Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

NAŠEL SE PES ...

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky » Ztratil / našel se pes 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
NAŠEL SE PES ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2013 16:59 RIGO MARTA – Našel se pes
Dne 24.7.2013 jsme našli v obci Frýdlant n.Ostravicí-Lubno křížence středního vzrůstu,krátké srsti,béžové barvy,bez obojku.Velmi hodný,poslušný,se znalostí základních povelů.Dle veterináře stáří 2 max.3 roky.Info.na čísle 732 648 160
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2013 20:36 Lucie Zelenková – Hledá se BÍLÝ BOXER ČENĚK
Fotka k příspěvku Dobrý den, prosím o sdílení hledaného pejska - BÍLÝ BOXER - slyší na jméno Čeněk.
Jsou to již tři dny a stéle není žádná stopa. Adresa je NECHYBA 44 U SÁZAVY. Prosíme o jakoukoli zprávu na 777618982 nebo 737050000. DĚKUJEME!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 08:47 Veronika Fuknová – Našli se dva pejsci v Orlové - Porubě!!!
Fotka k příspěvku Dne 2. 2. 2013 jsme našli dva pejsky - jeden je štěňátko, je hodný, hravý a živý. Druhý je starší pes, myslím, že mu je tak 10 let minimálně, je hodný a klidný. Oba se našli v Orlové - Porubě. Staršího pejska se mi nepodařilo tak dobře vyfotit, byl takový bázlivý, asi tím, jak je starší, ale můžu napsat, že mu chybělo kousek pravého ucha a kulhal, měl smutné očička. Pokud někdo pejsky poznáte, prosím, kontaktuje útulek v Orlové, kde jsme pejsky nechali odvézt. Telefonní číslo na útulek je 603 282 427. Mě můžete klidně kontaktovat na e-mailu - veronika. fuknova@gmail. com.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2012 23:48 Helena – NAŠEL SE ZLATÝ RETRÍVR
Fotka k příspěvku Našel se Zlatý retrívr, 25.12.2012 v obci Kněževes Praha-západ, poslušný - reaguje na povely, velice přítulný, po kontrole na veterině zjištěno, že je bez čipu a bez tetování. Stáří cca 3-5let. Na sobě má jen látkový stahovací obojek. Asi od 13h se pohyboval po vsi, cirka od 19h je u nás. Je čistý a v kondici. Prosím volejte pokud vám přijde povědomý.732182787
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.12.2012 18:02 Žena DaD [745]
Odchyt proveden, páníček z Křeslic, pes Adéla šťastně doma. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2012 15:35 Žena DaD [745]
Fotka k příspěvku Od deseti hodin u nás v ulici pobíhala fena bernského salašnického mladá, moc se bojí, nenechá se ani pohladit. Starosta Sibřiny pomáhá a obvolává i okolní obce (Praha východ), zatím nic. Je možné, že se zaběhla z Prahy. Prosím, sdílejte. Do večera bude u nás na zahradě, ale protože je mokrá, nelze ji vysušit, večer pro ni přijede odchytovka. mailto:fouskova.denisa@seznam.cz
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2012 23:49 Niky – HLEDÁ SE .. !
Fotka k příspěvku Dobrý den, moc prosím všechny o pomoc .. 11. 10. v Karviné se ztratila roční fenka, černá kříženka (zřejmě flat coated retrívra a belgického ovčáka) .. Má čip, který je zapsaný na jméno Patrik Novotný.. Fenka slyší na jméno Daisy. Je hravá a velmi kamarádská a určitě se bude držet v blízkosti lidí a pejskařů .. Moc prosím o jakoukoliv informaci (mob.: 731 228 189) Předem děkuji .. !!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 19:58 Žena Terda [484] - Jezevčíci
Ahoj dneska kolem sedmé večer jsem při návratu z venčení viděla pobíhat na křižovatce ulic Pod Zemankou a Na Usedlosti v Praze 4 po zeleném plácku s lipama psa - Německého ovčáka, byl černý s razetými znaky. Neměl bohužel obojek se známkou. Nehledá ho někdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 16:30 Žena DaD [745]
Dnes ve 14.10 v Praze na Jindřišské nastoupil do tramvaje kříženec jezevčíka, plavý, fenka, vystoupil na Masarykově nádraží a pak asi vběhl do metra. Policisty jsem nenašla, pak už ani psa. Nechybí někomu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 09:49 Veronika Janovcová – Prosím, pomozte!
