Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Boloňský psík

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Boloňský psík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2012 09:48 denda
kdo by mel zajem o bolonskeho psika a nebo fenku piste na mailto:denisa.kalakajova@seznam.cz :-) na fotce jen fenka agi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.02.2011 13:14 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Tak dostat moje fena takovýto titul, tak jsem tak šťastná a hrdá, že bych to teda rozhodně zveřejnila! A když by se někdo i s odstupem času na to zeptal, tak ráda odpovím, ptz sjem na své psiska hrdá. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 09:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: mimišák
Já to nechápu, tyhle věčný dohady tady. Buď mám zájem prezentovat svoje psy veřejně na nějakým blogu nebo foru a udělám to a nebo nemám a nezmiňuju se o tom, protože k tomu mám nějaký důvod.
Já jsem z okruhu lidí,kteří si sice o pejscích píšou, prohlížejí a posílají fotky, fora využívají místo zábavnýho časopisu, mám stránky, na které soukromě odkážu pouze ty, kdo mají vážný zájem o určité informace, jsem ochotna se zmínit letmo o svých zájmech, ale nevidím důvod prezentovat konkrétní údaje či se něčím nějak chlubit a né, že by někdy nebylo čím, využiju to ale jen tam, kde mi o něco jde a kde to můžu nějak uplatnit. Navíc na netu jsou naprosté zhovadilosti, co se informací týče a každý si může napsat co chce. Např. by mne ani nenapadlo sdělovat cizím lidem konkrétní údaje o svých psech, pakliže to nemá konkrétní důvod.
Ale každej je ňákej.
Ale jinak šup šup všem ať se debata hejbe.... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.02.2011 07:17 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Ascam
Nechci tobě ani Ivči brát iluze - ale neodpoví. S BISem si to vymyslel (hele nespletl si třeba BIS výstavní a BIS policejní?) - a zkušenosti evidentně osobní nemá. Anebo myslíte, že by byl tajemný jak hrad v Karpatech, kdyby se měl čím pochlubit? Znáte někdo jeho chs? A nějaký jeho odchov? Sarpilce tuším odpovídal, že kryl známým NO plemeníkem - i který vrh to byl.. to by se dohledat dalo (pravda pokud to zas není jako s tím BISem).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.02.2011 00:30 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Mohl by jsi, prosím, odpovědět na otázku? Konkrétně jak je to s tím BISem a s tvými zkušenostmi? Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   10.02.2011 12:29 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Zjevně je toot tvrzení lživé, co jiného... žádné ofico info není, Niko se k tomu odmítá vyjádřit... smutné takhle podávat nepravdivé informace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2011 15:34 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Goffynka
Joooo to ví jen NIKO :-D já už jsem se kdysi taky dívala.. no a kde nic tu nic :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2011 15:06 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Jak je možné, že o psovi, který vyhrál BIS v Ostravě není na internetu ani jediná zmínka (pokud nepočítám stránky chovatelské stanice, ze které pochází a hafiky.net)? A to ani ve výsledkových listinách výstav? Kde je chyba? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2011 07:17 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
:-D já bych spíš řekla, že NIKOvi nejde ani o plemeno, ani o fenu, ale o ten pohár.. no a hold asi bylo přání otcem informace. Nedivím se, že taktně mlčí. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   01.02.2011 22:56 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Chmm, zajímavé, NIKO si pomalu vyžádal forum a kde nic, tu nic.... kdepak je asi chybka? potlesk hop smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   01.02.2011 15:42 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
Tak kdepak máme odpověď, když je tady založeno téma o boloňácích? potlesk
NIKO, přilož fotku poháru palec vždycky dávají za BISe takové obrovské, chtěla bych ho vidět stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   31.01.2011 21:33 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Boloňský psík
MOhla bych tedy v tomto fóru poprosit, NIKO, o sdělení více informací k Tebou uváděné skutečnosti, že Gianina vyhrála BIS v OStravě? Pro plemeno by to byla jistě veliká událost.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 491x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/252-bolonsky-psik