Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Očkování proti vzteklině

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Vakcinace (očkování) 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Očkování proti vzteklině
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 18:22 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
To se bohuzel tobe nemuze stat, takze nemam zajem to cist :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 17:39 NIKO – Re: Ivulik1
:-D :-D Já Tvé výplody čtu,co kdyby tam bylo náhodou něco rozumného.Nepsal jsem,že máš s akv.problém,ale že mu rozumíš jak psům smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 17:22 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Ja nemam problem s akvarkem, tak tady laskave prestan sirit ty hlouposti, co se ti honej hlavou :-|
Jediny problem, co mam je, ze te nemuzu zablokovat a porad musim cist ty tvoje vyplody rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 12:44 NIKO – Re: Dobrman192168
To,co jsem napsal,tím ze sebe nedělám chytrého,ale snažím se poradit někomu,kdo nemá tolik zkušeností!A kyž nejseš tak chytrá a něco nevíš,tak proč píšeš blbosti?(Divím se,že Ty něco nevíš :-D!!! )Nebo Tě vyzval spolek? smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 12:18 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Dobrman192168 napsala: Fakt? a já jsem si myslela že se to masíruje aby se uvolnila ta ,,bolest´´ po vpichu stydim :-D :-D

já možná nevím všechno ale aspon nedělám chytrou a do všeho se nese*u ; -)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 11:03 NIKO – Re: Ivulik1
coze :-D Vidím,že psům rozumíš jak akvárkům,tak co Ti vysvětlovat smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 11:01 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Ty nerozumis ani tomu, co sam pises. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 09:57 NIKO – Re: Ivulik1
Protože jsme se bavili o vzteklině!Možná to bylo lépe rozmasírováno-CHYTRAČKO :) Proč neměl problémy GOODY,ROCO měl bouli a GIA je bez boule ale úplně mimo formu? :-) Byla zde řeč,aby pes neměl problémy jak GIA ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 09:48 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Joo? A proc teda nema bouli po psince? Chytraku :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 08:58 NIKO – Re: Dobrman192168
Jeden myslel a ze srázného kopce sjel smich smich (Myslet,znamená ho... vědět!) ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2010 02:04 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Fakt? a já jsem si myslela že se to masíruje aby se uvolnila ta ,,bolest´´ po vpichu stydim :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 22:04 NIKO – Re: Ivulik1
Ta boule vzniká hodně často nedostatečným rozmasírováním místa,kde byla aplikována injekce ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 21:10 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
s tím se nedá než souhlasit palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 20:02 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
pavlinapoddana napsala: myslím si že když je vakcinace na dva až tři roky ,musí to být silnější driák,proto zvířata reagujou tak adekvátně k síle vakcíny.

Bude to asi hodne individualni. Nase Boninka mivala po klasicke vztekline vzdycky bouli (bolavou) a celkove ji nebylo dobre. Jak uz jsem psala, s novym psem a novou 3letou vakcinou - naprosta pohoda. Nemam srovnani u stejneho psa, ale zustaneme u te nove palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 07:39 NIKO
Přeočkovávám psy každý rok,takže to byla špatná reakce na normální vakcínu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2010 05:57 Žena alcanet [39] – Re: pavlinapoddana
Děkuji...myslím si,že v Česku by se mi to taky nestalo,je fakt,že tady je pejsku málo..tady se spíš starají o kozy a ovce :-| s pejsky nemají žádné zkušenosti :-| príma den Alena a Daffy ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2010 22:29 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
myslím si že když je vakcinace na dva až tři roky ,musí to být silnější driák,proto zvířata reagujou tak adekvátně k síle vakcíny.Můj vet mi to silné sám nedoporučil,že se to hodí spíš pro zvířata,která se na vakcinaci lehce nedostanou,proto pozor co jim dáme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2010 12:17 NIKO – Re: Ivulik1
Každý pes má jiné reakce,jako jako člověk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2010 10:37 Žena Ivulik1 [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: alcanet
Ahoj. My jsme ockovali v pul roce touhle vakcinou a naprosto v pohode palec Jakoby ji ani nedostala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 10:30 Žena alcanet [39]
Kamarádi všem děkuji za zprávičky love príma den Alena a lízaneček od Daffyho ahoj
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 10:27 Žena alcanet [39] – Re: mimišák
Príma den love děkuji hned to jdu prostudovat love už se těším jak budeme v česku a koukne se na nás opravdovej pan doktor love Alena a Daffy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 10:25 Žena alcanet [39] – Re: NIKO
Děkuji moc love ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 10:25 Žena alcanet [39] – Re: pavlinapoddana
Děkuji hned jak budu v česku tak se domluvím s doktorem love príma den Alena a Daffy ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 10:23 NIKO – Re: alcanet
Reakce na jakékoli očkování,je u každého psa jiná.Gia bývala dva až tři dny mimo formu.Ale dostal jsem od veterináře prášky(NOVARTIS TAVEGYL 1mg CLEMASTIN).Dostane je 4 hodiny před očkováním a je OK.Víc poradit nemohu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 10:09 Žena alcanet [39] – Re: NIKO
Děkuji za odpověd..no my právě jedeme na svátky do česka,jsem z toho dost špatná takovou reakci jsem nečekala,včera měl oteklé oči,celé červené jakoby byl poštípaný od komáru..jak dlouho tento stav trvá???děkuji a pohodový den Alena a Daffy love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 09:34 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
www.cmku.cz/…
Jsou tam i ochranné lhůty
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 09:29 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Cherry je očkovaná euricanem a nikdy žádné problémy neměla,zároveň jí aplikuje protiboreliovku a jediné,jak reaguje je to,že se se mnou nebaví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 08:52 NIKO – Re: alcanet
Moje fenka má po tomhle očkování podobné problémmy,Někam zaleze a jde se s bídou vyčůrat.Ani moc nežere.Přeočkovat se to může opravdu za 2-3 roky,ale vždy po konzultaci s veterinářem.V ČR je to jednoduché,tady byl zaznamenán případ vztekliny před 8mi,nebo 10ti roky.Problém je s cestováním a výstavami,očkování nesmí být starší než rok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 05:40 Žena alcanet [39] – očkování proti vzteklině
Fotka k příspěvku Hafojky,včera jsme byli na očkování proti vzteklině.Dostali jsme Nobivac Rabies,asi to muj pejsek špatně snáší,je celou dobu nesvuj,dokonce nechtěl jít dnes ráno ani ven.Máte s tím nějakou zkušenost?Taky jsem četla na netu,že stačí po teto injekci přeočkování až za 3roky..budu ráda za každou radu,protože tady v Řecku vám nikdo neporádí :-| všem kamarádum príma den Alena a Daffy
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 3927x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/103-ockovani-proti-vztekline?od=51