Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Výstavy psů

 

NápovědaFórum » Chov psů » Výstavy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Výstavy psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 01:38 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Praha
Tak kdopak bude v Praze? Jak se těšíte? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2009 10:53 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: BullBeCa
Ne - je to z ruky, ale držíme palce palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2009 10:02 BullBeCa – Re: BullBeCa
a valíte někdo na salašníky nebo molossy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2009 22:43 Žena nasepoupatko [0] - Jezevčíci – Ahojky :-)
My taky jedeme, ale zase v sobotu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2009 11:01 Žena levandulka [41] - Špicové a primitivní plemena – Re: BullBeCa
jo my jedeme, teda spíš moje ségra jede v neděli ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2009 08:45 BullBeCa – MVP-České Budějovice
Ahojky.Valíte někdo do Budějovic o víkendu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 23:09 Žena anka [3] - Teriéři – Re: Katy
Fotka k příspěvku My sme tam boli prvy krat chaos ano bol malo miesta ties ale niektore zabery boli dobre my sme sa tam isli iba zobret aj s nasim psikom sice viac menej sme ju mali na rukach ako chodila pretoze v tom davu taku malinku by v tom davu poslapali je nam luto ze vam to nevislo ale mate pekneho psika a chodite na kazdu vystavu ci ako kedy .
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 23:01 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: anka
achtak, já nedala "reagovat", pardon:-) Byla to reakce právě na tu světovku. Byli jsme tam už ve čtvrtek a dopadli jsme bídně. Naštěstí se mi dva dny na to zvedla nálada, takže tu pipinu neřeším.
A že bych byla z Incheby nějak urvaná, to ne. Policajtí sprostí, vulgární, nepříjemní... malé kruhy, málo místa... U mě prostě vede světovka belgičáků. Tohle byl chaos nad chaos.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 22:51 Žena anka [3] - Teriéři – Re: Katy
A kde ste boli Katy mi sme sa dnes boli pozret na vystavu do Bratislavy v inchebe moc se nam tam pacilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 21:52 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
I když to neříkám ráda, tak rozhodčí byla p*** vy****** a nic slušnějšího si ta kachna nezaslouží tone Jinak po WDS následovala speciálka, kde jsme dostali opět CAC a dnes na klubovce CAC, ČKŠ. A jako bonus jsme uchovnění potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 07:34 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Všem účastníkům presentujícím ČR na výstavách v Bratislavě držíme palce a věříme, že dovezou hromadu krásných ocenění!

ZLOMTE VAZ! palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 13:45 KateMiss – Re: Katy
jo,to nás taky bavilo,když jsme ještě meli Sárinku... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2009 13:58 BullBeCa – Klubovka
Ahojky,tak zítra valíme na Klubovku KŠSP je to v Táboře v Zárybničné Lhotě a v neděli je svod prťousů,tak se vám ozvem,jaký to bylo.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:37 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: levandulka
jeeee hop no ale nejsem si jistá, já čauny moc nepotkávám - že vy jste v neděli? :-( I když je pár výstav, kde je to promíchané :) třeba Olomouc a Senec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2009 09:27 Žena levandulka [41] - Špicové a primitivní plemena – R - Katy
Jéééé, tak to se někde uvidíme. potlesk Letos jsme Prešov a Blavu zavrhli, Brno jsme nestihli uzávěrku, ale Prahu a Nitru jedeme uzčitě. Mimo to příští týden Rybníky, pak Liberec. V listopadu klubovka (Kladno) a začátkem prosince Nowa Ruda. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2009 16:05 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: MaB
to my taky... ale nás baví všechno - výcvik i výstavy ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2009 15:53 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
No, abych si jela pro VD, to je zbytečné. Lepší známku nemůžeme dostat. Ale i kdyby byla možnost na nějaké umístění, tak by mě to ani moc nelákalo. My jsme spíše na výcvik.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2009 14:44 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: MaB
je, to je den po našem Prešově! čumenda je někdy lepší, aspoň si to užiješ bez nervů :) Taky bych to chtěla někdy zažít, ale vždycky si říkám, že by mi pak bylo líto, kdybych ho nepřihlásila hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2009 14:18 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Katy napsala: trochu to fórum posunu, kdyby chtěl náhodou někdo přispět hop

