Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » EffyMerillis » Sendy ♍ » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka
3.4
Sendy ♍ Fena
*
*
*
*

Pomáhejme: http://www.clickandfeed.cz/
Majitel: EffyMerillis   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 16. 2. 2016   Poslední aktualizace: 14. 10. 2017 Nové fotografie 
Počet návštěv: 528   Hodnocení: 100 %
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 7 uživatelů *
Datum narození: 30. 8. 2014   Hmotnost: 22.6 kg
Fotek a videí: 130+15   Komentářů: 46


O mně: Sendy máme od 2. listopadu 2014 - takové překvapení, když jsem večer přijela. Svátek jsem jí dala na Sandy, i když je to Sendy (a toto jméno asi neexistuje).
• Kastrovaná (od 11. 4. 2017).
• Je to malej srab, ale šikovná a chápavá, rychle se učí novým věcem. Má pro sebe celou zahradu, dvě boudy z nichž jedna je zateplená a vystlaná slámou. Má i místečko u balkonových dveří mého pokoje, kde ráno vyhlíží, kdy vstanu. Poslední dobou spí občas u mě v pokoji.
• Venku slýchám různé věci: "Jé, hele, štěňátko.", "To je asi belgický ovčák.", "Ten až vyroste, bude to krásný NO.".
• Je neúnavná i po 8 km běhu, batůžek nám s tím třeba pomůže - samo, všeho s mírou!
• Mimo procházky se mnou (ne všechny jsou zapsané v procházkách) chodí ještě s bratrem, když přijede z noční (někdy).
• Když potkáme psa, tak je povětšinou v pohodě, i když zprvu bázlivá. Feny jsou horší, je to naopak a spíš málokterá jí nevadí.
• Očkovaná je kompletní vakcínou Biocan DPHPPi-LR, odčervená pastou Caniverm, na blechy a klíšťata fungoval Frontline spot-on, ale zkusila jsem obojek Foresto.

Původ: Množka (děda si kupoval "čistokrevné NO", jak jinak, než bPP, takže vořech z množky... Ostatně, od počátku to plemeno připomíná maximálně kombinací barev.).

Oblíbená hračka: Tenisák, lano na přetahování, v zimě i sněhové koule, v létě cákání vody.

Jak mi doma říkají: Sendy, Sendiku, "Nekousejto", "AleFuj", Šakal, Septik, Vořech, Vobluda.

Svátek: 28.4.

Poznámka: Povely: Sedni | Lehni | Nesmíš | K noze (obejde mě po směru ručiček k levé noze | Srovnej se (pokud stojí u nohy např. příliš křivě, posune zadní nohy) Pusť | Pac (podání pravé tlapky) | Ťap (podání levé tlapky) | Pravá (pravá tlapka na koleno) | Levá (levá tlapka na koleno) | Panáčka (stojí na zadních) | Popros (sedí se zvednutýma předníma) | Spodem (slalom mezi nohama) | Sudy (válení sudů)

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
Nový, pořádný náhubek.
Nový, pořádný náhubek.
04.06.17 18:39

24.03.17 19:46
"Homemade" pamlskovník.
"Homemade" pamlskovník.
08.03.17 18:53
Velmi prodiktivní procházka - máme po vodítku, a to jsem v neděli objednávala věci pro zvířata :D
Velmi prodiktivní procházka - máme po vodítku, a to jsem v neděli objednávala věci pro zvířata :D
17.11.16 17:52
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
Vše nejlepší! ♥
Vše nejlepší! ♥
2017
30.08.17 00:00
-
-
2017
08.08.17 00:00
-
-
2017
07.08.17 20:55
Opaťák
Opaťák
2017
30.07.17 21:15
Toulovcovy maštale
Toulovcovy maštale
Toul. maštale 2017
05.07.17 00:00
Toulovcovy maštale
Toulovcovy maštale
Toul. maštale 2017
05.07.17 00:00
Videa - přístupná pouze přihlášeným uživatelům Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
NahoruVýrobky

Pamlsky   Vybavení   Zábava   Vše

 