Fotka k příspěvku Stále hledáme Bernského salašnického psa jménem Benjamin. Ztratil se 22. 7 v lese ve Staré Boleslavi u kasáren. Před dvěma měsíci byl oholený, takže ještě nebude mít zcela dorostlou srst. Bohužel trpí epilepsií a je nutné, aby bral denně léky. Prosíme o jakoukoli informaci, která by nám pomohla Benjiho najít. ODMĚNA NÁLEZCI 10. 000 Kč!!! tel.: 739 678 856

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 10:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala: No tak sehnat náhubek na jezevce je taky hledání ;-) www.obchody24.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 13:43 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: sgualdrina
No tak sehnat náhubek na jezevce je taky hledání ;-) protože plastovej nesnáší ... Nakonec máme nyloňák, kovák bych asi taky sehnala třeba po netu (v obchodech většinou jen velikostech na vlčáka a víc), ale když to nemůžu psovi zkusit tak se mi to kupovat nechce. Pravda pelech se dá sehnat lehce :) Ale ty obojky, postroje, vodítka... sehnat něco aby pes nebyl jak manekýna a ještě to plnilo účel hmm Nakonec si ten reflexní obojek nejspíš vyrobím sama... Ještěže alespoň ty známky se jménem a číslem nedělaj jak pro mamuta :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 13:31 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Terda
jj mě příjde,že v něčem jsou ve výhodě malí psi a v něčem zase velcí..jako sehnat košik na Schatze byl taky horor a už vůbec nemluvím o tom pelechu..ale když se chce všechno de..někdy to ale dá vážně zabrat najít to co chci,přesně jak říkáš bez blbinek a nesmyslů na tom..
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 12:12 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Bertík jeden čas nosil dokonce rolničku... ale táta nám to zatrhl, že to dělá randál a že přece není ovce. Takže teď cinkáme jen známkama. Ale máma aspoň objednanou takovou tu známku se jménem psa a telefonem, kdyby se náhodou někde zaběhl. S barevně odlišeným obojkem to je na psa Bertovy velikosti horší. Když panička odmítá kupovat cokoliv s kostičkama, srdíčkama a podobnýma obrázkama a když nechce nic růžovýho nebo světle modrýho. stydim Navíc nemůže mít obojek kvůli křírám zas moc tlustej. Nakonec jsem sehnala červenej, ale rozhodně to nebylo to co jsem chtěla, ale z jeho velikosti asi to nejlepší... Bohužel všechny "funkční" obojky třeba s reflexními prvky a třeba oranžovým pruhem (ten se mi zamlouval nejvíc) jsem potkala akorát na psy s obvodem krku 30 cm a víc, takže o fous neseděl :-O Jen jsem ráda, že nemám čivavu, protže na tu bych už asi normální "funkční" obojek bez zbytečnejch ozdobiček asi nesehnala. Skoro mám pocit, že co se "bezpečnostních prvků" týče na malý psy vůbec nemyslí. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.08.2012 20:48 Marcela Re: Marcela
Marcela napsal: dne 10.8.2012 k nám přišla až domů na zahradu milá fenka bez známky i tetování, je černobílá tak 45 cm výška, čistá. Někomu se musela zaběhnout. bydlíme od Přeštic směr Týniště. Pište na mail mailto:marcela.becvar@seznam.cz, kdo by věděl, komu patří. Ani rasu neznám. Jednu fenku už máme. Kdo by pomohl určit i rasu, budu ráda za info, díky. Nevím, zda je čisté plemeno, či kříženec. Děkuji.
už je u paničky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 00:31 Žena AmbraTT [6] - Teriéři
To já se přiznávám, že všude kde to jde s Amčou mažeme bez vodítka a obojku, pokud se nechystáme někam dále, ale za to je Amča tetovaná, má čip a navíc jí zná snad úplně každý :-)) U Megginky na značení ještě musíme zapracovat, ale ta se ode mne nehne na metr a ještě je na vodítku.
