Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » EffyMerillis » Sendy ♍ » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka
4.7
Sendy ♍ Fena
*
*
*
*

Pomáhejme: http://www.clickandfeed.cz/
Majitel: EffyMerillis   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 16. 2. 2016   Poslední aktualizace: 19. 3. 2019 Nové fotografie 
Počet návštěv: 560   Hodnocení: 100 %
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 8 uživatelů *
Datum narození: 30. 8. 2014   Hmotnost: 22.6 kg
Fotek a videí: 135+15   Komentářů: 48


O mně: Sendy máme od 2. listopadu 2014 - takové překvapení, když jsem večer přijela. Svátek jsem jí dala na Sandy, i když je to Sendy (a toto jméno asi neexistuje).
• Kastrovaná (od 11. 4. 2017).
• Je to malej srab, ale šikovná a chápavá, rychle se učí novým věcem. Má pro sebe celou zahradu, dvě boudy z nichž jedna je zateplená a vystlaná slámou. Má i místečko u balkonových dveří mého pokoje, kde ráno vyhlíží, kdy vstanu. Poslední dobou spí občas u mě v pokoji.
• Venku slýchám různé věci: "Jé, hele, štěňátko.", "To je asi belgický ovčák.", "Ten až vyroste, bude to krásný NO.".
• Je neúnavná i po 8 km běhu, batůžek nám s tím třeba pomůže - samo, všeho s mírou!
• Mimo procházky se mnou (ne všechny jsou zapsané v procházkách) chodí ještě s bratrem, když přijede z noční (někdy).
• Když potkáme psa, tak je povětšinou v pohodě, i když zprvu bázlivá. Feny jsou horší, je to naopak a spíš málokterá jí nevadí.
• Očkovaná je kompletní vakcínou Biocan DPHPPi-LR, odčervená pastou Caniverm, na blechy a klíšťata fungoval Frontline spot-on, ale zkusila jsem obojek Foresto.

Původ: Množka (děda si kupoval "čistokrevné NO", jak jinak, než bPP, takže vořech z množky... Ostatně, od počátku to plemeno připomíná maximálně kombinací barev.).

Oblíbená hračka: Tenisák, lano na přetahování, v zimě i sněhové koule, v létě cákání vody.

Jak mi doma říkají: Sendy, Sendiku, "Nekousejto", "AleFuj", Šakal, Septik, Vořech, Vobluda.

Svátek: 28.4.

Poznámka: Povely: Sedni | Lehni | Nesmíš | K noze | Pusť | Pac (podání pravé tlapky) | Ťap (podání levé tlapky) | Pravá (pravá tlapka na koleno) | Levá (levá tlapka na koleno) | Panáčka (stojí na zadních) | Popros (sedí se zvednutýma předníma) | Spodem (slalom mezi nohama) | Sudy (válení sudů)

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
Nový, pořádný náhubek.
Nový, pořádný náhubek.
04.06.17 18:39

24.03.17 19:46
"Homemade" pamlskovník.
"Homemade" pamlskovník.
08.03.17 18:53
Velmi prodiktivní procházka - máme po vodítku, a to jsem v neděli objednávala věci pro zvířata :D
Velmi prodiktivní procházka - máme po vodítku, a to jsem v neděli objednávala věci pro zvířata :D
17.11.16 17:52
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
-
-
2019
17.03.19 21:22
-
-
2019
21.01.19 14:17
V tom Labi by se jeden vážně utopil...
V tom Labi by se jeden vážně utopil...
2018
25.06.18 17:44
-
-
2018
04.03.18 18:53
-
-
2017
18.12.17 00:00
Vše nejlepší! ♥
Vše nejlepší! ♥
2017
30.08.17 00:00
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
NahoruVýrobky

Pamlsky   Vybavení   Zábava   Vše

 


