Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » since » Higgi » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


19.11
Higgi Pes
*
*
*
*

Majitel: since   Plemeno: Americký kokršpaněl s PP
Zapsáno: 30. 1. 2011   Poslední aktualizace: 30. 1. 2011 Nové fotografie Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 245   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Skupina 8   Oblíbenost: 2 uživatelů *
Datum narození: 23. 8. 2000   Hmotnost: 21 kg
Fotek a videí: 20+0   Komentářů: 2


* Psí láska *
Psí láska
ELIS

O mně: Byl jsem narozený 23. srpna 2000 v chovatelské stanici Lagromi, kde jsem dostal jméno "Lagromi já jsem váš úspěch" v překladu ze švédštiny. Kdokoliv může vidět, že je to příliš dlouhý název ,tak od okamžiku, kdy maminka zavěsila telefon po rozhovoru s mou chovatelkou, začala přemýšlet o dobrém jménu pro mě. Měla spoustu nápadů, ale v den , aby mi chovatelská stanice dala sbohem , uvědomila si, že žádný z názvů co ona měla na mysli nebyl vhodný pro takový roztomilý štěně jako jsem já. Celou cestu domů seděla přemýšlela o tom, jak na mě zavolat, ale nemohla myslet na nic jiného. Ale pak ji napadlo, že by se to mohlo vyřešit samo po pár dnech, kdy bych viděla to, co jsem měl rád, a jaký druh osobnosti jsem měl. Velmi jemně řekla jméno "Higgins" pro mě, aby zjistili, jestli bych reagovat. Našel jsem velmi dobré jméno a jsem opravdu rád, že páničce se líbí taky, takže brzy jsem se otočil hlavu směrem k ní a odrazil se k ní a políbil ji. Takže od té chvíle, byla vypořádána a teď mé jméno je Higgins. Jsem velmi zvědavý, ale zároveň jsem velmi opatrný, a maminka občas na mně volá zbabělče. Pokud vidím, že dveře nejsou řádně zavřeny musím jít a zkontrolovat je , aby zjistili, co je tam. Mamka není vždy velice spokojená s mou zvědavostí, a to zejména na naší procházce. Vidíte, mám to nutkání pozorně vyšetřovat každý otvor v plotu nebo na ulici, že vidím, nebo se podívám za věcí, přes které jsme prošly. Maminka říká: "Jednoho dne bude nehoda s vaším nosem". Někdy jsem velmi zvědavý, co lidé dělají. Pak se vlastně plížím jako indián! Obvykle předstírám, že mě zajímá něco jiného, jako kmen stromu, pouliční lampy nebo co je nejblíže. I čichat tu věc, a předstírat, že jsem opravdu vyšetřovač , zatímco mé oči jsou na člověka, který upoutal mou zvědavost!

Původ: Lagromi

Jak mi doma říkají: Higgi, Piggi, Higouši, Higoušku, miloušku

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní

30.01.11 08:58

30.01.11 08:58

30.01.11 08:58

30.01.11 08:58

30.01.11 08:58

30.01.11 08:57

NahoruDeníček  vývoj počasí
30
1.2011
Včera jsem musel přestat lítat po domě a shromáždili jsme se v kuchyni. Kdybych to býval věděl, tak jsem se alespoň schoval. Panička přinesla tabletku a oznámila mi, že dneska je řada na mě.Ale já jsem jim ukázal, že jsem statečný kluk , nechal jsem si strčit tabletku do krku, polknul jsem a měl jsem jí v sobě. Taky mě za to paničky moc chválily. Ale já jsem to udělal takhle schválně, protože jsem to nechtěl zbytečně protahovat, abych už mohl jít konečně ven.
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Rexik
1.2.11 9:28
Ahoj Higgi, vítáme tě mezi námi a posíláme dáreček. Rexík. ahoj
sida
30.1.11 9:05
Ty jo a co to zase tvoje panička do tebe nacpala :-| A ještě má tu drzost napsat ti do deníčku zápis, že to vypadá tak, jako bys tu pitomou tabletu snědl dobrovolně a rád. Už vidím, jak tě násilně lapila a proti tvé vůli ti ji nacpala do krku. V koutku duše doufám, že jsi ji nechal pod jazykem a jak se nedívala, honem jsi ji vyplivnul. Jsem celý nervózní, jestli jsi v pořádku, pokud jsi ji opravdu pozřel, kdo ví, co to zase bylo zač. Elis
 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/prezentace/909