Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Línání a následné vyčesávání

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Línání a následné vyčesávání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2009 17:32 NIKO – Re: Danila
Mám zkušenot s NO a ti línají celý rok,ať jsou v bytě,nebo venku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2009 16:59 Johan – Re: Danila
Když líná celoročně, tak je to hold daň za to, že je pes doma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2009 12:34 Danila – Re: Dahak
Jestli ti pes líná celoročně a předpokládám, že jsou beaglí chlupy zapíchaný všude, doporučuju vyzkoušet veterinární přípravek Dermanorm - je to olej, co se leje na granule, zhruba po měsíci je vidět efekt. Funguje to opravdu spolehlivě, dokonce se jeden pejskař přiznal, že můžou doma poprvé po letech chodit v ponožkách, aniž by byly na vyhození:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2009 17:05 Žena oldkiwinka [0] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Naše je tedy v zimě a přes léto v pohodě, ale teď začala pořádně línat, a to je v kartáči furt něco... Až mi přijde, že za chvíli bude nahá :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2009 10:54 Žena weron [0]
Ja keď nevyčesávam, tak sa mu potom zaparuje koža (samé mu to všetko nie a nie vyliezť) a sú s tým problémy. Ale asi to dosť závisí od typu srsti... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2009 10:43 Muž Dahak [0] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
Já mám pocit, že líná celoročně takže místo vyčesávání se častěji luxuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 23:32 Žena skanky [0] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
podle toho jestli máš pejska doma.. já třeba musím vyčesávat pravidelně, hlavně v období kdy líná víc.. i tak máme všude plno chlupů.. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 20:39 Žena oldkiwinka [0] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Línání a následné vyčesávání
Jak řešíte línání vašich svěřenců? Necháte je odlínat samotné nebo vyčesáváte? Jak často? A má to vůbec cenu? Není to stejné jako je nechat se toho zbavit samotné?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 5353x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/12?od=151