Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Střevní onemocnění ( průjem )

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Střevní onemocnění ( průjem )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2012 13:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
hele, uvidíme, co s tim provedu, jsou to ještě tři neděle, třebas nakonec pojedete s prázdnou.... Moc děkuju!! (má R. po těch granulích oranžový bobky, resp. takový, jako je barva granulí??)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2012 09:47 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Fotka k příspěvku Pokud nebude zájem, vezmeme si vše. Akorát pojedeme do Prahy vlakem, tak se s tím Lukáš trochu podře.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2012 20:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
Budou to dva dvoukilový. Jak jsem Ti volala, úplně jsem zapomněla na to, že jsem objednala ještě jeden, pro kterej si jedu zítra. Ten první měl být teď na víkend. Když budeš chtít se slevou i ten druhej, nenačatej, bude to fajn.
A ještě mám objednané 3 i/d konzervy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2012 07:44 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Petro, určitě počítej s námi s jedním pytlem. Máš 2kg nebo 5 kg balení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2012 13:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Patrně budu mít dva 2 kg pytle i/d Hill´s k prodeji se slevou - jeden načatý a druhý ne....?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2012 12:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
Některým psům převod z jedný stravy na druhou nevadí, jiní s tim maj velkej problém. A ten je zrovna u nás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2012 09:01 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Držíme moc palečky. Ale granule jsme do vařené stravy přimíchávat neměli. I přechod z konzervy na granule byl naráz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2012 22:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
Dík.
Já už jsem z hafana na mrtvici. Už třetí tejden řešim vracející se průjem.
Nejdřív byl akutní, hladovka, léky, dieta, 2-3 dny stolice žádná, po 4 dnech nanovo v horší formě a takhle furt dokola vždycky v horším modelu.
Teď už má od víkendy i atb na střeva a žaludek, a již třetí den stolice je, sice již né nějaké gejzíry vody, ale nedrží tvar. Dohodli jsme se přejít z vařené diety na tyhle granule na pár týdnů, docela mu i chutnaj, už je začínám od včera přimíchávat. Jestli se to neustálí, začnu řešit vyšetření pankreasu. To by byl už ale vrchol... Tak jen doufám, že se průjem nestane chronickým, protože to trvá už takhle dlouho, což se ještě nikdy, byť jako NO má zažívání citlivější, nestalo a neobjeví se problém s análními váčky.
Nějak už mě to neba...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2012 20:03 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Podávali dvakrát. Po injekci a jednodenní dietě konzervu nebo i dvě a pak trvale dáváme cca 1/2 roku Hill´s Prescription diet i/d Canine Gastrointestinal Health. Měli jsme tyto granule dávat pouze přechodně po dobu cca 2 až 3 měsíců, ale zůstali jsme u nich zatím pořád.A nic kromě těchto granulí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2012 09:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Podával jste někdo po přechodnou dobu I/D Hill´s gastro dietu po akutním průjmu? Na hození zažívání do normy?

krmivo-psy.heureka.cz/…

krmivo-psy.heureka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2012 14:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Nedoporučuju moc pozorovat ;-) ! Znám :-| .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2012 13:32 Žena pavoucica [703] Re: petrab
tak asi nic to spíš já sem nějaký hypochondr a vymýšlím jí nemoci rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2012 13:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
pavoucica napsala: mi přijde, že se jí nějak těžce dýchá když spí a taky jí občas kape z nosíka :-O ?? Tak co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2012 18:47 Žena pavoucica [703] Re: petrab
On jí škroukal žaludek ráno před procházkou,venku kakala a sakramenty podle manžela, který venčil, vypadaly normálně.Přišla domů a břicho se zdálo být dobré, akorát se prý venku dožadovala žraní trávy :-O K obědu dostala rýži a rozvařené kuřecí maso, ale jen malou porci, kterou teda s chutí snědla a dožadovala se přídavku....Ale nedala jsem jí už nic navíc.Ted to vypadá celkem ok jdeme ven a budu hlídat konzistenci sakramentů.Granule zatím nechtěla hmm Možná jsem ji venku neuhlídala a ona něco slupla co jí žaludek trochu rozhodilo...Ale možná jí opravdu něco bude protože mi přijde, že se jí nějak těžce dýchá když spí a taky jí občas kape z nosíka :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.04.2012 16:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Virozy teď řádí, radim ji pořádně zaléčit, aby se v zápětí nevrátila, což řeším akorát já.
Takže psovi hladovku, jen čistou vodu. Jestli je krmen 24 hodin, pak 48 hodin nejí. Zároveň podávat 3x denně Smectu a černé uhlí. Lepší je ale Aptus attapectin (váže na sebe střevní bleble) a Dia dog (zahušťuje stolici). Následuje dieta. Rozvařená rýže několikrát denně postupně se zcela rozďubovatě nakrájenými kousky libového masa (např. kuřecí prsa). Léky cca 3 dny, postupně krmit psa dietou 3-2x denně a následně za několik dní najet opět přimícháváním běžné stravy za 7-10 dní na normální jídlo.