NahoruDeníček  vývoj počasí
22
1.2018
Dnes jsme dostaly nohu ze srny. Mamka vykostila, máme na guláš a já si vzala zbytek. Něco jsem ještě nakrájela kocourovi, nohu jsem rozdělila (vylomila klouby) a Sendy po dnešním běhání kousek na okus dostala. Ani neměla čas hlídat! :-D Ještě pro ní mám vepřové nožky, ale to už déle.
Ale takové radosti, že jsem jí to podala a zůstal na kosti i pytlík, jak si to radostně vzala. Naštěstí si to nechá vzít, tak jsem pytlík vypreparovala.
A prý kosti vyhodit... Takový škody! :-D
15
1.2018
 zataženo, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
10°C
Jdu si jako obvykle s čubinou běhat, potkám paní, kterou potkávám celkem pravidelně.
"Dobrý den."
"Ahoj, to je ale krásnej vlčák. Kouše?"
"To je vořech. A kouše jenom maso."
"Ale vypadá jako vlčák."
"Nevypadá. Možná v sobě má něměckýho ovčáka, ale s vlčákem má společný jen 4 nohy."

Nebojte, diskuze vedena naprosto v pohodě. :-D
7
9.2017
Dostala jsem výlet do Londýna (letání fujky hrůza děs...), tedy jen "na den" - úterý večer odlet, spánek v hotelu, celý den v Londýně (je to tam úžasné), spánek, čtvrtek ráno domů.
Ale proč o tom mluvím? Dnes odpoledne jsem dorazila domů. Sendy stála a nejprve nevěřícně koukala, uši dozadu, vykulené oči, úplně strnulá, jako by nevěřila svým očím. Tak jsem na ní promluvila, v tu ránu se rozběhla ke mně. Kňučela, skákala, no byla úplně bez sebe. A přitom je normální, že na dva dny (víkend) zmizím k příteli (dvě noci). To je reakce normální, ale teď teda jsem se sama nestačila divit. I přítel říkal, že jsem byla pryč jen jeden den (úterý ráno jsem s ní byla, odjížděla jsem až odpoledne a ve středu odpoledne kolem jedné až druhé jsem se vrátila), tak co to blázní a vyvádí. No samo mě hned napadlo, že by nějaký její 6. smysl vycítil, že jsem byla z toho odchodu nervózní (ten strach z letadla ve mě prostě při odchodu byl), nebo nevím... Ale dostala mě tou radostí, já teda měla taky radost, že ji vidím, ale tohle jsem od ní až tak nezažila - je učená neskákat, neoblizovat (ruce a nohy může), teď byla naprosto šílená. :) Já jsem byla ráda, že ji vidím (možná to podpořil můj pocit "konečně doma mimo možnost letět) a cítila to ze mě. Měla výjimku, byla se mnou doma (byla jsem dost unavená, prochodili jsme celý den, pak jsem pár hodin spala a já se v letadle nevyspím, byla jsem v přílišné křeči), ale pšt. :) pac
V sobotu jsem měla jet do Zlína, myslela jsem, že ji vezmu s sebou, ale jedu nakonec až příští sobotu, tak se uvidí, jak to bude. ano
29
8.2017
 jasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
25°C
Sendy si zase zaskákala a zopakovala si přebíhání pře lavičku. Lavička ji baví víc, ale pokud půjdu na agi, musí i dobře skákat. :-D A taky se chvíli pokochala pohledem na koi kapry, ti ji vždy zaujmou, to není, jak ti moji karasi. :-D
A taky už je na cestě nový obojek. :)

No a nebyl by den bez toho, abych si neposlechla: "Jé, to je ještě štěně!". :-D
20
8.2017
Náhled Náhled
 polojasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
Dnes jsme zase vyrazily na Kuňku. Tentokrát teda i s přítelem (minulý víkend tu byla taková zajímavá karma, že měl být doma kvůli dříví, které ale udělali v týdnu, já to nevěděla, jela jsem v sobotu na výlet s mamkou, přítel byl u kamaráda, co bydlí ve stejné vsi, dokonce mi večer poslal kamarád foto, že se za nimi mám zastavit, ale na fotce bylo prd vidět, přítele jsem nepoznala - nepoznal ho skoro nikdo, vlastně jen ti, co věděli, že tam je a tak jsem si řekla, že nemám náladu na nové kamarády a dám si sama višňák, hezky v klidu :-D ). Dozvěděla jsem se, že ta asi nikdy nebyl (nojo, já tam jako dítě skoro stále, ať výlety se školou na prvním stupni, druhý stupeň již místní škola nemá, nebo s mamkou, kamarády a známými...), tak ho vezmu někdy i do hradu (takže bez psa), ale zakempili jsme na chvíli v "hospůdce", co je přímo ve dvoře hradu, koupila jsem nám limču a pak jsme vyrazili domů.
Sendy si dala zase něco přes 8 km za cca2 hodiny. :)
Váha
DatumHodnotaPoznámka
11.04.1722.6 Kg
03.03.1723.5 Kg
 

