Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pro lepší srst

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Pro lepší srst
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.03.2012 12:20 Žena sarka [401]
Lososový olej se nepodává jen kvůli srsti. Podporuje i imunitu, reprodukci a ovlivňuje mnoho metabolických pochodů v tělě díky omega 3 a 6 MK.
Já osobně přidávám mimo lososového oleje i sušenou mořskou řasu a olivový olej. Ale všechny preparáty jsou jen jako doplňěk ke kvalitní výživě, ta je na prvním místě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2012 09:32 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
ok
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2012 09:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: venca21
osobně raději preventivně podávám bylinné preparáty, které když nepomůžou, neuškodí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2012 09:04 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
musíš dávat s mírou,rada veterináře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 22:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: venca21
a špeky, průjem a vysokej cholesterol?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 22:46 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
vepřové sádlo,škvarky,špek palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.03.2012 20:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinasangrim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.03.2012 18:54 Žena 111 [526] – :-)
Já mám zkušenost s kapkama Sangrim palec lesklá srst jak hrom:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 15:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
www.grizzlypetproducts.eu/…

www.zbozi.cz/…

www.spokojenypes.cz/…

Osobně mi nejvíce u psů fungovaly kapsle z pupalky. Při dlouhodobém užívání (efekt za 2-3 měsíce) srst překrásná, bez lupů. Zásadně jsem podávala před výstavami. Já když, užívám toto:
translate.google.cz/…

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 13:31 Žena Iva [341] - Teriéři
Myslím, že pokud má pes problémy se srstí, je to odrazem buď nějaké skryté nemoci (což musí vyloučit veterinář), genetikou, nebo špatným krmením. Proto mi přijde vhodnější zjistit příčinu a napravit ji. Neznamená to totiž, že i když svého psa krmíme kvalitně, tak mu to zrovna sedne. To jak svého psa krmíme se v prvé řadě (a v lepším případě) odrazí na srsti a v horším případě pak i zdravotními problémy.
My nedáváme nic. Není potřeba, vše mají v krmivu, které jim sedne ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 10:37 Žena Petra123 [461] Re: DaD
Losový olej dáváme také (asi měsíc a kousek) a přijde mi, že je to dost velké zlepšení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 10:31 Žena DaD [745]
Nám hodně pomohl lososový olej, denně čajová lžička do krmení. Už po třech týdnech se krásně leskl a vypadá jako jůna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 10:27 Žena Petra123 [461] – Pro lepší srst
Dáváte něco svým hafanům na zlepšení srsti? Oleje, řasy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2011 11:13 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Losový olej je skvělý! Taky doporučuji palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2011 10:27 Žena sarka [401]
Já přidávám lososový olej a olivový olej, čas od času přidám i sušenou mořskou řasu. Tu řasu dávám už dlouho a zlepšení bylo opravdu vidět. Lososový olej dávám zatím jen krátce, takže bohužel ještě nemůžu říct, jestli nám pomohl, či nikoliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2011 21:35 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: quendery
No Phoebe kromě biocalu, který je braný jako ňamka, pilulky teda nee. Koupila jsem jí česnekový tabletky, že to je dobrý jako prevence proti parazitům, výsledek je, že ňufákem čuchla, prskla a nééé rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2011 15:10 Žena quendery [799] - Honiči a barváři a příbuzná plemena
U nás doma na srst u všech hafanů, NO, setrů i bíglíků se používá pangamin/ ten všichni milujou/ a syrové vajíčko - samozřejmě jako mňamka, ne mazat... smich smich A zatím to vždycky fungovalo. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 13:28 Žena Pudlinka [17] - Společenská plemena – Re: edus
Vše co tu bylo na růst srsti napsáno funguje.Srst je lesklejší a kvalitnější. Základem je kvalitní strava a doplňky jako pangamin,pupalka,lososový olej,ale také syrový žloutek můžou pomoci. Ale jak tu bylo psáno,jestli je to v genetice,tak srst nenaroste. Jako lidem se slabými vlasy, po ničem vlnitá hříva taky nenaroste :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 23:08 NIKO – Re: edus
Tato rasa psíků nemění srst... odrůstá jako vlasy ... a ty nerostou coze
Co neroste?Srst,nebo vlasy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 22:07 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
zkoušeli jste pangamin?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2010 11:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – pupalku
A cö takhle kapsle z pupalky dvouleté?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 11:25 Žena edus [9] - Ohaři
Tak po týdnu braní "Gelacan Champion" a "Fish Oil"...
Attila smrdí jak vydra smich a Jillinka přestala přijímat veškerou potravu hmm

??? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 21:32 NIKO – Re: edus
Já vím,dal jsem to do úvozovek.Boloňák ji také nemění,také Gianině odrůstala a měnila strukturu,trochu hrubla a začala se jí vlnit,tak jak má,ale v kolika měsících,to si už nepamatuji.Tuším že kolem 5.a 6. měsíce.Já ji každý měsíc trošku ostříhal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 20:54 Žena edus [9] - Ohaři – Re: NIKO
Tato rasa psíků nemění srst... odrůstá jako vlasy :-O ... a ty nerostou tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 18:12 NIKO – Re: edus
Jedinou šanci vidím v tom,že by "vyměnil dětskou srst".Pokud se do jara tohle nezmění,tak je to smůla a škoda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 17:24 Žena edus [9] - Ohaři – Re: NIKO
Fotka k příspěvku JJ přesně toto si myslím, že zdědil něco po předcích hmm
Právě jsem chtěla jen zjistit, jestli to nejde nějakým způsobem trošku ovlivnit... jako když se třeba pohnojí kytičky, jestli není něco na ten růst vlásků :-)
Zítra mi má už dorazit ten "Gelacan Champion" a "Fish Oil"... zkusíme to, tím nic nezkazíme. Dám potom sem vědět jak dopadneme ahoj
PS:
pro představu přidávám aktuální foto, jak mě chlupáči vítají. V levo Attila, v pravo jeho máma Jilli !!!
(jsou focení z vrchu, jak stojí přednímy na plotě) :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 09:34 NIKO – Re: edus
Pokud pes dostává na žrádlo vše to co má a jiní psi(mám-li jich víc,nebo sourozenci),tenhle problém nemají,tak se s tím nic nenadělá,zdědil něco po předcích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 01:47 Danila – Re: edus
Osvědčené veterinární preparáty: Dermanorm olej a Ungiotin mite. Počítejte s tím, že zlepšení se na srsti neprojeví dříve, než po čtyřech týdnech.Pokud byste měla dojem, že je to extrémně problematické doporučuji krevní testy na hladinu tyroxinu v krvi pro vyloučení poruchy funkce štítné žlázy.Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 20:57 Žena edus [9] - Ohaři – Re: Iva Hešková
OK, děkuji moc za radu.. zkusíme to ;)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 23:06 Žena Iva [341] - Teriéři – Re: edus
Ahoj, já bych se v prvé řadě zaměřila na kvalitní krmení a pak na nějaký doplněk stravy na srst. My máme odskoušeno od Orlingu Gelacan Champion na barevná plemena, taky je dobrý Biotin, mořská řasa, nebo lososový olej. Také to však může být i genetika a tam asi nepomůže nic, ne vždy se štěně po kvalitních rodičích vyvede, i když tato možnost je méně pravděpodobná. A také veterinář by měl vyloučit případný funkční problém, který se může na srsti projevovat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 21:50 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: edus
Sice nejsem zkušená chovatel plemena s nelínající a splývavou srstí ale radím ti lososový olej odkaz je www.psikralovstvi.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 21:45 Žena edus [9] - Ohaři – Poradí mi někdo něco na růst srsti ?
Hafoj všichni !!!
Velice bych uvítala radu zkušených chovatelů psíků, s nelínající, splívavou srstí.
Zůstal mi doma z prvního vrhu "Australského silky teriéra" psík, který nemá až tak kvalitní srst, jako jeho rodiče. Vím, že mohl podědit něco po svých dávných předcích, ale chtěla bych výživou a něčím takovým mu trochu ke kvalitě srsti dopomoci, protože v roce života nemá splívavou srst, ale rozježenou a spíš štětinatou. Kvalitou je ale jemná a měkká, jen nedosahuje té délky jak by měla.
Děkuji moc za všechny rady a zkušenosti ahoj
PS:
Jedná se o mého, zde prezentovaného pejska "Attila ze Štíteckých zahrad" (jeho máma je: Artemis Elisa Bohemia, alias Jilli)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 580x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/445?od=101