Chudinka malá jorkšírenka, vypadá, že se někomu zatoulala a pánečci i ona jsou nyní určitě nešťastní.
Snad se rychle ozvou a pomaže honem domů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   12.08.2012 23:14 Dracula Re: Rexik
Vždyt to je správné ano Taky cinkáme, už jen kvůli tomu, abych ji slyšela, a hlavně kdyby se NÁHODOU ztratila.... Taky mám panickej histerák, když zapomenem zelený obojek, který slouží k rozpoznání (pro našeho myslivce), jsme se s ním domluvili, jelikož děláme loveckou kynologii a on ví že je na to cvičená, a díky tomu pozná že to je ona, aby nedostala kulku na bok ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.08.2012 23:02 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Dracula
To my cinkáme o sto šest. Identifikační známka, známka o očkování proti vzteklině a ještě mikročip.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.08.2012 22:38 Dracula Re: Rexik
Taky nechápu ne Má obojek, ale nemá známku :-O Ach jo...ti páni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 22:36 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Brno
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2012 21:24 Marcela – našli jsme fenku, neznáme plemeno, Přeštice
Fotka k příspěvku dne 10.8.2012 k nám přišla až domů na zahradu milá fenka bez známky i tetování, je černobílá tak 45 cm výška, čistá. Někomu se musela zaběhnout. bydlíme od Přeštic směr Týniště. Pište na mail mailto:marcela.becvar@seznam.cz, kdo by věděl, komu patří. Ani rasu neznám. Jednu fenku už máme. Kdo by pomohl určit i rasu, budu ráda za info, díky. Nevím, zda je čisté plemeno, či kříženec. Děkuji.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.04.2012 16:58 Žena DaD [745]
Snad se najde majitel. Je mi těch hafanů líto. Každou chvíli si prohlížím stránky útulků a "vybírám" dalšího. Bohužel finančně ani časově to nejde. (A to nemluvím o zbytku rodiny :-). Pokaždé se na mě dívají velmi s podezřením, jednou už jsem je do útulku dovedla a koukali, když nás bylo nazpátek o jednoho víc :-D. )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2012 15:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 12:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Dnes se podařilo odchytit hajnému na Hořovicku ve vojenském prostoru fenu bígla, která se skoro 2 měsíce chodila živit do jeho krmeliště. Fenka je vyhublá, ale jinak celkem v pořádku. Po odchytu bylo zjištěno jméno z obojku. Jmenuje se Bessi. Na oranžovém obojku měla vybitý GPS vysílač. Prosím o možná co nejvíce sdílení ať se vrátí majitelům domů. Kontakt 608 581 690
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2012 16:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2012 23:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 14:07 Žena 111 [526] Re: 111
111 napsala: Včera 11.12.2012 v Ostravě- Zábřehu na Svazácké ulici, ...............

Jejda překlep datum je 11.2.2012:-) Děkuji Petrab palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   19.02.2012 09:18 Žena HOUP [1532]
pejsek už na veterině byl..........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 23:53 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Dobré by bylo zajít s tímto pejskem k veterinářovi na prohlídku,bude to jistější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.02.2012 21:06 Muž jajaapaja [218] - Teriéři
Velký plus s hvězdičkou. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   12.02.2012 19:50 Žena DaD [745]
Jste moc hodná, držíme packy, ať se brzo vrátí k páníčkovi. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   12.02.2012 18:55 Žena 111 [526] – Našel se pes
Fotka k příspěvku Včera 11.12.2012 v Ostravě- Zábřehu na Svazácké ulici, se kolem 15h našel kříženec malého vzrůstu - jde o fenečku stáří asi 1-2 roky. Je dobře živená a není zanedbaná. Má nemocné levé oko na které pravděpodobně nevidí. Je velice hodná- trochu bázlivá. Pokud ji někdo znáte, nebo víte komu patří prosím informujte mě na tel: 737 11 80 48. Fenečka se u mě nachází v dočasné péči - po dobu nezbytně nutnou.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 1092x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/424-nasel-se-pes-?od=51