Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Křížení psů s PP

 

NápovědaFórum » Chov psů  

+ přidat příspěvek
Křížení psů s PP
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2018 19:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Eva
Množení psů bez průkazu původu tady opravdu nepodporujeme. Pokud chcete štěně křížence, zapátrejte po útulcích, tam jich jsou desetitisíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2018 10:21 Eva Re: Okozaoko
Zdravím,omlouvám se že píšu,vím že tento příspěvek je poměrně starý,nevím zda je to aktuální ale nepodařilo se vám najít někoho s kým by měla vaše fenka štěňátka? Právě jsem přišla o svou milovanou fenku co byla vizáží podobná té vaší jen s oběma modrýma očima. Lepšího psa jsem nepoznala,velice mi chybí a tak pátrám zda by se nedalo sehnat někde štěňátko této unikátní a výjimečné kombinace. Díky za případnou odpověď.
Tel.xxxxxxxxx
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2013 16:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Momi
:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2013 16:05 Momi Re: petrab
Aha, už to chápu :) Děkuji za vysvětlení potlesk :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.06.2013 09:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Momi
smich smich voříšek je kříženec všech možných kříženců
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.06.2013 05:37 Momi Re: petrab
Aha, já jsem si myslela, že voříšek je kříženec. Ale jak kříženec není voříšek, tak v tom případě co je voříšek? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.06.2013 18:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Momi
Útulky jsou plné kříženců a voříšků všech druhů, i štěňat. Každý takový odběr je dobrým skutkem. Voříšci bývají často skutečně odolnější, i když to není zaručeno, u kříženců dvou plemen to často bývá ovšem opakem, protože geny se slučují... Zdraví pejska je vždy sázkou do loterie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.06.2013 17:17 Momi
Mě by se třeba líbilo zkřížit šeltii a jezevčíka, ale souhlasím s ostatními, tohle by se nemělo opravdu dělat. Možná, že si nějakého kříženečka pořidíme. Já jsem četla, že kříženci jsou nejzdravější psi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   01.06.2013 00:07 Dracula Re: Okozaoko
Je ten ženich pro fenku bez PP nutný!!? Zvaž jej důkladně a s citem, prosím za ŠTĚNÁTKA !! :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2013 22:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Okozaoko
Fotka k příspěvku kamarád má taky křížence těchto tří plemen, má oči ale hnědé...

