Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Francouzský buldoček

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Francouzský buldoček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.01.2011 17:34 lucka – Re: xanti
radsi navstivime veterinare.. dekuji moc za odpovedi =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 17:13 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Lucka
to je divné, radši zajděte na veterinu, aby to nebylo něco vážnějšího
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 16:58 Lucka – odpoved
dekuji vsem moc za odpoved. zvraceni trva delsi dobu, ale jedna se spis o zvedani zaludku, a nekdy se i pozvraci. ale nekdy se ji zveda zaludek i kdyz se vzbudi, nebo pri nejakem pohybu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 16:32 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
záleží na značce no...velikosti pro střední plemena už jsou docela velké
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 16:13 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
jaja, taky možnost ano ale já už ani nevím, jaké velikosti granclí se pro malé psíky dělají smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 16:01 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
u hltání pomáhá i větší velikost granulí = pes musí kousat....pokud je to hltáním, mělo by to pomoci :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 15:56 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Lucka
Tohle určitě není normální jev, proto bych doporučovala veterinu. Zvrací po každém jídle? Co dostává za krmení?
Pokud je zvracení čistě jen důsledek hltání (může být), doporučila bych granule namočit, potom pejsek zpomalí. Existují i speciální misky ( www.svetkocicek.cz/… ), které díky výstupkům zpomalí příjem potravy. Ale určitě bych zašla na veterinu, může to být vážnější problém ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 15:26 Lucka – dotaz
Dobry den vsem, jen jsem se chtela zeptat, jestli nema nekdo zkusenosti s fr.bul.,ktery stale zvraci.. mam rocni stene,kteremu se zveda zaludek, a často zvraci,a u jidla hlta.. dekuji predem za vsechny odpovedi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 19:30 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Goffynka
nene je to tim že když žerou tak polikají vzchuch
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 19:04 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
A není ta plynatost spojená s nevyhovujícím krmením? ;-)

Chrápání mohu potvrdit, nadruhou stranu není nic hezčího než usínat s chrápajícím psíkem v posteli... hop
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 22:01 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Karol
no a taky no hmmmm stydim jak to říct.... značná plynatost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.01.2011 11:03 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
To není reakce,to je fotka.Na internetu při zadání jakéhokoli plemene ti vyjede všechno ,co by jsi potřebovala vědět,i zkušenosti majitelů chovných stanic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.01.2011 20:30 Karol – Francouzský buldoček
Zdravím,
chtěla bych si pořídit štěňátko francouzského buldočka a zajímaly by mě zkušenosti majitelů frbulů. V podstatě jakékoliv. Dočetla jsem se o "dýchacích potížích" v létě a nočním hlasité chrápání, tak by mne zajímalo, jakou to má intenzitu :-D V mé blízkosti toto plemeno bohužel nikdo nemá. Děkuji za jakoukoliv reakci.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 703x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/227-francouzsky-buldocek