Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Květka » HUGO » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


11.2
HUGO Pes
*
*
*
*

Majitel: Květka   Plemeno: Mops bez PP
Zapsáno: 27. 7. 2009   Poslední aktualizace: 4. 8. 2009 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 1027   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 9   Oblíbenost: 2 uživatelů *
Datum narození: 4. 6. 2009   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 14+3   Komentářů: 8


O mně: Hafojík pesani! Dali mi jméno Hugo, ale nazývají mě i spoustou jiných výrazů, většině z nich nerozumím a nevím, jestli mě neuráží ;-) Prý se začínám projevovat jako pěknej ďábel a rváč, všude chci být, u všeho musím asistovat a hlavně se prdelím za svým velkým bráchou, je to můj velký vzor a vůdce. Musím se učit čistotě, ale to mě moc nebaví, na trávě se vyvenčím rád, ale ty noviny, to jsem ještě úplně nepochopil ;-) Radši se potýkám s Maxíčkem, koušu ho do ocasu a líček a hledám na něm cecíky, ty ale bohužel nemá, škoda, no ;-) Páníky hryžu taky a vůbec všecko co potkám. A taky hodně spím a jím a zatím si užívám jen samou zábavu. Svět je prííma ;-)

Původ: pí. Řezaninová

Krmení: granulky ProPlan Puppy a co se mi podaří ukrást bráchovi ;-)

Oblíbená hračka: plyšáci, gumáci a můj velkej mopsí brácha

Jak mi doma říkají: Hugi, Huginek, Hugísek, Piraňa, Ta malá sviňka, Bestiální vrah Hamousek

Svátek: 11.3.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
S paní chovatelkou
S paní chovatelkou
27.07.09 22:29
S rodnými sourozenci
S rodnými sourozenci
27.07.09 22:29
Lehárko v trávě
Lehárko v trávě
27.07.09 22:29
Seznámení s Maxíčkem
Seznámení s Maxíčkem
27.07.09 22:29
Hrátky
Hrátky
27.07.09 22:29
První společné lehárko v pelíšku
První společné lehárko v pelíšku
28.07.09 17:53
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