tvůj pes má krásnou masku, má jedno oko modré nebo obě?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   31.05.2013 02:27 Okozaoko – Hledám ženicha pro temperamentní slečnu
Fotka k příspěvku Vždy jsem byl blázen do severských plemen. Konečně jsem si pořídil psa , je to kříženec, Malamuta,Huskyho a ovčáka, je to naprosto inteligentní tvor. Tímto žádám zda by někdo měl zájem seznámit mojí Laru, samozřejmě s nějakým severským plemenem. Má geneticky dáno, že je tam pravděpodobnost modrých očí. Kdo má zájem at se ozve na tel: xxx xxx xxx.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2012 22:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.02.2012 08:42 Žena HOUP [1532]
nedej bože kdyby něco ale vim že to jednou přijde tak já si vemu pejska z utulku.......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.02.2012 07:50 Žena Petra123 [461] Re: 111
Některým lidem to holt nevysvětlíš. :-O
My máme sice taky křížence a první pes byl bez PP, jenže rodiče tohle nezajímá a já jsem o tom nic nevěděla. Až před nějakou dobou jsem si projížděla diskuze atd. a pochopila jsem, že můj další vlastní pes bude s PP nebo ještě lépe z útulku.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.02.2012 22:25 Žena 111 [526] – KŘÍŽENÍ
SE NA TO MŮŽU SAKRA VYKAŠLAT SOUSEDI SI KLIDNĚ NECHAJ SVÉHO PSA S PP DOBROVOLNĚ A JEŠTĚ JE VYHLEDAJ- PŘIPUSTIT S FENOU KTERÁ JE KŘÍŽENÁ A JEŠTĚ SE CHLUBÍ ŽE BUDE OTEC A ZDA NIKDO V OKOLÍ NECHCE KŘÍŽENCE? NO CHÁPETE TO JÁ JSEM JIM ŘEKLA SVOJE tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.02.2012 18:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: HOUP
labaradoři jsou už samo o sobě takový "udělaní", moje babička by řekla "pěkní", pakliže cítíš v pohodě žebra a nejsou obalený tukem a v pohybu se lehce rýsujou, je v pohodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 13:26 Žena 111 [526] – Houp
no tlustá teda není je krásná a akorát love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.02.2012 20:59 Žena HOUP [1532]
no Hopi je bez papíru má jen 33 kilo je hodně plavací pes jak já řikám nemá tu konstrukci --kratší nohy silný hrudník ale pan veterinář řiká že ona z kloubama by problém neměla mít že ji živíme dobře že není tlustá :-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2012 20:46 Muž dosty7 [79] - Špicové a primitivní plemenaRe: HOUP
kdyz jsme u tech labradoru, tak mam taky jednoho, teda mam, uz nemam, má ho bývala přítelkyne, je to jeste mladoch budoumu 3 roky, je vazne nadherny...to mu rikam PAN PES, ale jedno vim jiste, urcite by mi ho neuchovnili, ani na vystave by nemel uspechy, protoze ten je tak krasne osvaleny,uplne netypicky na labradora. Hodne jsem s nim behal agility a je to na nem znát, a kdyz s nim potkam jineho labradora, tak Bolt, muj labrador, je v podstate uplne jine plemeno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2012 20:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Nevim, jak se někam kdy přišoupnul vlk, tak to úplně změnilo původní povahu plemene v čele s plachostí a nedůvěřivostí vůči lidem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.02.2012 19:43 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: HOUP
No já osobně s nějakým křížením "jak by se mi to líbilo" nebo aby ta moje čubinka měla aspoň jednou štěňata nesouhlasím, ale v případě dejme tomu cílenýmu vyšlechtění psa, s určitejma vlastnostma pro nějakou činnost (záchranářskou, hladání bomb, atd.) proč ne, když se pak pro ně najde uplatnění. Jinak Bertík je sice jezevčík, ale máma hrubej králík a táta hlaďas standard (tvrdí naši, já je neviděla), oba s PP a jak se jim kluk povedl :-) , ale nejvíc se mi líbí voříšci střapatý, u kterejch se nedá ani typovat, co maj za předky ;-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2012 19:18 Žena HOUP [1532]
já třeba četla že někde v Rusku šlechtili pejsky na to aby vyčuchali vybušniny a tak pejskum přidavali krev od šakalu ---je to zajimave --tim myslím že pejsky křižili z šakaly--a pejsci byli menší něco jako naš česky strakač ale na kratkych nožkach --byl mooc vošklivý smich ale pan si je chvalil nejsou rošířeni maj prostě sve misto v Rusku a tam pomahaj ---

A mise lÍbÍ tedy když mÁm toho labroška tak labradorci --a libilo by se mi kdyby měli o 10 kylo miň ale tudle povahu --nevím který pejsek by byl takovej --je sice skot retrivr ale to je spiš rarašek mezi retrivry ..mě by se libila 20 kylová Hopinka---hihihi--------------TAKY JEN UVAHA..

----------------

a jinak se mi taky libí československy vlčák -ale je pravda že si ho neumím představit jako klidné plemeno ---vím že se dají krasně vychovat ..ale pravě že je tak slnej a hezkej tak se mi líbí tak jak je :-) :-) ten se nám povedl--hihi tedy jako šlechtitelům je to šlerchtic ano a na haskym bych neměnila taky nic jsou to vlci už od pohledu stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.02.2012 15:58 Žena DaD [745] Re: dosty7
Tak takovou fantazii jsme si z útulku vzali domů, ovčoun a husky. Nebyl o něj zájem... ale fakt vlčí mi připadá saarloosův vlčák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2012 13:31 Muž dosty7 [79] - Špicové a primitivní plemena
jiste, taky jsem proti jakemukoli mnozeni psů... :-) jen proste zapojit fantazii...:-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.02.2012 13:01 Žena sarka [401]
Myslím si, že je všude spousta voříšků bez domova, útulky praskají ve švech, takže já jsem proti jakémukoliv nesmyslnému množení psů. Toď můj názor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.02.2012 10:03 Muž dosty7 [79] - Špicové a primitivní plemena – Křížení psů s PP
Právě čtu knihu Genetika a šlechtění plemen psů od Jaromíra Dostála...a tak přemýšlím nad tím, jaké rasy bych chtěl s křížit. Mam doma huskouna a chtěl bych,aby byl ještě více vlčího vzhledu,ale aby si udržel gen, který by umožňoval zbarvení oka do modra. Tak mě napada, samozřejmě jen v teoretické rovině, s kým ho skřížit. Napadl mně Československý vlčák. By mě zajímalo, co by z toho vzniklo. Koho by jste nechali třeba vy nakřížit. Mluvíme v rovině fantazie, tak doufám, že mě nikdo tady nenařkne z magorismu. hop

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 310x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/419-krizeni-psu-s-pp