| Majitel: Jarmila | • Plemeno: _Kříženec_ bez PP |
| Zapsáno: 26. 2. 2023 | • Poslední aktualizace: 18. 5. 2026 |
| Počet návštěv: 1122 | • Počet palců: 4 |
| Kategorie: Neuznané | • Oblíbenost: 1 uživatelů |
| Datum narození: 19. 9. 2016 | • Hmotnost: 29 kg |
| Fotek a videí: 15+4 | • Komentářů: 1400 |
|
| |
O mně: Som kľudný psík mám rád svojich gazdíčkov preto som na nich naviazaný a nechcem ich nikde bez mňa púšťať
Původ: Mama je Zlatý retriev a Otec Bavorský farbiar
Krmení: Zožeriem všetko čo mňa nie ale keďže mám problémy musia mi stravu deliť a dať len to čpo môžem
Oblíbená hračka: Loptička a pískacie hračky
Jak mi doma říkají: Bady Badíčko
| Jarka 22.6.26 6:37 | Ahoj Bady, mám radost, že snášíš ta strašlivá vedra celkem v pohodě. Také jsme
chodili s Rexíkem, když bylo teplo, jen ráno a pak večer. Stejně na každém rohu
odpočíval. Máš rád vodu, chodís se někam koupat? |
| Jarmila 22.6.26 3:56 | Včera tropiko ale už bolo miernejšie ako predvčerom trocha vieor pofukoval inak nič no aspoň mám aj dlhé vychásdzky ale skoro ráno a večer poobede prišla gazdinkyna dcéra aj s manželom a vnučkou tá ma vyhladkala aj celá rodinka doniesli čerešne no mne by skôr sa hodilo mäsko to Ja rád |
| Jarmila 21.6.26 4:03 | Tak aby bolo málo veru som už z tepla dostal prehánky možno to bude lepšie uvidíme v noci som nebola tak uvidíme ako cez de§ bude veru sme sa riadne vycedili ale ráno som bol s gazdíčkom na dlhej vychádzke užil som si to poriadne večer tiež som bol dlhšie ale nie tak ako ráno len chyba že psích kamarátov nebolo |
| Jarmila 20.6.26 3:56 | Od včera tu máme veľké horúčavy no šteknem Vám že ešte bude horúcejšie a hotové peklo ako štekám gazdinka vraj nastal aj taký režim pre mňa ráno a večer dlhšie a cez deň len povinnosť a domov musíme sa chrániť vraj už všetci máme svoje roky gazdinka mi robí tieň a aj aby aspoň sdme zmiernili teplo |
| Jarmila 19.6.26 3:57 | No veru dnes gazdinka ide do roboty vraj už bude tropiko a gazdinka z toho radosť nemá včera to bolo ešte prijateľne dnes už nastýva zmena aj u mňa pekne skoro ránoa večer dlhšie a cez deň iba na nutnosť bojha sa o mňa aby sa mi z tepla nič nestalovraj som už pán v najlepších rokoch |
| Jarmila 18.6.26 3:56 | Včera som bol u Janky vetky chceli mi to zatajiť ale keď sme šli už s gazdíčkom okolo stanice poobede už som vedel kde ideme a začal som priam k nej utekať gazdinka už tam čakala aby sme sa rýchlo vybavili Janku vetku mám veľmi rýd som do nej zaľúbeny krmivo aj tabletky na odčervenie aj to máme doma |
| Jarmila 17.6.26 3:56 | Včera bola gazdinka v robte pekne prišla domov a už bola so mnou doma aj s gazdíčkom tak to mám rád ale somrujem už menej a hlavne pred gazdinkou sa držím lebo sa na to hnevá vraj pozerám a lúdim akoby som týždeň nejedol a pritom mám plnú misku a aj dobrotky mi doprajú vraj som pes a nie prasa |
| Jarmila 16.6.26 5:12 | Tak veru včera som sa zasa vyznamenal pred Jednotou som začal spievať keď gazdinka šla kúpiť chlieb hoci som bol s tetou susedkou vonku nikdy ma samého nenechajú a vystriedajú sa pri mne gazdinka mi zakázala veľa piškot a tak som to dal jasne najavo juj ako gazdinka ma oštekala to nestálo za to už to viac neurobím |
| Jarmila 15.6.26 3:57 | Tak veru včera sme si dali aj pohov bola nedeľa poobede sme oddychovali síce som bol vonku ale ani mne sa nechcelo samému behať a tak som sa v polovici cesty otočil a domov čo som mal to som urobil hneď ale večer som už šiel spolu pekne hoci gazdinka šteká že som už lenivejší a musím mať ešte kondičku |
| Jarmila 14.6.26 3:56 | Tak včera veru sme si aj oddýchli aj mali poriadne vychádzky bolo teplo ale nám to nevadilo dokonca som vonku ani vodu nepil inokedy sa rád napijem vonku vodičky gazdinka navarila dobrotky a aj mne prilepšila trocha vraj iba s mierou ale dopriala mi popori granulkách aj mäska a psie dobrotky |
| Jarka 13.6.26 4:49 | Ahoj Bady, tak jsme dnes koukali na předpověď počasí. Od úterý má být strašně
horúco, jak se u vás říká. Alespoň myslím. Tak to posílám pár nanuků a vám
všem přeji pohodový víkend. |
| Jarmila 13.6.26 3:55 | Aby bolo jasno gazdinka sa veru zasa niekde tárala a Ja som už niekedy z nej paf ale hlavne len že príde domov a chodí so mnou von a ma vyhladkúva kamaráti psí mi môžu aj závidieť lebo maznanie hranie je pre mňa veľmi dôležité a mám to veľmi rád vraj už bude mať za čas pokoj tak sa na to teším |
