Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Toulavé Tlapky

 

NápovědaFórum » Útulky  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Toulavé Tlapky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 19:59 ?? – Re: NIKO
A ty si založ své stránky, kde budeš prudit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 19:46 Žena Macinka [165] - Společenská plemena
Ahoj,tady se to pěkně vše řeší:-)
Jen tak mě napadlo co udělat společnou sbírku jak peněz tak i potřeb pro kočky a psy prostřenictvím tady toho webu.
Myslím,že je tu dost milovníků zvířátek a určitě by každý pomohl.
Bylo by fajn kdyby se někdo spolehlivý nabídl a zprostředkoval to a pak bychom se všichni dohodli pokud by to šlo:-)a dali to útulku,který to opravdu potřebuje nejsou tam žádné švindly a tak podobně,prostě ňákému solidnímu útulku jak pro kočky tak pro pejsky...
To jen mě tak napadlo bylo by to hezké,jelikož je staršně moc zvířátek,kteří potřebují naší pomoc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 19:40 NIKO – Re: defisa
To nemám!Ale nějaké dohady kvůli nějaké paní,ty si můžeta řešit mejlama a neotravovat lidi.Klidně si založte svoje vlastní stránky o vaší práci v útulcích,hledejte si tam sponzory a neřešte tady,který útulek je dobrý a který špatný.Každý,kdo se příjde do nějakého podívat,tak vidí sám.A jsme zas u věci-ROZMNOŽOVÁNÍ PSŮ BEZ PP!V těch útulcích jich je většina ano Zodpovědnost takových lidí je v p..... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 19:12 Žena defisa [80] - Teriéři
NIKO napsal:
Hele člověče ty nás tu máš jak televizi hop hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 18:51 NIKO
HURÁ hop hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 18:15 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Třeba myslíš, poslat nějakou tu kačku TT? Dobrej vtip. Doufám, že i ostatní lidé budou obezřetnější a dobře si budou rozmýšlet, komu přispět a komu ne. A když jsme u pejsků, což takhle zařídit, aby se konečně zveřejnilo vše o těch z Mostek u Kaplice, které má v "péči" OS TT. Nikdo pořádně neví, jak vypadají, v jakém jsou stavu, ale peníze žadoníte. Aby to pak nedopadlo, jako když na stránkách bylo žadonění o peníze pro kočky, které již dávno byly mrtvé sad sad sad

Ne nemyslim myslim pro jakoukoliv společnost která pečuje o opuštěné a týrané psy. Mostečáky s tebou nebudu řešit jen tak přez diskuzi. Napiš mi na mail (defisa@seznam.cz) a klidně se ti rozepíšu a odpovím ti na cokoliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 16:37 ?? – Re: defisa
Třeba myslíš, poslat nějakou tu kačku TT? Dobrej vtip. Doufám, že i ostatní lidé budou obezřetnější a dobře si budou rozmýšlet, komu přispět a komu ne. A když jsme u pejsků, což takhle zařídit, aby se konečně zveřejnilo vše o těch z Mostek u Kaplice, které má v "péči" OS TT. Nikdo pořádně neví, jak vypadají, v jakém jsou stavu, ale peníze žadoníte. Aby to pak nedopadlo, jako když na stránkách bylo žadonění o peníze pro kočky, které již dávno byly mrtvé sad sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 15:24 NIKO – Re: defisa
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 15:07 Žena defisa [80] - Teriéři
NIKO napsal: Na každém "šprochu",pravdy trochu(někdy celá)!Už jste si to vysvětlily?Konečně hop
Na tom neni nic k vysvětlování...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 14:58 NIKO
Na každém "šprochu",pravdy trochu(někdy celá)!Už jste si to vysvětlily?Konečně hop
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 14:40 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Mé jméno je Petra, je ti to k něčemu??
Já jsem Denisa F. ( jo shoda jmen)