Kdo se kam chystáte? nás do konce roku čeká ještě 6 výstav, už se těšíííím potlesk . Prešov, Bratislava, Napajedla (klubovka), Brno, Praha a Nitra. ano


My se chystáme 27.9. na klubovku ridgebacků do Lukové. Ale jen na čumendu. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2009 13:19 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – posun
trochu to fórum posunu, kdyby chtěl náhodou někdo přispět hop

Kdo se kam chystáte? nás do konce roku čeká ještě 6 výstav, už se těšíííím potlesk . Prešov, Bratislava, Napajedla (klubovka), Brno, Praha a Nitra. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2009 14:33 BullBeCa – Vystavování
Ahojky,je tu někdo z Jižních čech,co má ABT,BSP nebo CCI i bez pp na venčení nebo ti s PP na ježdění po výstavách?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 18:42 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Kromě předání Chity na parkovišti jsem o ní už neslyšela. ale bydlí v jejím okolí jedna holka z fóra o bíglech, tak jí poprosim o pomoc, pošlu to jí a ona jí to donese na potvrzení... aby to neuvízlo u chovatelky... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 18:33 Shreya – Re: ELiss
A je za strany chovatelky aspoň náznak komunikace? Spolupráce asi ne co tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 00:26 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – MVP Praha
Tak už je jasné, že podzimní mezinárodku v praze nestihnem. Koukala jsem na propozice a kdy je uzávěrka. a to i kdyby se chtělo se nestihne prostě. Pochybuju že mi plemenná kniha dá do tádne duplikát PP a já bych ho ještě mohla dát do časopisu.... a natož pak se spolehnout na onu chovatelku sad snad se povede v únoru Brno....
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 23:42 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Jo to nevím... taky by mě to zajímalo. Vystavovala jsem fenku, která občas zakulhala, ale přesto získala vítěze třídy. Bylo to na světovce a ona byla v čestné..tak těžko říct, jestli čestnou hodnotí jemněji než klasické - mladé, mezi, otevřenou atd..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 23:39 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Já určo nejedu sad

Ale mam dotaz, tedka když Fanta kulhá, tak mě tak napadlo, když si třeba pes zvrkne nohu a bolí ho tak, že kulhá a druhý den je výstava, jak na to koukají rozhodčí? Docela by mě to zajímalo, zda na to koukají jako na chybu nebo se toho nevšimnou... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 23:36 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Baslerinda napsala: Chystá se někdo ? :-)

