| Majitel: Verushka | • Plemeno: Yorkšírský terier bez PP |
| Zapsáno: 21. 6. 2021 | • Poslední aktualizace: 3. 6. 2026 |
| Počet návštěv: 376 | • Počet palců: 3 |
| Kategorie: Skupina 3 | • Oblíbenost: 1 uživatelů |
| Datum narození: 3. 8. 2013 | • Hmotnost: 8 kg |
| Fotek a videí: 114+0 | • Komentářů: 31 |
|
| |
O mně: Ahoj. Jmenují se Teddy. Moc rád se mazlím a hraji. :-) Mám kočičí sestřičku Julinku a psího bratříčka Matty. A
potkaního bráchu Míšu. :-)
Krmení: Granule, maso, kapsičky a občas pamlsky
Oblíbená hračka: Hračka ve tvaru dinosaura
Jak mi doma říkají: Teddy,Teddečku,Teddoušek,Teddík,Teddýsek,Teddyánku
![]() Spustit pomalu rychle | ![]() Všechny fotky (113) | ![]() Ostatní (113) | ![]() NEJ hafík (0) |
Animace (0) | Časová osa | Fotky z deníčku (2) | Nové fotky |
| 3 6.2026 | Tak dneska byl brácha s Teddečkem na domluvené kontrole na veterině.Teddy to má
lepší.Dneska mu pacičku veterinář neřezal a nemačkal.Ale i tak se musí pacička 2x
denně mazat a stále musí chodit s botičkou.Kdyby se to
zhoršilo,zčervenalo,zvětšilo nebo nemohl chodit,tak má okamžitě přijít.A musel by
to rozřezat.Někde tam musí být osina,ale třeba už vypadla.Neví přesně,kde byla
nebo je.Nejde to určit.Na fotce,co jsem dnes přidala,jde vidět ta červená
pacička.Dneska se s nikým nebaví a nechce se ani fotit.Tahle fotka je nejlepší za
dnešek. Moc všem děkujeme,co drželi Teddečkovi palečky. |
| 2 6.2026 | Teddeček má infekci na pacičce, proto nosí botičku. Dvakrát mu veterinář z packy
vymačkal hnis. Zítra jde Teddeček s bráchou na kontrolu. Držte všichni palečky, aby
to bylo konečně už v pořádku. |
| Jarka 10.6.26 6:42 | Máme radost, že se pacička lepší. Snad už bude brzy v pořádku. Posílám dáreček
pro radost. |
| Jarmila 16.5.26 8:20 | Díky za darčeky veľmi ma potešili hlavne len toho zdravia |
| Jarka 31.3.26 12:42 | Hezké velikonoční svátky přeje Jarka. |
| Jarka 28.10.25 15:19 | Ahoj Teddy, přišla jsem se na tebe podívat a posílám ti pro radost pár podzimních
dárečků. |
| MíNela 13.10.25 11:43 | I když narozky už jsi měl, tak dodatečně všechno nej |
| Jarka 21.8.25 10:06 | Tedíku, nějak jsme zapomněli ti popřát k narozeninám. Tak všechno nej, posíláme
zmrzlinku a gril, tam bude určitě nějaká mňamka. |
| Jarmila 3.8.25 12:24 | Všetko naj naj naj hlavne zdravie šťastie |
| Jarka 18.4.25 9:52 | Krásné Velikonoce přeje celé smečce panička od Rexíka. ahoj pac |
| Jarka 30.12.24 18:07 | Parádní fotečky máš Teddy. Šikovnou paničku máte. Do nového roku přejeme hlavně
hodně zdravíčka celé smečce. |
| Jarka 23.12.24 16:06 | Krásné Vánoce Teddy. |