Radim mít doma v lednici Dia dog jako prevenci s tím, že jak se objeví jakkoliv řidší stolice, stačí někdy podat jednorázově a nic se nerozjede.

Rozhodně při průjmu a jakýchkoliv zažívacích potížích nic jako sušené plíce apod. Jestli pes nebude chtít vůbec žrát a nebo začne zvracet, či se objeví v průjmu krev, nebo průjem nebude ustávat ani přes léky, ihned na veterinu.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2012 07:27 Žena pavoucica [703]
Nevíte někdo co dělat, Lupina předevčírem snědla jenom hrstku granulí a nechtěla nic jiného, ale venku se cpala trávou. hmm Včera měla miniprůjem když chtěla dělat bobky, vypadlo z ní jen pár "kapek" takového řídšího sakramentu.A granulí snědla půlku misky což je cca 150g (odhadem podle misky tam se vleze 300g)a večer kousek sušené plíce...a dneska už jí tady škrouká žaludek a žrát se jí zatím nechce sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2012 10:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
Kontrastní rtg je jen trochu dražší, psovi se vstříkne inj. stříkačkou do tlamy kont.látka (bílá tekutina) a poté se vyčká, až začne procházet zaž. traktem, udělá se rentgen, né v sedaci (neboj, oni si s hafanem poraděj, aby byl v klidu) a poté se čeká nějakou dobu a až projde látka dál, dělá se další rtg, někdy to bývá akce na půl dne nebo celý den, rtg se dělá víc, jak látka prochází, pes nemusí být na lačno, dělá se to i psům, kteří sežrali třebas nějaký nepož. předmět, aby se zjistilo, ve které části zaž. traktu je a jak prochází. Není to nic hroznýho. Jen se zeptej, jak to vidí dr časově, aby sis kdyžtak vzala celý den volno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2012 07:09 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Střevní problémy
Máte někdo zkušenosti s vyšetřením zažívacího traktu? Včera jsem konzultovala Rexíkovy přetrvávající zdravotní problémy na veterině a paní doktorka doporučila místo sono rtg s kontrastní látkou. Nedovedu si představit ho udržet v klidu. Rexík už zalézá do kouta pouze výjimečně, ranní procházka místo vypuštění do výběhu má pozitivní vliv. Ale v noci se mi zdá, že mu stoupají nahoru žaludeční šťávy, protože někdy hodně a intenzivně polyká, což dříve nedělal.Máme dávat ZYLKENE trvale, ne pouze v neděli večer a v pondělí ráno z důvodu tesknoty z Lukášova odjezdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2012 20:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
proti průjmu

