Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Léky - s čím máme perfektní zkušenost

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Léky - s čím máme perfektní zkušenost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 20:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Osobně si tedy dovoluju tvrdit, že jsem za ty desítky let s těma věčnejma marodama různejma v podávání tablet velkej mazák. Přála bych Ti ovšem vidět scénu s Alavisem s tímhle hafanem. Je schopnej nějakym způsobem snad sežrat po prášku i kýbl žrádla a pak zalehnout do pelechu, nevinně mrknout a prášek vyflusnout. Neskutečný. Eště, že u Alavisu o nic nešlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 14:45 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
...kteří jsou nešikovní a pejska litují a ten si nimi hraje jako kočka s myší. Náš případ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 14:32 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
No jasně, já to umím, ještě se mi nestalo, aby Safí tabletku vyplivnul, pokud jsem ji primárně blbě nedala :-D . Ostatní to můžou brát jako tip X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 13:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: abych měla jistotu, nechávám zajíst něčím dobrým, trochu problém, když jde třebas o problém, že nesmí hafan nic, než prášek. Při troše tréninku to jde, ale občas se najdou tací ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 23:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
No, vzhledem k našemu skvělému zdraví a požírání často i dost hustýho počtu prášků denně to dělám stejně. Vyjma tohoto modelu a ještě jednoho druhu atb bez problému. To jsou dvě věci, před kterýma se zatne, zapříčí a jak to dostane až z kořene jazyku, nikdo neví a ať zkouší kdo chce co chce, má problém, dokonce i veterinář. U oněch atb to šlo vyřešit zabalením do másla, který přeruší pach, chuť a krásně sklouzne tam, kam má. Ovšem u Alavisu ani náhodou.... Používám Nutradyl a zcela s úspěchem, ten chroupe jak bombony.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 22:58 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Já teda, co můžu, vmíchávám do jídla.. ale co potřebuju, aby 100% snědl, hážu přímo do tlaminy. A abych měla jistotu, nechávám zajíst něčím dobrým, aby právě takhle nemohl švindlovat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 22:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Nechutné prášky podáváme stejně. Ovšem u tohoto se otevřela tlamička, vložil prášek, rychle zavřela, pes neměl šanci vyplivnout, polknul a po pustění vyplivnul... Vyretušoval ho i z paštiky a měkkýho sejra. Po tom, co jsem ho ochutnala, jsem pochopila.... :-) A i kdyby, máš-li tento proces opakovat denně celé roky, nic moc tedy. Lepší, myslím, vybrat takový, který pes schramstne, ani o tom neví...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.05.2012 12:03 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já teda dávám "nechutné" prášky přímo do krku - otevře se tlamička, vloží prášek a rychle zavře, pes nemá šanci vyplivnout, jen polkne. Jinak bych do něj nedostala skoro nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2012 16:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
E. dávám léta chondroprotektiva na klouby. Alavis byl jediná značka, který jsem do něj nadostala ani náhodou. Je otřesně hořký. Možná i na jiné neduhy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2012 16:13 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Rexik
Tak Rexík nebude baštit ALAVIS ani náhodou. Snad je hořký či co ( nechutnali jsme ho ), ale dokázal tak odseparovat piškot a prášek, že jsme to ještě neviděli. Přípravek bude muset otestovat někdo jiný.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2012 20:46 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Rexik
Taky jsem ho koupila na zkoušku, ale zatím nezkusila. Ale Phoebe teď pomohly ty Bachovky krizovky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2012 07:04 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – ALAVIS RELAX
Od našeho veterináře jsme dostali vzorek kapslí proti stresu. Prý jsou s ním jenom ty nejlepší zkušenosti. Tak vyzkoušíme a uvidíme.Máte někdo s tímto přípravkem zkušenost?
www.alavis.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2012 14:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – VNITŘNĚ
tablety - veter. atb KEFAVET

www.orionvet.dk/…

atb vždy nasazuje lékař dle indikace a jejich citlivosti na bakterie,
pakliže není pes na tato rezistentní, např. na dermatol. problémy působí většinou přímo zázračně a neuvěřitelnou rychlostí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2012 14:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – LOKÁLNĚ
na oděrky, kapsy přímo zázrak (atb+kortik.), účinek střelhbitý

www.lekarna.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2012 14:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – LOKÁLNĚ
na dohojení ran

www.lekarna.cz/…/

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 170x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/452-leky-s-cim-mame-perfektni-zkusenost