NahoruDeníček  vývoj počasí
4
8.2009
Kňučec deníčku! Dneska jsem skoro nebyl venku a musel jsem čůrat na ty pitomé noviny, ách jóó. U nás totiž bylo nevlídné počasí... Vynahradil jsem si to akorát u babi na zahradě, kde jsme s Maxíčkem pořádně závodili ;-) Doufám, že zítra to bude lepší a budu moct jít s paničkou a bráškou na prochajdu, to se mi moc líbí...
3
8.2009
Kňučký přátelé! ahoj
To je teda vedro! Dýcháme s Maxíčkem jak staří astmatici, venku se nehodí běhat, jen se vyvenčíme a prcháme domů, do chládku.
Včera jsme prožili prima zábavu u rybníka, moc se mi to líbilo. Lítal jsem, přetahoval se s Maxíčkem o klacek nebo o uzel a taky jsme potkali velkýho pejska a Maxíček s ním dováděl. Já chtěl jít taky za nimi, ale panička mě držela, že by mě ti dva přerazili ;-)
Ještě se vám musím pochlubit, že dělám docela pokroky v učení čistotě a doma chodím na noviny, i když sem tam se mi to ještě povede mimo hmm , Maxík byl prý na to chytřejší - já se přece nesmím dát zahanbit, že jo?! Takže kamarádi, držte mi tlapky a radujte se ze světa, tak jako já :-))
Haféééc ahoj
2
8.2009
Kňučec hafounci! Konečně jsem se dostal k tomu, abych sem něco natlapkal, není toho času, no ;-) Ráno nás panička sledovala, jak jíme a musela přemístit mističky tak, abysme na sebe viděli. Já jsem totiž chodil pořád kontrolovat Maxíčka, jak si dává do nosu a na granulky jsem kašlal, no a brácha zas očumoval mě. Teďka už si hledíme každý svojí misky a pozorujeme se jen po očku :-) Jako každý den jsme byli u babi a dědy a tam jsme lítali s Maxíčkem po zahradě a předváděli co dovedem. Zrovinka tam byla na návštěvě jedna z paniččiných tet - má tři ;-) a ta mě taky moc obdivovala a prý kdybych zůstal tak malinkej, taky by si mě pořídila :-)) Odpoledne se panička rozzuřila na Maxíka a udělalo se jí z toho načisto šoufl, ona je totiž chabrus na tlak, ale brzo se zase ti dva usmířili a zavládl klid ;-) Jó a taky panička upravila trochu můj profilek, pač už toho o mě ví víc a natočila další video jak se s bráškou škádlíme. Těch potyček je bezpočet a páníci ani nezapínají TV a jenom nás pozorujou, chachááá
29
7.2009
Kňučec deníčku! ahoj
Já toho zase dneska zažil! Začínám už slyšet na své jméno a když mě zavolají, otáčím se a běžím za hlasem, člověci jsou ze mě prostě nadšení :-) No a teď ty zážitky... před obědem jsme s paničkou a Maxíčkem byli v parčíku, kde jsme si hráli skoro hodinu, teda hlavně bráška, já se šetřil, ale naběhal jsem se taky dost ;-) Odpoledne jsme jeli k babi, ukázal jsem se návštěvě, paniččině tetě a taky sestřenici s dětmi. Všichni mě zahrnovali chválou, chovali si mě a hladili. No a v pět hodin jsme se s paničkou vydali k rybníčku, Maxík šel spořádaně na vodítku a mě panička nesla v náručí. A představte si, kamarádi, že jsme tam ztvrdli skoro tři hodiny! Já jsem řádil s Maxíčkem a pak se válel s paninou na dece a hodně toho naspal. Kolemjdoucí z nás nemohli spustit oči a dokonce si mě fotili jako nějakou celebritu smích Po návratu jsme dostali papču a teď si ještě koušu sušené vemínko a mopsí brácha na mě upřeně zírá. Co asi chce??
28
7.2009
Kníík deníčku! ahoj
Musím se ti pochlubit, že první noc doma jsem byl naprosto vzorný, vůbec jsem nezlobil ani neplakal, ale panička stejně oka nezamhouřila, stražila uši, jestli se přece jen nějak neprojevím, jestli se nebudu bát a tak ;-) Spím totiž spolu s velkým bráchou v obýváku, kde máme pelech, do ložnice můžem až ráno, jít se přivítat. A to se mi moc líbilo, hned jsem zkouknul Maxíčka co dělá a opakoval to po něm :) Pak nás pánečci vzali ven a byl jsem chválený, že jsem se vyvenčil. Doma nám panička připravila papču, já se hrnul k Maxíkovi do misky, ale ukáznila mě a pochopil jsem, že mám krmení jinde ano Po jídle jsem šel zkontrolovat mističku Maxíčkovi, jestli ji má dobře vylízanou - a měl! potlesk Dopoledne nás panina vyvedla na prochajdu a já jsem obešel celý blok! Jsem prý velkej akčňák :) Venku mě jsem byl moc obdivovanej a hlazenej kolemjdoucími. Na oběd jsme jeli k babi a dědovi, tam jsem se proběhl po zahradě a teďka odpočívám...
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

MaB
13.2.11 11:13
H: K Valentýnu chci Ti přát,
ať máš své srdce komu dát,
ať Tě má někdo hrozně rád
a v náruči mu můžeš spát.
Ať láska lapí Tě do své sítě
a máš komu štěknout miluji Tě.
Krásného Valentýna!
Přeje Bora s paničkou. love
MaB
4.2.11 6:35
H: Hezké dny a hodně radosti,
pevné zdraví a žádné starosti.
Mnoho lásky Ti na víkend přeji,
ať jen samé dobré věci se okolo Tebe dějí.
MaB
15.1.11 6:47
Klidný pátek, hezkou sobotu a veselou neděli, přeje všem Bora. ;-) potlesk
MaB ®
31.12.10 7:13
Sedativa pejskum,
spunty do usi,
Silvestr za chvili
na dvere zabusi.
Jeste par vterin
a je tu Novy rok,
preji Ti,
at udelas do nej
ten spravny krok.
MaB
22.12.10 3:44
Na Vánoce samou radost,
štěstí, zdraví, lásky dost.
Spoustu dárků u stromečku,
spoustu krásných chvil v domečku.
To Vám všem i Vašim zvířátkům
srdečně přejí Bora s paničkou.
MaB
4.12.10 15:44
Kde se vzal, tu se vzal,
Mikuláš pod okny stál.
V ruce velkou berličku,
na hlavě měl čepičku.
Z bílých vousů teplý šál,
takhle vypadal.
Krásného Mikuláše přeje Bora. love
MaB
4.12.10 7:31
Kamarádi, všem vám přejeme krásný, ale mrazivý víkend. Užívejte si s páníky a moc nezlobte. Bora palec ahoj
MaB
27.11.10 7:00
Nejdřív zavoní první svíčka,
pak perníčky z máminy kuchyně,
láska se vkrádá do srdíčka,
za chvíli budou Vánoce.
Měj krásný adventní čas.
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/204