hladovka 48 hodin

dieta

www.lekarna.cz/…/

www.srovnanicen.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 16:07 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Martina
ahojky, přesně tohle jsme zažili :(( naštěstí šel šutr ten den co jsme byli na veterině ven. I když mladá paní doktorka nás chtěla poslat domů s injekcí. Naštěstí došel i náš pan doktor a ten to našel hned. Všechno dobře dopadlo. I u vás to dobře dopadne, hlavní je, jestli pejsek čůrá. Naše fenka taky moc nepila a dávala jsem ji vodu s fruktozou a to ji šmakovalo a k jídlu kašičku z mrkve, rýže a kuřátka - uvařit tyhle tři suroviny a rozmixovat na kašičku palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 16:03 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: Martina
Držte se... na to pití zkuste ještě černý oslazený čaj a otírat mu ho o nos, aby se musel olíznout. Většinou ta nasládlá voda jim chutná a tak i pár kapek vypijou. Nám to radil vete, ale raději to s ním zkonzultujte, jestli by to nevadilo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 11:23 Martina
Fotka k příspěvku Ahojte lidičky, Mám křížence Labradora, který nám spolknul kámen. Bohužel jsme o tom nevěděli. V úterý minulý týden nám zvracel, tak jsme s ním byli na veterině, kde nám bylo řečeno, že má asi virózu. Dostal injekci proti zvracení, smectu a poslali nás domů. Do pátku byl relativně klid...sice nám nežral, ale pil a nezvracel. V pátek v noci nám začal zvracet žlutý páchnoucí hlen, tak jsme s ním hned v sobotu ráno jeli na jinou veterinu, kde nám sdělili, že má ucpané střeva a hned ho brali na operaci. Měl tam kámen cca tři centimetry. Bohužel, stále ještě nemáme vyhráno. Pejsek je sice už lepší..dokonce pojedl i trošku rýže, ale stále málo pije. Snažíme se do něj dostat vodu stříkačkou. Naštěstí nezvrací, tak snad se jeho stav zlepší. Držte palce sad
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 00:27 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
no, ještě, že to tak dobře dopadlo :o) ono by se to už projevilo, kdyby tam byl nějaký problém. Dle mě zůstala jehla pouze v žaludku a dál se nedostala. Takže buď v klidu :)
mě Nika sežrala tunel do ucha, naštěstí gumovej a nejspíš ho vykadila :-D:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 22:52 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
přesně tak žádný přivolávání ale myslím že ji nic není je živá jako jindy. a když zvracela jehla byla pěkně obalená těma žaludečníma štávama a žrádlem což je taky dobře že nešla ven samotná jehla. přes víkend ji budu pozorovat at nic nezanedbám no měli jsme ,,víc štěstí než rozumu´´
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.07.2010 22:40 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Dobrman192168
ale raději bych pejska ještě pozorovala, aby náhodou ta jehla v době, kdy byla uvnitř, nenadělala nějakou neplechu...Ale nebudeme přivolávat nic zlého, hlavně že tam ta jehla nikde nezůstala!
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 22:14 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Goffynka
no moc příjemná procházka to nebyla ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 21:56 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Tak jste spojili příjemnou procházku s... no, užitečným :) Hlavně že to dobře dopadlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 16:36 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Goffynka
tak jsme šli na veterinu a zavřeno...super. tak rychle jdu na druhou která mě napadla jako první že je nejblíž. a najednou ji šla pěkna z pusy a hned začala zvracet i jehla šla ven tak to je super ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 15:48 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
No, je možné, že někam zapadla. Ale taky jí může škaredě pozlobit žaludek nebo střeva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 15:27 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Goffynka
stalo se to už ráno a nevypadá že by ji něco bylo...jdu ještě pořádně prohledat jestli někam nespadla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 15:23 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Jestli spolkla jehlu, mohlo by to hodně špatně dopadnout - já bych raději k vetovi šla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 14:59 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
sice to sem až tak nepatří ale... Daira mi dneska ukradla látku na vyšívání i s jehlou a nemůžu ji nikde najít? Co by ste dělali? jít hned na veterinu nebo počkat? tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.05.2010 13:53 Žena defisa [80] - Teriéři
Veya007 napsala: já myslím, že by se předmět v průměru 3 cm měl objevit, ne?? je možné, že jej spolkl a žaludeční šťávy jej rozpustily.
guma vidět na rengenu ale skusina bych sono tam by to mělo bejt vidět
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 15:23 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
já myslím, že by se předmět v průměru 3 cm měl objevit, ne?? je možné, že jej spolkl a žaludeční šťávy jej rozpustily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 15:18 Muž Ludek [42] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: tetakos
Memu znamemu spolkl hopika dvoulety dobrman. Zustal ve strevech, prislo se na to pozde... Dopadlo to spatne.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 07:55 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: tetakos
Bacha na to! Guma se na rentgenu neobjeví. Zkus si poslat dotaz na Vet. kliniku do Horní Suché, měli tam operovali psa s podobným problémem. A držím palce, aby to dopadlo dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2010 18:14 tetakos – dotaz
mam borderaka 15 mesicu, vcera venku pry spolkl asi 3cm hopika. vyvolali jsme zvraceni a nic tam nebylo. na rentgenu zaludku taky nic. nacpali jsme do nej zeli a ted cekame zda to pujde ven. veterinar se vyjadril o operaci, ale ja nevim ,pes normalne bez problemu pije i zere. tak ma nekdo takovouto zkusenost? prosim poradte. Helena :-( :-( 1