Ale uznej kdyby jsme všichni co tady kecáme vo psech poslali nějakou drobnost je jedno jakému útulku nebo Os-ku tak pomůžeme více než tím že se tu pořád přebíjíme v názorech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2010 21:42 ?? – Re: ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2010 21:41 ?? – Re: defisa
Mé jméno je Petra, je ti to k něčemu??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2010 21:39 ?? – Re: defisa
Zvláštní, že se neustále otíráš o pí. Smejkalovou. V diskuzích jsou další a další, kteří se snaží "záchranářku" zastavit, ti si dělají reklamu na co?? Ještě jeden odkaz, tam třeba pochopíš, jak to všechno je - www.facebook.com/…. A pokud ne, tak je mi tě dost líto. A na co podpis, ty myslíš, že příspěvek napsaný už. defisa je platnější??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2010 21:28 Žena defisa [80] - Teriéři
Kdyby jste všichni místo blbejch keců (zvláště ti neregistrovaní) poslali pytel granulí tak jsou na tom PP 100krát lépe než v tuhle chvíli!

Jo a k Mosteckým psům: pro Larse silně napadeného demodexem jsem osobně sehnala pipety od vetíků a rozvěšuji letáky a asi vím lépe v jakém jsou stavu něž ??? (příště se alespoň podepiš strašpytle)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2010 21:28 Žena defisa [80] - Teriéři
p. Zárybnická je slušná slečna a nic z tím dělat nemohu ani nechci!!! Dělám dobrovolnici v TT a myslím že ten článek je pouze reklamou pro Os Smejlkalové. Po přečtení článku bych měla pocit že Denisa je čarodějnice která ty zvířata týrá!!!!(kdybych jí neznala)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 20:11 ?? – Re: defisa
Probírám se diskuzí na stránkách RD, odkaz je níže. Vzala jsem to od začátku a můžu říct, že se mi ze sl. Zárybnické dělá mdlo!! To, co provedla s pesanama z Mostek u Kaplice, je nechutné. Takže, když se odhalil problém s kočkama, zaměřila se na pesany. Upřímně, nikdo by její činnost měl zastavit. Chuděry zvířata. A tohle tady vy obhajujete?? To je smutné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:02 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Tak tomu se mohu jen zasmát. Neuším, co máte za problém, ale pro Váš klid - píši svůj názor, nikdo mne nemusí uplácet ne Kdysi byla na stránkách TT diskuze, která již není. Stačilo jen, aby se někdo poptal na úmrtnost. Opravdu nechápu Váš postoj a trvám na tom, že zachraňovat zvířata neznamená je hromadit. Zvíře z ulice nelze vzít mezi ostatní jen tak - mělo by jít do karantény - a v tom já vidím zásadní problém. Stačí si přečíst příspěvky v článku pod dopisem, kde píše přímo paní, která TT požádala o pomoc s větším množstvím koček. Jak dopadly si každý může najít. Nebudu zde nic rozepisovat, ať si každý udělá svůj názor. Možná by sl. Denisa měla "zachraňovat" méně zvířat, pak by vše bylo bez problémů. A postoj ve Vašich příspěvcích mi připadá velmi zvláštní. Ihned napadat kohokoli, kdo má třeba i jen pochybnost o TT. Posílám peníze kam to jde, ale po Vašich příspěvcích budu více prověřovat. Dál je diskuze zbytečná, protože to, co jste napsala, mi dostateně stačí, abych si dotvořila vlastní názor coze