NahoruDeníček  vývoj počasí
7
9.2017
Dostala jsem výlet do Londýna (letání fujky hrůza děs...), tedy jen "na den" - úterý večer odlet, spánek v hotelu, celý den v Londýně (je to tam úžasné), spánek, čtvrtek ráno domů.
Ale proč o tom mluvím? Dnes odpoledne jsem dorazila domů. Sendy stála a nejprve nevěřícně koukala, uši dozadu, vykulené oči, úplně strnulá, jako by nevěřila svým očím. Tak jsem na ní promluvila, v tu ránu se rozběhla ke mně. Kňučela, skákala, no byla úplně bez sebe. A přitom je normální, že na dva dny (víkend) zmizím k příteli (dvě noci). To je reakce normální, ale teď teda jsem se sama nestačila divit. I přítel říkal, že jsem byla pryč jen jeden den (úterý ráno jsem s ní byla, odjížděla jsem až odpoledne a ve středu odpoledne kolem jedné až druhé jsem se vrátila), tak co to blázní a vyvádí. No samo mě hned napadlo, že by nějaký její 6. smysl vycítil, že jsem byla z toho odchodu nervózní (ten strach z letadla ve mě prostě při odchodu byl), nebo nevím... Ale dostala mě tou radostí, já teda měla taky radost, že ji vidím, ale tohle jsem od ní až tak nezažila - je učená neskákat, neoblizovat (ruce a nohy může), teď byla naprosto šílená. :) Já jsem byla ráda, že ji vidím (možná to podpořil můj pocit "konečně doma mimo možnost letět) a cítila to ze mě. Měla výjimku, byla se mnou doma (byla jsem dost unavená, prochodili jsme celý den, pak jsem pár hodin spala a já se v letadle nevyspím, byla jsem v přílišné křeči), ale pšt. :) pac
V sobotu jsem měla jet do Zlína, myslela jsem, že ji vezmu s sebou, ale jedu nakonec až příští sobotu, tak se uvidí, jak to bude. ano
29
8.2017
 jasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
25°C
Sendy si zase zaskákala a zopakovala si přebíhání pře lavičku. Lavička ji baví víc, ale pokud půjdu na agi, musí i dobře skákat. :-D A taky se chvíli pokochala pohledem na koi kapry, ti ji vždy zaujmou, to není, jak ti moji karasi. :-D
A taky už je na cestě nový obojek. :)

No a nebyl by den bez toho, abych si neposlechla: "Jé, to je ještě štěně!". :-D
20
8.2017
Náhled Náhled
 polojasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
Dnes jsme zase vyrazily na Kuňku. Tentokrát teda i s přítelem (minulý víkend tu byla taková zajímavá karma, že měl být doma kvůli dříví, které ale udělali v týdnu, já to nevěděla, jela jsem v sobotu na výlet s mamkou, přítel byl u kamaráda, co bydlí ve stejné vsi, dokonce mi večer poslal kamarád foto, že se za nimi mám zastavit, ale na fotce bylo prd vidět, přítele jsem nepoznala - nepoznal ho skoro nikdo, vlastně jen ti, co věděli, že tam je a tak jsem si řekla, že nemám náladu na nové kamarády a dám si sama višňák, hezky v klidu :-D ). Dozvěděla jsem se, že ta asi nikdy nebyl (nojo, já tam jako dítě skoro stále, ať výlety se školou na prvním stupni, druhý stupeň již místní škola nemá, nebo s mamkou, kamarády a známými...), tak ho vezmu někdy i do hradu (takže bez psa), ale zakempili jsme na chvíli v "hospůdce", co je přímo ve dvoře hradu, koupila jsem nám limču a pak jsme vyrazili domů.
Sendy si dala zase něco přes 8 km za cca2 hodiny. :)
13
8.2017
Náhled Náhled Náhled
 polojasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
24°C
Tentokrát jsem ji vytáhla na delší procházku. Včera jsem vyrazila na výlet, kam psi nesmí (Stezka v oblacích), já se o tom dozvěděla vlastně ráno toho dne, kdy mě otázkou, jestli pojedu taky.
Sendy jsem vytáhla až na hrad! Jojo, máme odtud cca 4 km hrad Kunětická hora, tak jsem vyšlápla. Dohromady (tam i zpět) jsme si daly 8,27 km za 2:02:58 hodiny.
Sendy byla nejdříve madam Kelišová a musela šmírovat na hradbách, podívala se do zahrady hradu (litovala jsem, že jsem si s sebou nevzala nějaké drobné, je tam hospůdka) a cestou zpět se předvedla... Mix ovčáckých plemen a bojí se ovcí. :-D Pod hradem přes silnici je ranč, k hradu patří obora (jeleni, bizoni, atp.) a ještě tam mají výběhy s ovcemi. Tak jsme si šly, ovce prostrčila hlavu pletivem a zabečela. V tu ránu se Sendy schovávala za mnou. :-D "Ovčák" jako kráva! smích
Ale jinak to bylo super, někde se asi nadýchala endorfínu, protože na cestě kolem labe už kousek od domu blbla, jak štěně. Lítala jako blázen sem a tam! Jindy si pobíhá, čmuchá, trochu zablbne, ale dnes teda hlavně blbla! potlesk
No a jako součást každého výletu: "Jé, to je štěňátko.". :)
7
8.2017
Náhled Náhled Náhled
 jasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
25°C
Dnes se mi zdálo, že Sendy kulhá, takže kolo žádné a jen procházka - všimla jsem si už "lenosti" u házení balonku a pak jsem ji pozorovala. Uvidím zítra, jak bude vypadat, snad dobře, jinak teda koukala jsem na ceníky rtg na DKL, DKK, to se může hodit i kdyby to teď z toho nebylo. Ale jinak teda pokud to nepřejde, tak bude zase návštěva veta.
Ale zvládly jsme krásnou procházku na posečené pole, krásně tam voní obilí (to já miluju).
Jen teda hovno měla jak kámen, jenže vysvětlete, že ty kosti psovi dávat nemají, když jste jedna na dalších 10 lidí a pes není váš... Zácpa to naštěstí není, jen tvrdý a kosti v tom - chudák pes, když to ze sebe má dostat. Sebrat to pořádně nejde, jelikož se to začne rozpadat - na to mi řeknou, že by to nesbírali, jen aby si do nějakýho nesebranýho lejna šlápli, to by nadávali, že to lidi nesbíraj. No já to sebrala, ale dalo mi to zabrat, kdybych to věděla, vezmu si pytlíčky dva.
Váha
DatumHodnotaPoznámka
11.04.1722.6 Kg
03.03.1723.5 Kg
 