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 14:25 Muž Ludek [42] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Dobrman192168
Tak když to dopadlo takhle tak to je fajn, hlavně že to nebylo nic vážnějšího. A ta nežravost to je u každého psa jiné, někdo prostě má rozum a sám nežere a některý rozum nemá (viz. ten můj:-) a žral by furt :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2010 20:15 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
jo smecta fakt zabírá nejlíp - máme to už taky ověřené:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2010 19:16 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: Dobrman192168
Ahoj, já jsem rozhodně nechtěla nastiňovat diagnózu, na to nemám ani zkušenosti, ani znalosti... Pokud jde o smectu, tak ji vete doporučují jako nejvhodnější zastavení průjmu, pokud nefunguje klasické hladovění a dieta. Naopak černé uhlí prý traktem jen projde a vůbec nepůsobí.... Ale hlavně, že už je dobře.... držím palce ať je jen líp...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2010 16:55 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ludek
tak kdyby nežrala třeba dva dny tak nesedím tady ale už jsem na veterině ale fenka mi nežrala jeden den.spíš mi šlo o ten průjem. Protože byla úplně bez energie.No každopádně večer jsme byli na pohotovosti tak jsem dostala rady co mám dělat fenka dostala smectu na doporučení veterináře a průjem už nemá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.03.2010 12:08 Muž Ludek [42] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: hanysek80
V tomto případě, pokud hafák nežere bych o veterináři nepřemýšlel a už bych tam byl. Endiaron, Smecta a černé uhlí u psů příliš a nebo vůbec nezabírá. To jsou přípravky pro lidské zažívání a jejich střevní mikroflóru. U psa je zažívání odlišné. Já jsem černé uhlí používal jen jako značkování stolice, abych viděl jak dlouho v psovi je strava dokud nejde ven.
A ještě jedna věc - pokud je něco virového původu tak nasazení ATB nic neřeší. To je jako léčit chřipku penicilínem. Širokospektrální ATB se dají nasadit jako zástěra proti možné vzniklé infekci způsobené oslabením organismu, ale to je druhotný problém a neřeší to příčinu.
Cizí předmět v trávícím traktu to může být, ale nemusí, můj pes měl kdysi největší problém po tom, co mi ukradl z kbelíku, kde byl saponát, hadr na podlahu. Pochopitelně si loknul z toho hadru vody, odmastil si vnitřnosti a já tři dny nespal. Dalším problémem mohou být různé louže venku - po zimě naplněné bůhvíčím spláchnutým.
Veterinář hafana prohlédne nejlépe a nasadí ty správné léky na zastavení stolice - dávkované dle hmotnosti psa.
Hodně štěstí a hlavně zdraví
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 18:56 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: hanysek80
každou chvilku by měla přijít kamoška a ta mi smectu donese. pokud se to ani tak nezlepší tak zítra beru psa a letím na veterinu, hladovku má celej den protože žrát nechce. skočím ještě do lékárny pro stříkačku abych ji mohla dávat pití.Doufám že to nebude nic vážnýho. no cizí předmět by to možná být mohl protože všechno bere do tlamy ořechy kameny větvičky... furt mi všechno nosí abych ji to házela. Pokud se to do rána nějak zhorší tak pojedu ještě v noci ale doufám že to bude po té smectě lepší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 18:19 Žena hanysek80 [79] - Teriéři – Re: MaB
Neváhej a sypej na vete. U štěňat to není žádná sranda. A jestli je to virového původu, což se dá předpokládat (s oteplením nad nulu vždy ožijou šichni prevíti, co jsou přez zimu zmrlí), je nejlepší co nejrychleji nasadit ATB.
Jinak na průjem je nejlepší jeden den úplně vynechat jídlo. Na další dny vařit kuřecí prsní maso (čistou svalovinu), rýži (ve stavu lehce rozvařeném), a mrkem (tu strouhanou, ale vařenou.... syrová jen projde a nic neudělá).... Potom staví banány a piškoty máčené v černém čaji....
Přímo na zastavení průjmu je ideální Smecta, je lepší než černé uhlí. U endiaronu bych se trošku bála...
Držím palce, ať je vše OK.
Jedna z variant taky může být cizí předmět v žaludku. Nemohla něco sníst, co by jí dráždilo? To ale všechno zjistí na vete pohmatem a rentgenem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 17:06 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Dobrman192168
www.veterina-info.cz/… - lze tam najít i jiné užitečné informace.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 16:06 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
a na tom očkování jsme nebyli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 16:00 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Veya007
endiaron nemám. ted ji zkusím dát rýžu s mrkví když to nezabere asi fakt radši zajedu na veterinu protože od rána z ní teče jenom voda. Aby to nakonec nebylo nějaký virový onemocnění :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 15:13 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Dobrman192168
Marti, zkusila bych spíš Endiaron, u nás černé uhlí nikdy nepomohlo. Včera mi Milča začala žrát trávu a následně blinkala - což je takhle na jaro normální, zima byla dlouhá a pes se potřebuje vyčistit. Nevím, jak je to uštěňat, ale je možné, že se čistí touhle formou. Každopádně bych uvařila silný vývat z morkových kostí nebo z kuřete.
Nebo mě ještě napadá, včera jsi tu psala o očkování, očkovali jste? Mě Milča kdysi po očkování zvracela, ale bylo to do druhého dne ok
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2010 14:39 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – střevní onemocnění
Jak se nejlíp zbavujete průjmu u vašich psů? Daira má od rána úplně vodnatý průjem.uvařila jsem ji rýžu a černej čaj. ani se toho nedotkla.Tak jsem ji dala aspon černý uhlí ale to vůbec nepomohlo.Máte nějaký rady nebo typy jak se toho co nejrychleji zbavit?
Nechce mi ani pít takže do ní musím ty tekutiny dostat stříkačkou aby nebyla dehydrovaná :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 4085x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/115-strevni-onemocneni-prujem-?od=51