do Bolky nejedu... měla jsem jet na srpnovou, ale to nevím teda... týden předtím máme Francii a já hlavně nemám ty posr....zkoušky do školy :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 19:27 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Baslerinda
Ja nevim jak to bude s těma PP... ráda bych ji stihla.. a taky o tom musim krapet zjisti... to co vim je podle mě podezřele jednoduché. A jestli stihnu případně to vydat ještě do nějakýho časáku a poslat chovatelce... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 19:25 Shreya – Re: ELiss
Na podzimní Prahu je ještě hafo času ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 19:24 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – MVP Praha
Mam blbej dotaz... kdy je poslední termín na přihlášky na MVP do prahy na podzim a kdy přesně je? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 19:01 Shreya – CAC Mladá Boleslav 18. - 19.7. 09
Chystá se někdo ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 15:24 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Danča
Díky za nabídku, ale my už jsme asi staří mazáci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 10:55 Žena ELiss [6] - Honiči a barváři a příbuzná plemena – Re: Danča
na svou první výstavu, doufám, pujdu. Ale tohle mě učí už jeden pán - rozhodčí. ;-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 08:59 Danča – kurz vystavování
Ahoj, jste se svým pejskem přihlášeni na první výstavu a nemáte žádné zkušenosti, jak to tam chodí a jak pejska vystavit? Pak je náš jednodenní kurz určen právě pro vás! ;-)Je věnován jak teorii tak praktickým cvičením ve výstavním kruhu, trénink postoje, kontakt s rozhodčím např. prohlídka zoubků :) propozice najdete na www.agility-mb.wz.cz , odkaz kurzy.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2009 09:56 Shreya – Re: Katy
Jo jo,my jsme nedělní ano ale vyrážíme už zítra,uděláme si výlet,kouknem po městě,vyspíme se na hotelu,nechce se mi hnát auto v pět ráno z Prahy,nevim co se stane na cestě nebo tak něco,takhle si uděláme výlet a v klidu se vyspíme my i pes :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2009 09:53 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Baslerinda
Chystá se tam Safírek... ale beze mě. Pojedou tam s ním naši ano
Ty jedeš? Vy býváte ale v neděli, že?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2009 09:51 Shreya
Blíží se nám Intercanis Brno - kdopak se tam chystá? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 19:27 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Chovatel jsme my sami, je to náš odchov, ale historie kolem této fenky je poněkud divoká a neměla šťastný začátek /podrobnosti zde nehodlám rozebírat, snad to nebude vadit/, až téměř po 4-letech se nam ji podařilo dát do kupy, tudíž o chovnosti, výstavách a odchovávání prcků řeč být nemohla - za prvé to vzhledem ke stavu fenky nebylo možné a pak bylo by to i neetické. Tudíž jí chovnost minula. Na druhou stranu vim jaký mam doma zvíře (kolem výstav a chovu se už nějaký ten pátek pohybuju a vím že zrovna tato fena šampion nikdy nebude :-O ). Fenka letos oslavila své 6-té narozeniny a až na torzi žaludku je zdravá a konečně po 5-ti letech u nás sem s jejím exteriérem spokojená ano A proč chci do třídy veteránů? Výstavy mě baví a možná je to taky moje "ješitnost" ukázat že náše CHS jentak nezmizla, tudíž proto chci do veteránů a pokud bude štěstí při nás tak si toho veteran šampiona vyjedem potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 19:07 NIKO – Re: AileenK
Divím se,že Vám chovatelka při prodeji neřekla,že příprava na výstavu začíná od štěněte.Nejít se psem,který má PP,alespoň na jednu výstavu je chyba,co když posuzovatel zhodnotí,že je to kvalitní jedinec(nemusí výstavu vyhrát,vyhrát může jen jeden) a může dávat kvalitní štěňata,hmmm?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 22:50 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
No tak jooo... to vám budu držet samozřejmě palce potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 22:39 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Tak uchovňovat už nebudem a platit litr za přihlášení na výstavu to nemam sad to si počkam na veterána kde chtěj jenom 150,- smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:25 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
proč myslíš??? :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:23 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
:-D Mohli bychom, ale to je nam k ničemu :-D hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:19 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
a nechceš to jít prubnout ještě do otevřené? palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:17 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
No uvidíme, mam na to dva roky tak snad to do tý doba pochopí potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:15 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
Tak ji to zkus naučit smich Nebo ji odměňuj za chvíli stání a postupně to prodlužuj.

Jj, lidé mi asi jdou ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 21:11 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Aha no povel vstaň u nás asi bude trochu problém, Fantudla je menší "stoupa" a chápanim je to u ní těžký tone ne že bych jí nějak chtěla křivdit, ale chytrosti moc nepobrala smich
Já na minulý výstavě vždycky udělala krok dopředu nebo dozadu aby stála mrcha jedna tone

BTW. Jdou ti lide.cz? mě net hlásí chybu rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:51 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
No hele, já mám povel "vstaň".. belgičáci stojí v přirozeném postoji, takže po postavení s ním buď udělám krok nebo se nějak otočím, aby popošel a srovnal si nohy. Pokud neumí "vstaň", tak zkus jen popojít kroček.
Safajrítka nebaví stát dlouho :-| na té světovce to byl mor... bylo hodně psů a on už se chvilkama přestával soustředit. Prý to ale bylo mnou - když jsem byla nervní, dělal vola..pak jsem se uklidnila, zavřela oči a on se jako mávnutím proutku úplně zklidnil ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:48 Žena AileenK [25] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Moc se stydim smich :-D JJ chci ju trápit na předvádečce, dneska jsme trénovali, stála krásně, akorát to musí vydržet trochu dýl, no...
Hele mam dotaz co udělat v kruhu když si pes začne sedat? Mě se na mezinárodce Tiffana furt sedala a já nevěděla co s ní :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 20:40 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: AileenK
ty ji chceš ještě tak starou chudáka stresovat a škrtit na předváděčce? styď se tone smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [5] 6

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 10268x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/22?od=201