| Jarka 12.6.26 12:49 | Ahoj Bady, tak si představ, že si páníčci budou hrát na zedníky. V garsonce je
potřeba opravit kus odfouklé omítky a nikomu se do takové malé práce nechce. Tak
drž tlapky, ať se to povede. Na kolo to o víkendu nebude. |
| Jarmila 12.6.26 3:58 | Tak moja gazdinka je nenapraviteľná behá v kuse ako s nasoleným zadkom aj včera mi zdrhla ale štekla že doniesla čerešne a aj doniesla a mne psie kostičky ktoré môžem no mňa si nekúpi ukázal som jej že sa hnevám a štekal som si sňou ale keď zašušťal papier od kostičiek tak rýchlo som sa pomeril a pritúlil k nej |
| Jarmila 11.6.26 3:55 | Veru včera bolo prewhánok dosť ale veľmi teplo aj keď slnko sme len chvíľku no o výbehy som bebol ukrátený gazdinka so mnou vonku chodila ako sa patrí aj vnútri bola zábava a ani gaučing nechýbal ten mi najviac páči ale v prvom rade rád jem som gurmán ale gazdinka šteká že som pažravec a nenažrané psisko |
| Jarmila 10.6.26 6:19 | Tak včera začal deň pekne gazdinka si šla ostrihať srsť a aj po obchodoch potom ako prišli domov sa zaťahovalo a veru taká spúšť nastala gazdinke žardiniery boli povalené kvety otrhalo ale väčšiu škodu sme nemali a ani v meste až na polámané konáre a lístia otrhaného nebolo na kúpalisku zobralo časť strechy |
| Jarmila 9.6.26 3:57 | Včera bolo veľmi teplo gazdinka veru aj sem tam zahrešila také špatné šteky vraj sa počasie blázni vraj buď je veľmi zima alebo veľmi horúco mne je to jedno Ja som rád vonku vdy niečo štekala že si ide dať z roboty ostrihať srsť vraj ju má dlhú na hlave potom asi bude Janka vetka podľa počasiea uvidím ako bude poobede |
| Jarmila 8.6.26 4:01 | Tak som sa včera riadne vyznamenal boli sme vonku poobede už aj s tetou susedkou a šli sme okolo domu kultúry kde sa vonku konala akcia divadiel a iných žánrov zostali sme tam ale Ja som tam videl krmičov čo majú piškotky tak som len vyžobrúval potom som na chvíľu prestal ale dlho mi to nevydržalo radšej gazdinka zavelila domov |
| Jarmila 7.6.26 6:18 | No veru včera sme mali vzrúšo bol som vonku s gazdinkou a náš sused alkoholická troska spal okolo druhej poobede na chodníku celý žltý zavolali sme tetu domovníčku a tak sme robili poriadky volali policajtov záchranku a odviezli ho ale gazdinka štekla že hádam v noci príde domov jeho otec nám zložil telefon z bytu ho vyhodil ale spáva v pivnici |
| Jarmila 6.6.26 3:55 | No včera sme boli v obchode ale s gazdíčkom teta susedka má návštevu a tak do pondelka nebudeme spolu gazdinka dnes má kopec roboty vraj cjce si všetko porobiť a niečo štekali gazdíčkovia že vraj pôjdu k Janke vetke vraj utorok počasie je celkom fajn aj keď sú občas prehánky |
| Jarka 5.6.26 13:51 | Bady, to je peklo, když tě bolí zuby. Jezdím každý týden na čištění a
16.června půjdu na operační zákrok. Vždy zůstaneme u Lukáše, tentokrát jsme
měli s sebou kola a jezdili okolo Orlických hor. Už jsme konečně dorazili domů a
čeká nás spousta práce na zahradě. Krásně zapršelo, je to fajn. Přeji ti a
páníkům pohodový víkend. |
| Jarmila 5.6.26 3:56 | Gazdinka moja veru so mnou dobre vypiekla vraj nikde nejde a zdrhla mi do mesta oj ako som sa nechal oklamať ale veru mi to vynahradila výbehy som riadne využil včera veru keď behal ten zlý pes vonku tak sme to skrátili len poza učilište aby sme ho nestretli a tak včera sme už si všetko vynahradili |
| Jarmila 4.6.26 3:52 | No tak veru včera sme zmokli viac menej Ja nie ale gazdinka s tetou susedkou prišli domov ako vodníci boli v klube a nakupovať to bolo za to že mňa doma nechali ale nevadí výbehy som mal gazdinka sa zľakla lebo ušiel ten pes ktorý ma pred rokmi dotrhal aj s jeho mamkou a tak gazdinka volala jeho pánovi sú rodina vraj už ho chytil tak sme šli domov |
| Jarmila 3.6.26 3:56 | Keď prišla gazdinka domov veru bolo veľmi teplo a gazdinka si chcela oddýchnúť len prišlq návšteva a tak potom hneď šli so mnou von no dlhšie sme neboli lebo pražilo aj keď gazdinka s gazdíčkom mi nosia vodičku aby som sa vonku napil na to dbajú vraj aby som neskolaboval večer už bolo lepšie |
| Jarmila 2.6.26 3:56 | Averu nám konečne včera popršalo dvakrát nám vyšlo že sme nezmokli ale dvakrát áno ale len tal muerne strhla sa riadna prehánka ale sme ju prečkali a,potom keď bol kľudný dážď pôde a porasom to prospelo už bolo načase aj viac dažďa by sme prijali ale takýto aký bol vonku som nebol ošudený o vychádzky |