Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Goffynka » Chastity Claire z Babcocku » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


10.3
Chastity Claire z Babcocku Fena
*
*
*
*

Majitel: Goffynka   Plemeno: Shih - tzu bez PP
Zapsáno: 17. 7. 2010   Poslední aktualizace: 9. 10. 2011 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 1025   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 9   Oblíbenost: 3 uživatelů *
Datum narození: 23. 5. 2010   Hmotnost: 3 kg
Fotek a videí: 66+0   Komentářů: 42


* Psí láska *
Psí láska
Maxwell z Sheffieldu

O mně: Malinká, šikovná a velice učenlivá kulička jmeném Sisí, překypující temperamentem a sebevědomím. Není se čemu divit, když má tak krásná očka, kterými se získá každého.

Krmení: Kuřátko...

Oblíbená hračka: Kočky, to je bezkonkurenční hračka.

Jak mi doma říkají: Sisinko, Sísí, Šišulko, Babcoušku {bebkoušku}, Gremlínku, Gizmo

Svátek: 11.4.

Poznámka: Víc fojtek najdete na rajčeti! :P http://mangooo.rajce.idnes.cz/Shi-tzani_Jaro_2011/ nebo http://mangooo.rajce.idnes.cz/Shi-tzani_leto_2011/

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Mimoušek Sisoušek

12.11.10 15:02
Město vidím veliké, jehož sláva hvězd se bude dotýkat! xD
Město vidím veliké, jehož sláva hvězd se bude dotýkat! xD
12.11.10 15:01

12.11.10 15:00

12.11.10 14:42
V paniččině posteli...
V paniččině posteli...
12.11.10 14:40
Nech mě, spííím!
Nech mě, spííím!
12.11.10 14:36
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
-
-
Léto 2011
23.08.11 22:37
Mám prostě ráda vodu! :)
Mám prostě ráda vodu! :)
Léto 2011
23.08.11 22:37
-
-
Léto 2011
23.08.11 22:22
-
-
Léto 2011
23.08.11 22:22
-
-
Léto 2011
23.08.11 22:22
Sedím jako pravá dáma.
Sedím jako pravá dáma.
Léto 2011
23.08.11 22:22

NahoruDeníček  vývoj počasí
9
10.2011
Nu, nedá se nic dělat, Sísa je prostě a jednoduše holka, jak má být a tak jsme si museli projít druhým háráním, v mnohém lepší než to předchozí, v mnohém horší. Bylo fajn, že se Sis chovala téměř jako normálně a neschovávala se pod stůl, kde by vrčela úplně na všechno, normálně jedla i pila bez toho, abych jí nutila injekcí tekutiny a pohybovala se po všech čtyřech nohách i v případě, že měla na zadku háračky. Po Mexíkovi statečně rafala celou dobu, až na poslední tři dny, kdy už nerafala ona a rafala jsem já. naštěstí to je už za námi a na půl roku máme klid. :)

Zato Mexík, ten nesouhlasil s vynálezen zvaným hárací kalhotky a snažil se je ze Sisule sundat všemožnými způsoby. Kvůli výzkumu se dokonce nechal naší starou bábi navlíct do háraček a teprve při bližším ohledání babi zjistila, který pes/fena je vlastně oblékán. Bez sebemenších protestů si je nechal opět sundat a 2 dny s námi nemluvil, protože jsme se mu smáli.

A protože jsem musela s každým chodit ven zvlášť, měl z toho ještě větší deprese - pořád se ohlížel, kde je jeho parťačka, chodil na volno a držel se mě jako klíště a já jsem si uvědomila, že jsou na sebe příliš fixovaní. Dokonce i od psů se nechal odvolat i v případě, že byl na volno, což od blbouše skoro ani nemůžu normálně chtít - ale stalo se. Už při odchodu z domu býval strašně unavený a vlekl se parkem jako psí důchodce, zatímco při cestě domů byl najednou čilý jako rybička a škrábal na dveře. Inu, příroda je mocná a ať se mi to líbí nebo ne, souznění mezi psem a fenkou takovéhle radosti a strasti obnáší...
23
8.2011
Alespoň k Sisuli bych mohla napsat, že se máe dobře a úspěšně objevujeme zákoutí města. Občas dokonce i bez vodítka bez toho, abych se děsila, co se všechno může stát. Sisa se chová slušně - v rámci možností.

Tedy, až na to, že teď zjistila, že když je horko, ochladí se tak, že se bude po zádech přesunovat kupředu trávou. Ano, skutečně geniální plán. Pohybuje se skoro jako píďalka a z ranní půl hodinové procházky se stala procházka na hodinu a půl s vanou jako bonus, protože měla krásně zelené záda.

Dnes však vyjádřila nesouhlas s tím, že se posekala tráva v celém okolí. Nesouhlasila tak urputně, že se vyválela v posekané trávě takovým způsobem, že ani po strunové sekačce nezbylo žádné stéblo trávy na zemi - všechno jsme si hrdě nesli domů!
12
7.2011
Tedy, naši drazí, an inevíte, kolik se toho poslední dobou děje nového. Teď akorát nevím, kdo se toho obává víc, jestli já nebo smečka. :)

Budeme se stěhovat. A tak se ze psů vesnických musí stát psy vychování, psi z města, PAN a PANÍ psovi. Žádné utíkání za slepicema, ale spořádáné chození u nohy. Žádné požírání všeho možného, ale skromné odmítání piškotků od cizích. A už VŮBEC žádné vítání všeho, co se hýbe.