Zobrazit trasy procházek (9)

Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 100 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář

Kafroli
3.8.17 19:34
Já vím no, i Izzynčiny hárací gaťky jsou boží :-D ale první fotky co se vždy vyfotí, tak se koukají tak naštvaně, že je to ještě vtipnější. Teď plaveme každý den. Jsme zpátky na bytě tak tyhle vedra jsou utrpení. Ale každé odpoledne se sbalíme a jsme až do večera u rybníku, pesani plavou nebo se nahání. Tak aspoň, že v blízkosti je nějaké místo k ochlazení :-)
Hafinek
25.7.17 13:38
Nádherný fotky z lesa. :-D
Kafroli
20.6.17 20:58
Jojo poslední zkouška. Maturity nevím.. právě jsem dokončila druhák na vojenské škole a že to byl letos pořádný záhul :-D No já se hrozně už těším, že holky někam vezmu. Zatím jsme byli jen 1x se koupat na přehradě, kvůli učení. Ale hodně krát o víkendech jsem je namočila aspoň hadicí :-D Taky musím začít více fotit, poslední dobou jsem to hodně zanedbala :-D Navíc je takové teplo, že holkám se ani moc nechce ven spíš brzy ráno a pozdě večer. Třeba teď lítají na poli a honí přítelův RC model letadla... se zase vrátí s vytahaným jazykem až na zem a budou tu zběsile dýchat :-D Tak užívejte sluníčka a foťte dál ať mám na co koukat :-P
EffyMerillis
20.6.17 20:48
Asi umím čím dál lépe fotit! :-D
To sluníčko je super! Ani snad ne na ty parna, byť teda konečně jsem do vody vlezla s ní (sice jen po půl lýtek, víc vody v Labi ani nebylo, ale přece, stejně bych kvůli tomu odřenému koleni nešla :) ), ale je to super na fotky, musím vytáhnout foťák a pár fotek udělat.
Kafroli
20.6.17 20:33
Čím dál větší kočanda :-) love
Mirun
16.6.17 21:56
Moc hezké fotky, sluší Ti to ;-)
Mirun
6.6.17 16:12
Ahoj fešando :-) posíláme pozdravení ,
Jak tak pročítám deníček,tak jsi velká šikulka.
Pac Šelďa a Miru
MíNela
23.5.17 10:57
Čau čau, zdravíme ahoj Také jezdíme do Prahy na výstavy, ale protože už máme dvakrát CAC z mezinárodky, tak letos už Prahu vynecháme. Jednak škoda peněz, jednak to nepotřebujeme a penízky raději vynaložíme za krajské a oblastní výstavy. Za jednu mezinárodku si klidně pojedeme na dvě krajské a určitě se více pobavíme a více zasoutěžíme. Toho třetího CACe snad někde vyšlapeme a potřebný čtvrtý na Českého šampiona musí být až z druhého výstavního období, takže až příští rok. :-) Ale pojedeme do Prahy na Krajskou na Džbán a potom tam bude oblastní výstava, takže Prahu také navštívíme. A u Prahy v Uhřiněvsi také bude oblastka, tak tam také zavítáme.
Přejeme vám hezký den a moc vás pozdravujem !!! love pac
MíNela
10.5.17 14:04
Ano - správně !!! ČAU ČAU MÁ MODRÝ JAZYK palec Zdravíme a posíláme love Jináče máme krásnou verandu a tam je výstava všech našich trofejí - Míšánka, Nelinky, Kájinky a brzy tam budou i moje !!!Zatím je panička má vystavené samostatně, protože ještě nedokončila tu verandovou výzdobu - kokardy a medaile - ale jakmile se do toho dá, budu mít i já svoji poličku (nebo i dvě) na svoje krásné trofeje. ahoj
Markiz
3.5.17 18:30
Snedla, potvora :-D ani drobecek nenechala.
Jj, bohuzel jen telefon. Chtela jsem fotak, ale chcip mi muj mobil Made in china (ted jsem vyhazovala baterku, co z 3mm tloustky oribrala na 2cm :-D), tak se vzal telefon, aby vydrzel dyl jak rok. A kdyz uz, at aspon trochu foti. Rozhodovala jsem se mezi Lumii 950 XL a Huawei P9.. Huawei vyhral, protoze Android je pro mne o neco vys, nez Widlous na mobilu (ale trosku mne to mrzelo).
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/2043