Přihlásit se HAFICI.NET »

Betynka

Prezentace » Lindík » Betynka » Nápověda 

Hlavní fotka



Betynka Fena

ARCHIVOVANÁ PREZENTACE

Majitel: Lindík   Plemeno: Kavalír King Charles španěl bez PP
Zapsáno: 25. 3. 2010   Poslední aktualizace: 20. 2. 2011 Nové fotografie 
Počet návštěv: 786   Počet palců: 0
Kategorie: Skupina 9   Oblíbenost: 0 uživatelů *
Datum narození: 1. 6. 2009   Hmotnost: 7 kg
Fotek a videí: 6+0   Komentářů: 10
*     *     *


O mně: Bety je úžasný pejsek s kterým si užíváme spoustu legrace.Nejraději miluje procházky v létě,v zimě,kdykoliv a vůbec nechce jít z venku domů.To musíme hodně přemlouvat a ještě si z Nás dělá legraci.Kam jednou vstoupí tlapka Kavalíra je pořádně veselo.

Krmení: Nejraději má křupky,toho by mohla mít vagon.

Oblíbená hračka: Plyšáky,jako dinosaura a pískací spermii.

Jak mi doma říkají: Bety,Betuško,Plachtáku.

NahoruSložky fotek

Prezentace je archivována a neobsahuje fotky v plné velikosti

Složka
Všechny
fotky

(5)
Složka
Ostatní

(5)
 

Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Fotky z deníčku

(0)
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
20.02.2011
24.09.2010
24.09.2010
25.06.2010
To je můj nový kamarád Benyšek
To je můj nový kamarád Benyšek
03.04.2010
Odpolední siesta
Odpolední siesta




Dárečky od návštěvníků Nápověda

Jarka - 01.06.26 08:39    Jarka - 01.06.26 08:38    Jarka - 01.06.26 08:38    

podrobný výpispočtyco mi chybí


NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

MíNela
5.10.11 0:06
H: Moc a moc děkuju za nádherná přáníčka a spoustu dárečků, které jsem od vás dostala k narozeninám. Mám vás moc ráda - vaše kamarádka Nelinka love love
MíNela
23.8.11 23:08
H: KAMARÁDI NAŠI MILÍ, TROPY K NÁM TEĎ DORAZILY.
SKLEPY, GARÁŽE A CHLADNÁ MÍSTA,
TAM TEĎ KONÁ SE SIESTA.... stydim

Proto vám teď z hlubin našeho domečku - ze sklepení - posíláme prostřednictvím paničky a hromadné zprávičky moc a moc pozdravů, přejeme zdárné přečkání tropických dnů :-( a doporučujeme : bumbejte, bumbejte a kdo se rád koupe tak hurá do vodičky!!! Děkujeme za vzkazíky a omlouváme se, že nepíšeme každému zvlášť....
Počítač se zahřívá, panička se přehřívá a my - škoda slov, jsme totálně K.O. :-(

Vaši kamarádi čauáčci Míša s Nelinkou ahoj ahoj
nelinka
21.2.11 17:21
ahoj Betynka love love kto je to s tebou na tej fotke? hop
 
© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/561