Jak ale Mexovi vysvětlit, že na psy se nesmí volat, když si váš nevšímají a že každá fena nepatří jen jemu?

A ještě k tomu naše velká psí fena začíná zase hárat. Zase "krááásně" voňánkuje, pořád se ocumlává - mno, nemohla si to naplánovat líp. :)
15
3.2011
Náhled
Užíváme si krásných slunečních dnů. Dnes vkládám nové fotky na rajce.net a od příště už je hodlám vkládat do složky "Jaro", což mi dělá obrovskou radost - zima je fuč! :-)

Sisule je taky nadšená z teplého počasí, nejenom proto, že se nemusí prodírat závějemi. Chodíme teď ještě častěji do lesa a tam to má hodně ráda. Jediný problém, který nám teplé počasí přineslo jsou hromady prachu - jsou všude. A Sisí, zvědavka od přírody, všude strká ňufák a pak jí teče z očí až hrůza. Kožíšek měla šedý až ke krku a tak nás čekala sprcha. Nutno podotknout, že Sisí se chovala tentokrát skutečně ukázkově, skoro jako by věděla, že jí pak budu mít mnohem raději v posteli. No, a po jednom koupání, ostříhání chlupů na nose a vyčištění uší se z malé špindírky vyklubala krásná psí holka. :-)
28
2.2011
Tak, a máme to za sebou. Sisí už není pro okolní voříšky voňavá, Mex se jí zase jeví jako super kousátko a tak si můžeme zase spokojeně oddychnout (tedy, dokud nepotkáme Huga o kterém si můžete přečíst u Mexe).

Začala si na procházkách vykračovat jako královna všech parků a trávníků, protože už může chodit na volno. Mexe mám na dlouhém vodítku, protože je to trdlo trdlatý a nějdřív běží a až pak přemýšlí. :-O Ale Sisulka už je strašně fajn psí holka, puberta se jí prý vůbec netýká a tak mi dělá jen a jen radost. :-)
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

kajík
11.4.14 17:43
Všetko naj naj naj k sviatku ahoj
Ráďa
24.12.11 1:08
http://www.hanulka.cz/pohlednice.php?code=5065025355
Šťastné a veselé.... Letynka ahoj ahoj ahoj
Iva
22.12.11 13:24
Štěstí a radost, lásku a něhu,
ať vám přinese vánoční sen.
Vaše štěstí najdete na vločkách sněhu,
ať šťastný je váš Štědrý den.

Krásné a klidné Vánoce
přejí Terry+Bety+Macy s paničkou love
PhoebeAdel
19.10.11 13:48
H: Dostali jsme info, že kliknutím na tyto stránky se vybírá na výcvik konkrétního asistenčního pejska, zkuste se zapojit a společnými silami to zvládnem. Jen klikněte na odkaz http://skrz.cz/pes a přičte se 0,22 h. Můžete i víckrát denně
MíNela
7.10.11 0:25
I tobě přejeme krásné podzimní dny a hezké procházky ve spadaném listí - Míša s Nelinkou love love ahoj
MíNela
5.10.11 0:06
H: Moc a moc děkuju za nádherná přáníčka a spoustu dárečků, které jsem od vás dostala k narozeninám. Mám vás moc ráda - vaše kamarádka Nelinka love love
PhoebeAdel
29.9.11 13:11
H: Všem kamarádíkům, nějak jsme to nestíhaly. Ale pomalu napravujeme. Posíláme zatím pozdrávek všem. Phoebe s Adél ahoj
PhoebeAdel
24.8.11 22:14
H: všechny kamarády moc zdravíme a posíláme alespoň jeden velký vzkazík. Vedro nám dává zabrat. Ale byly jsme na krásném výletě, tak je veselo. Moc zdravíme. Phoebe s Adél ahoj
MíNela
23.8.11 23:08
H: KAMARÁDI NAŠI MILÍ, TROPY K NÁM TEĎ DORAZILY.
SKLEPY, GARÁŽE A CHLADNÁ MÍSTA,
TAM TEĎ KONÁ SE SIESTA.... stydim

Proto vám teď z hlubin našeho domečku - ze sklepení - posíláme prostřednictvím paničky a hromadné zprávičky moc a moc pozdravů, přejeme zdárné přečkání tropických dnů :-( a doporučujeme : bumbejte, bumbejte a kdo se rád koupe tak hurá do vodičky!!! Děkujeme za vzkazíky a omlouváme se, že nepíšeme každému zvlášť....
Počítač se zahřívá, panička se přehřívá a my - škoda slov, jsme totálně K.O. :-(

Vaši kamarádi čauáčci Míša s Nelinkou ahoj ahoj
MíNela
13.7.11 0:24
Čauky- tak vy se budete stěhovat. Tož vám posíláme každýmu extra jeden hezkej kočárek. Do toho se vejdete nejen vy, ale všechny vaše hračky a věcičky, které máte rádi. Tak šťastnou cestu a pište, jak se zabydlujete ve městě. Moc vás zdraví a pusinky posílají čauáčci Míša s Nelinkou love ahoj
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/692