Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Kavalier King Charles Spaniel

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Kavalier King Charles Spaniel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 13:21 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
Fotka k příspěvku Lindík napsala: Kavalíři jsou opravdové pusinky.Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.Měla jsem možnost v mém životě mít i jiná plemena pejsků,ale kavalíři jsou v mnoha směrech úžasní.Každé plemeno má určité své kouzlo,ale kavalíři mě opravdu nikdy nezklamali a mohu jen a jen doporučit.Každý,kdo se pro ně rozhodne,nebude určitě zklamán.Přeji všem spoustu krásnách dnů s kavalírky. :-) hop možem len potvrdit hop ahoj love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.08.2010 16:58 Žena Lindík [2] - Společenská plemena – Beny a Betynka
Fotka k příspěvku Kavalíři jsou opravdové pusinky.Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.Měla jsem možnost v mém životě mít i jiná plemena pejsků,ale kavalíři jsou v mnoha směrech úžasní.Každé plemeno má určité své kouzlo,ale kavalíři mě opravdu nikdy nezklamali a mohu jen a jen doporučit.Každý,kdo se pro ně rozhodne,nebude určitě zklamán.Přeji všem spoustu krásnách dnů s kavalírky. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.07.2010 15:59 Žena ♥ NIKI + SÁRA ♥ [57] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Kavalíři
Moje sestřenice má ted kavoška a říkala mě, že je to bezva plemeno a že až bude mít možnost, tak si ho zase pořídí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.07.2010 23:10 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: nelinka
Fotka k příspěvku pravda pravda...kavalíři jsou miláčci;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.07.2010 12:52 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: nelinka
Myslim si, že pro každého páníčka je ten jeho pes nej X-) palec
I když já osobně bych kavalíra nechtěla, neni to plemeno vhodné pro mě ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 11:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: nelinka
Díky za milý příspěvek ve vzkazech smich ....
Máš pravdu, nemám doma ani jednoho...ale měla jsem dva - můžeš si o nich přečíst tady: saphir-zealous.wbs.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 09:44 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
JA SI TEDA MYSLíM žE KAVALIERIKOVIA SU NAJLEPšíí NA SVETE A TY SI MYSLI čO CHCEš ano ano ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2010 16:21 Žena nelinka [53] - Společenská plemena – kavalier king charles spaniel
Fotka k příspěvku Kavalier je prekrásne plemeno.Ten čo ich má je asi najštastnejší človek na svete.Existujú len štyri farby :trikolor,rudy,black and tan,bleinheim.Je to úžasné plemeno.Len má jednu chybu : srdcovú dedičnú chorobu.Sú aj výnimky.Nelinku som si nevybrala ja ale ona mna.Ked sa hociktorému psíkovi pozriete do očí uvidíte tú krásnu čistú nekonečnú lásku.Váš pes je jednoducho jedinečný.Pes je pre vás učitel života a učitel lásky.Nič nieje krajšie než láska a puto medzi majitelom a jeho psom.Každý vztah je výnimočný a prekrásny.Pozrite sa svojmu psíkovi do očí a stratíte sa v neskutočnej láske.Váš pes vaš bude do smrti milovat.On vás nikdy nesklame ani neopustí.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 1175x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/161-kavalier-king-charles-spaniel