Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zubní pasta

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Zubní pasta
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 15:13 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
ptám se,protože jsme dote´d používali orozyme proti bakteriím,jinak dávám cherryně jen tvrdý chleba a po něm ci vždycky vyčistí zuby do běla,syrovou hovězí kost dávám tak dvakrát do měsíce,ale slyšela jsem,že jak pes stárne,mění se mu složení slin i PH v tlamě a mají proto ve stáří větší problémy,které se nás prozatím netýkají,i dásně má nádherné,nicméně do budoucna nechci nic ponechat náhodě a raději problému předejít,než ho potom řešit.Dík za názory a poznatky. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 13:08 Žena Iva [341] - Teriéři
My momentálně používáme pastu Virbac-Enzymatic toothpaste a snažíme se i kartáčkem (normálně lidským), ale moc to teda nejde. Již jsme vyzkoušely kde co - Plaque off, Orozyme gel, Platinum gel, Virbac C.E.T.plátky......ale nějak nic pořádně nefunguje. U yorků je to prý hodně v genetice, takže stejně asi 2x do roka musíme na laser. Toto jsem u mého dobrmana neznala, nečistily jsme vůbec ničím a přes to měl zoubky jako perličky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 12:39 Žena sarka [401]
My používáme zubní pastu od Virbacu www.tommiland.cz/… a kažtáček obyčejnej lidskej s hodně měkkýma štětinkama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 11:46 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Taky tak.... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 11:45 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena – Re: mimišák
Fotka k příspěvku Tak to máme stejnou značku... smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.02.2011 11:39 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: pavlinapoddana
Fotka k příspěvku My používáme toto: snad je značka dobře vidět :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 11:29 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
U kavalírů jsem měla snahu někdy pastu použít, nicméně jsem nakonec raději sáhla po kyretě na odstranění zubního kamene (ten stejně kartáčkem nejde). U Safího nepoužívám nic, ten si žere syrové a kosti a zuby má krásné...
Pokud má tvůj pejsek problém s dásněmi, plakem a následně kamenem, zkusila bych tuto pastu zkracovatko.cz/… . Nemám s ní zkušenost, ale potřebovala bych znát něčí názor, poněvadž se mi zdá z profesního hlediska dost dobrá. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 09:12 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – zubní pasta
Zajímalo by mě jakou kdo používá zubní pastu a jak často čistí zuby.Používáte kartáček,nebo prst k čištění.A museli jste už navštívit veta kvůli čištění zubního kamene?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 412x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/253-zubni-pasta