Zobrazit trasy procházek (9)

Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 100 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář

EffyMerillis
26.6.18 21:54
Ahoj. Jojo, Toulovcovy maštale byly krásné, musíme zase někam vyrazit. :) U vody ani ne, máme tu krásných 16-19°C, Sendy by to asi unesla, ale já bych zmrzla. :-D
Jarka
26.6.18 16:51
Ahoj Sendy, koukám, že jsi byla v Toulovcových maštalích. Tam máme chalupu a moc rád tam jezdím. Mám zahradu celou pro sebe. Jak prožíváš léto? U vody? ahoj
Kafroli
3.8.17 19:34
Já vím no, i Izzynčiny hárací gaťky jsou boží :-D ale první fotky co se vždy vyfotí, tak se koukají tak naštvaně, že je to ještě vtipnější. Teď plaveme každý den. Jsme zpátky na bytě tak tyhle vedra jsou utrpení. Ale každé odpoledne se sbalíme a jsme až do večera u rybníku, pesani plavou nebo se nahání. Tak aspoň, že v blízkosti je nějaké místo k ochlazení :-)
Hafinek
25.7.17 13:38
Nádherný fotky z lesa. :-D
Kafroli
20.6.17 20:58
Jojo poslední zkouška. Maturity nevím.. právě jsem dokončila druhák na vojenské škole a že to byl letos pořádný záhul :-D No já se hrozně už těším, že holky někam vezmu. Zatím jsme byli jen 1x se koupat na přehradě, kvůli učení. Ale hodně krát o víkendech jsem je namočila aspoň hadicí :-D Taky musím začít více fotit, poslední dobou jsem to hodně zanedbala :-D Navíc je takové teplo, že holkám se ani moc nechce ven spíš brzy ráno a pozdě večer. Třeba teď lítají na poli a honí přítelův RC model letadla... se zase vrátí s vytahaným jazykem až na zem a budou tu zběsile dýchat :-D Tak užívejte sluníčka a foťte dál ať mám na co koukat :-P
EffyMerillis
20.6.17 20:48
Asi umím čím dál lépe fotit! :-D
To sluníčko je super! Ani snad ne na ty parna, byť teda konečně jsem do vody vlezla s ní (sice jen po půl lýtek, víc vody v Labi ani nebylo, ale přece, stejně bych kvůli tomu odřenému koleni nešla :) ), ale je to super na fotky, musím vytáhnout foťák a pár fotek udělat.
Kafroli
20.6.17 20:33
Čím dál větší kočanda :-) love
Mirun
16.6.17 21:56
Moc hezké fotky, sluší Ti to ;-)
Mirun
6.6.17 16:12
Ahoj fešando :-) posíláme pozdravení ,
Jak tak pročítám deníček,tak jsi velká šikulka.
Pac Šelďa a Miru
MíNela
23.5.17 10:57
Čau čau, zdravíme ahoj Také jezdíme do Prahy na výstavy, ale protože už máme dvakrát CAC z mezinárodky, tak letos už Prahu vynecháme. Jednak škoda peněz, jednak to nepotřebujeme a penízky raději vynaložíme za krajské a oblastní výstavy. Za jednu mezinárodku si klidně pojedeme na dvě krajské a určitě se více pobavíme a více zasoutěžíme. Toho třetího CACe snad někde vyšlapeme a potřebný čtvrtý na Českého šampiona musí být až z druhého výstavního období, takže až příští rok. :-) Ale pojedeme do Prahy na Krajskou na Džbán a potom tam bude oblastní výstava, takže Prahu také navštívíme. A u Prahy v Uhřiněvsi také bude oblastka, tak tam také zavítáme.
Přejeme vám hezký den a moc vás pozdravujem !!! love pac
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/2043