Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hladam kanarsku dogu. Prodám staffordku. LEVNĚ!

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Hladam kanarsku dogu. Prodám staffordku. LEVNĚ!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 18:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
NA DISKUZI O ZBROJNÍM PASU ZALOŽENO NOVÉ TÉMA..... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 17:03 Žena sarka [401] Re: petrab
Hmmm, jak jinak, že? :-| Myslím, že člověk má v 16-ti letech dostatek rozumu na to, aby věděl jaká je to zodpovědnost pořídit si psa. A ještě k tomu psa plemene Americký stafordšírský teriér. Přesně díky této nezopovědnosti, neznalosti a hlouposti jsou tito psi označováni jako psi bojoví! Vlévá se do mě neskutečný vztek vždycky když někde potkám na ulici hejska s kalhotami u kolen a na kraťoulinkém vodítku pevně držícího pitbula s ostnatým obojkem na krku. Kdo se pak diví, že psovi přeskočí kolečka v hlavě a někoho pokouše? Na tyto psy bych zavedla něco jako je zbrojní pas ke zbrani. Každý kdo by si chtěl pořídit "bojového" psa tak by měl projít aspoň nějakým psychotestem a se psem projít nějakými zkouškami,aby bylo jasné, že svého psa ovládá. Protože takový silný pes v rukou pitomce je podle mě časovaná bomba a svým způsobem nebezpečná zbraň.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 16:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
prezentace jsou pryč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 16:38 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: HOUP
Máš pravdu, rozum by měli mít hlavně dospělí! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 08:55 Žena HOUP [1532]
já se nechci zastávat pokud má 16 let má určitě rodiče...a pochybuji že kdyby mu řekli NE --a on JÁ CHCI --tak by ho mohl mít ----ono je to holky fakt složité---dávala bych tady vinu úplně někomu jiném..............znám opravdu pár lidi nejmín dva kteří tohle plemeno vychovávají za své nezodpovědné děti --jenže nebyli víc nezodpovědní ti rodiče......? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 23:06 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Inky
16 let a staford, na kterého navíc nemáš čas. :-| To sis ho pořídil proč? Takový pes chce důslednou výchovu, není pro lidi, kteří s nim chtějí jen machrovat!
Nerada bych ti křivdila, ale když už se o psa nemůžeš starat z jakéhokoliv důvodu, tak ho opravdu daruj někomu zodpovědnému. Pokud ti tedy na psovi opravdu záleží. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 16:01 Žena Petra123 [461] Re: petrab
Přimlouvám se do budoucna, pejska si už nepořizuj, je hromada jiné zábavy, kde není potřeba zodpovědnosti a mnohého odepření.

Souhlasím... A né jenom pejska, ale žádné zvíře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 16:00 Žena Petra123 [461] Re: Inky
To se na mě nezlob, ale proč sis pořizoval psa, když na něj potom nemáš čas? To je fakt nelogický... Chudák pes...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 13:36 Žena sarka [401] Re: Inky
rozzureny rozzureny rozzureny Nechápu!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.02.2012 13:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Inky
Toto jde zcela mimo mne. Psy mám už desítky let a častokrát jsem jich měla několik a dostala se v životě do různých situací, ale vždy se to nějak zvládlo. Dokud (a pokud) jsem si nebyla jistá, že to tak bude, NIKDY bych si (tedy já) zvíře nepořídila. Ale na druhou stranu chápu, že dít se může cokoliv.
Jen mi není trochu jasné, jakéhopak asi majitele lze psovi pořídit za pouhých sto Euro přes internet. Jestli by nebylo lepší sehnat někoho z řad přátel a darovat ji.
Víc k tomu nemám.
Přimlouvám se do budoucna, pejska si už nepořizuj, je hromada jiné zábavy, kde není potřeba zodpovědnosti a mnohého odepření.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 11:08 Muž Inky [11] - TeriéřiRe: Inky
musím to urobiť nemám na ňu čas a trápi sa aj ona aj ja :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 22:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Inky
:-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.02.2012 22:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Radovan
Plemen je stovky, celkově je to u všech stejné. V útulku je hromada psů v dobrém zdravotním stavu, mladí i psi čistokrevní. Hledáš-li psa levného, rozhodně nehledáš zdraví. Navíc zdraví je u každého psa sázkou do loterie. Nevím jak je na tom okolí MI, rozhodně pořizuješ kamaráda na 10-15 let, je jaksi celkem normální si popojet i poněkud dál z okresu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 16:14 Muž Inky [11] - Teriéři
ja mám na predaj moju staffordku ale za 100e
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 14:46 Radovan
Hm,tak nic no,a co iné plemeno?S utulku nechcem,ibaže by bol ten pes alebo fena v dobrom zdravotnom stave a čistokrvná.A v okolí MI nevyrim že nieco take najdem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2012 22:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Radovan
50 Euro není ani cena jednoho pytle granulí pro štěně velkého plemene v růstu. Cena tohoto psa je kolem 200 Eu a to leda bez PP, cena feny vždy vyšší. Vzhledem k tomu, že jde o plemeno spec. povahy s nároky na výživu v růstu, nedoporučuji koupi bez PP v žádném případě. Pořizovací cena štěněte je naprostý pakatel oproti výdajům za výživu a doplňky kolagenu v růstu psa a péče o něj. Jestliže nemáš dostatek peněz na pořízení štěněte, zkus se poohlédnout po psovi z útulku, jsou plné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2012 23:02 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: Radovan
Ahoj, zkus to přes klub:
www.moloss.cz/…
....ale pochybuju, že za takovou cenu seženeš smich

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 268x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/403-hladam-kanarsku-dogu-prodam-staffordku-levne