka: S hračkami si nehrála, proháněla se s dědovo fenkou (kříženka NO) Sendy, bavily jí procházky a cvičení.

Jak mi doma říkali: Bett, Betinka, Betty, Torpédo s ušima.

Svátek: 16.4.

Datum úmrtí: 13. 2. 2016

NahoruSložky fotek

Prezentace je archivována a neobsahuje fotky v plné velikosti

Složka
Všechny
fotky

(8)
Složka
Ostatní

(8)
 

Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Fotky z deníčku

(1)
Složka
Památky

(0)
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
10.09.2004
15.02.2016
26.08.2011
A takhle jsme se kdysi váleli
A takhle jsme se kdysi váleli
06.10.2012
Jedna s paničkou
Jedna s paničkou
10.09.2004
Štěndovská
Štěndovská
11.08.2011
31.05.2013
09.08.2011

Výdaje

Zobrazit » Zobrazit «


NahoruDeníček  vývoj počasí
10
4.2017
Náhled Náhled
Tak jsem si nechala udělat něco na památku. Snažila jsem se sehnat fotku, kde má Betty packu. Musela jsem trochu zaimprovizovat, velikost asi taky není úplná, ale svůj význam to má přesně takový, jaký to mít má.
Vlastně asi měsíc zpět jsem se rozhodla, že si nechám udělat tetování a packu začala kreslit, rozmazané fotky pacek, trochu improvizace, několik překreslování a stínování. Nakonec už to vypadalo jakš-takš dobře a pak přišel kamarád, že začal tetovat. Hned jsem se mu nabídla, že si to klidně může zkusit a okamžitě jsme se domluvili. Tetuje ručně (strojek bude mít taky, ale to ruční má přeci jen něco do sebe. Asi před dny mi vytetoval obrys, ale "trhání obočí" (přesně tak to (ne)bolí) bylo po hodině dost nepříjemné, tak mi stíny udělal včera. Ještě se to bude trochu dolaďovat.
Tetování mám nad kotníkem.
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

Info
Zatím nebyl k této prezentaci vložen žádný komentář

 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/2025