Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Fotografování

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Fotografování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 23:40 Muž jajaapaja [218] - TeriéřiRe: dosty7
Já fotím Panasonicem.LumixTZ 10.A jsem nadmíru spokojen.Má na výběr strašně moc programů.Jak na pohyb tak na noc a ještě dalších snad 18 programů.A to už jsem několik foťáků měl.Tento mi poradil kamarád.Kterej sním fotí už několik let.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 08:15 Žena sarka [401]
Záleží co od fotoaparátu očekáváš, pokud si chceš s fotkami hodně "pohrát", pak bych volila zrcadlovku, tady ale může být nevýhodou vyšší pořizovací cena a vyměňování objektivů. Pokud chceš něco pohodlnějšího a skladnějšího, tak bych zvolila nějaký ultrazoom. Je skladný, nemusíš měnit objektivy a fotí taky pěkně.
Já osobně mám zrcadlo Nikon d50 + objektivy Nikkor 70-300mm, Sigma 18-55mm a Tamron 18-200mm. Jako hobby fotografovi mi to zatím stačí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 08:10 Žena HOUP [1532]
já můžu jen poradit zajít do těch menších kramku tam maj ochotnější prodavače a vysvětli v jednom nejmenovanem velkém jsme chtěli koupit dost drahou věc nakonec jsem se radši obratila na znamého který se v tom vyzná protože z řeči pana prodavače jsem se nedozvěděla nic :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 07:27 Muž dosty7 [79] - Špicové a primitivní plemena – Fotografování
Poslední dobou se mým velkým koníčkem stáva fotografování, rád bych si koupil nový foťák. Tak Vás prosím o radu jaký fotoaparát si pořídit, rád dělám fotografie v pohybu, tak aby dokázal udělat kvalitní fotku v tomto režimu, ale aby byl také cenově dostupný. Počítam tak do 10000Kč.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 451x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/407?od=51