Chápu Váš názor ale pořád znáte pohled p. Smejkalové a osob do kterých patříte i Vy které by ty jejich "názory" neřekli NIKOMU z TT do očí. Umí si vyskakovat jenom na weba a v diskuzích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 09:56 ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.04.2010 07:28 ?? – Re: defisa
Tak tomu se mohu jen zasmát. Neuším, co máte za problém, ale pro Váš klid - píši svůj názor, nikdo mne nemusí uplácet ne Kdysi byla na stránkách TT diskuze, která již není. Stačilo jen, aby se někdo poptal na úmrtnost. Opravdu nechápu Váš postoj a trvám na tom, že zachraňovat zvířata neznamená je hromadit. Zvíře z ulice nelze vzít mezi ostatní jen tak - mělo by jít do karantény - a v tom já vidím zásadní problém. Stačí si přečíst příspěvky v článku pod dopisem, kde píše přímo paní, která TT požádala o pomoc s větším množstvím koček. Jak dopadly si každý může najít. Nebudu zde nic rozepisovat, ať si každý udělá svůj názor. Možná by sl. Denisa měla "zachraňovat" méně zvířat, pak by vše bylo bez problémů. A postoj ve Vašich příspěvcích mi připadá velmi zvláštní. Ihned napadat kohokoli, kdo má třeba i jen pochybnost o TT. Posílám peníze kam to jde, ale po Vašich příspěvcích budu více prověřovat. Dál je diskuze zbytečná, protože to, co jste napsala, mi dostateně stačí, abych si dotvořila vlastní názor coze
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 23:43 Žena defisa [80] - Teriéři
Fotka k příspěvku ?? napsal: Jsou tam zajímavé postřehy - diskuze pod článkem. Takže bych to tak jednoznačně neviděla. Zachraňovat zvířata neznamená je "hromadit". Toť můj názor. Není třeba nikoho posílat k psychologovi coze
Můžu se jenom zeptak kolik Vám paní Hana Smejkalová dala?No to je jedno. Znáte pohled jedné strany tak jestli můžu poprosit by jste nedělala ukvapené závěry!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.04.2010 23:33 ?? – Re: defisa
Jsou tam zajímavé postřehy - diskuze pod článkem. Takže bych to tak jednoznačně neviděla. Zachraňovat zvířata neznamená je "hromadit". Toť můj názor. Není třeba nikoho posílat k psychologovi coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 23:02 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Proč by dotyčný/á měl vyhledat psychologa?? Uvedené odkazy jsou zajímavé, asi vše nebude tak růžové. Každopádně k zamyšlení.
Protože dotyčný má komlexy o kterých by si měl z někým promluvit. Odkazy jsou mozná zajímavé ale ten dopis mě zvednul ze židle! Slečnu Denisu znám a spulupracuji s ní a neřelka bych že je to svi.ně podrazácká jak tvrdí urážlivý dopis. Aurorka dopisu si snaží udělat reklamu pro svoje Os a hraje lidem na city a mimochodem ten dopis opravdu nesplňuje úpravu dopisu. Opakovat jméno adresáta desetkrát mi příde zbytečné!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 22:14 ?? – Re: defisa
Proč by dotyčný/á měl vyhledat psychologa?? Uvedené odkazy jsou zajímavé, asi vše nebude tak růžové. Každopádně k zamyšlení.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:54 Žena defisa [80] - Teriéři
Vr. napsal: Toulavé Tlapky - zdání - skutečnost!

<a href="http://www.kocicinadeje.cz/stranka/otevreny-dopis-pro-denisu-zarybnickou_-predsedkyni-o_s_-toulave-tlapky"s rel="nofollow">http://www.kocicinadeje.cz/stranka/otevreny-dopis-pro-denisu-zarybnickou_-predsedkyni-o_s_-toulave-tlapky

<a href="http://obcan.ckrumlov.info/docs/cz/20100401092040_kauza_Mostky.xml"s rel="nofollow">http://obcan.ckrumlov.info/docs/cz/20100401092040_kauza_Mostky.xml

Tento Váš příspěvek NECHÁPU! Je mi jasné že každý máme nějaké komplexy ale léčit je takhle? Doporočiji léčení u psychologa ten Vám určurě rád pomůže ;-).


Pro nezasvěcené:
Denisa je 20i letá slečna která celé své mládí věnovala týraným a opuštěným psům a snaží se co může to nějak finančne vydržet a je závislá na sponzorech a dobrovolnících. Tohle si rozhodně NEZASLOUŽÍ!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.04.2010 14:46 Vr. – Re: defisa
Toulavé Tlapky - zdání - skutečnost!

www.kocicinadeje.cz/…

obcan.ckrumlov.info/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2010 16:06 Žena defisa [80] - Teriéři
většina je už v nových domovech nebo v nabídce k adopci a jestli dobře pamatuji pár je jech v léčení ale všem už se daří velmi dobře. Více na www.utulek-kocky.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 21:46 Žena defisa [80] - Teriéři – Toulavé Tlapky
Prosím o pomoc!
Tato organizace je zívislá pouze na darech veřejnosti!
Chcete vědět víc???Napište sem nebo mě osobním vzkazem.
www.UTULEK-KOCKY.CZ

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Útulky • Zobrazeno 3523x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/117-toulave-tlapky?od=51