Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Granule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 19:39 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Před 12ti lety dělal jeden můj známý na veterině doktorantské studium či jak se tomu přesně říká a dělal rozbory granulí pro hospodářská zvířata. Ale protože jsme všichni měli psy a i jeho cílem bylo otevřít si ordinaci pro domácí zvířata, tak si přitom jen tak bokem dělal rozbory tehdy nejprodávanějších granulí pro psy a kočky. Někdy to byly dost překvapivé informace - např. když zjistil, že Akana má lepší složení než Eucanuba, přestože tehdy byla o polovinu levnější. No a on taky našel ty návykové látky a velké množství soli. Návykové látky byly v Pedigree a větší než deklarované (někdy až 10x) množství soli skoro ve všech marketovkách a takových těch granulích 200,-Kč za 15kg pytel.
Ale ani v tom Pedigree to nebylo tak, že stačí psovi na návyk sníst jeden pytel... problém je ale s tou solí - jak si pes navykne na slané jídlo, těžko odvyká, to je jak s člověkem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 18:57 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Tu informaci jsem slyšela taky. Prý se to přidává do Friskies, Pedigree (a do těch marketovek)... rovněž se to prý přidává i do Royal Canin - Když to pes jednou ochutná, nebude chtít nic jiného, to stejné taky u Friskies apod. pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 18:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Jsou to kvalitní granule, nejsou tedy dochucované žádnými dochucovadly. Dokud budeš krmit kvalitními granulemi, kterých je víc značek, pes ti je bude žrát. Jakmile ho ale jednou naučíš na nekvalitní, ale výrazně osolené a ochucené granule, pak se ti bude ke kvalitním granulím vracet špatně. Některé velmi nekvalitní granule mívaly v sobě i látky způsobující závislost, ale nevím, jak je to dnes, tohle je informace stará 12 let.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 15:12 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Tak to jste mě potěšil. A jaké jsou ty TOTW chuťově? Baští to psi rádi? Stejně chceme nejdříve krmit těma Essentials a pak to budeme střídat s jinými kvalitními granulemi (TOTW,Acana,Nutra Gold...).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 14:45 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Určitě můžeš, dokonce pro velkého psa jako je labrador retrívr je lepší krmit těmito granulemi než těmi spešl pro štěňata.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2014 19:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
www.granule.cz/…/

jak píše Libas, nejsou to granule moc známé, ale dobré, přesně těmito granulemi zde krmí svoje psy v okolí několik lidí a v pohodě, jeden měl po nich obrovskou alergii (rajčata) a druhýho hodně nadýmaly, každý krmivo je u psa individuelní záležitostí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2014 19:39 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Ale můžu ho krmit tou variantou, která je v tom odkazu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2014 19:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Rozhodně ano. TOTW patří dlouhodobě k nejlépe hodnoceným granulím na světě. Nemají žádnou bombastickou reklamu, ale díky jejich kvalitě jimi krmí hodně špičkových chovatelů. Moje paní chovatelka jimi krmí taky a já je proto dávám a budu dávat i nadále... jen k nim teď kvůli vláknině přidávám tu trošku těch za studena lisovaných granulí. Nicméně 4/5 jsou stále TOTW.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2014 18:57 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Děkuji, a myslíte, že můžu štěně Labradora krmit tímhle? Je tam i kloubka (kloubní výživa)? www.granule.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.03.2014 17:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Moje první fenka byla bagr, té bylo jedno, co dostala, sežrala všechno. Další byl maltézáček. Tam jsem byl rád, že vůbec něco jí a když jsme našli granule, které mu svědčily a chutnaly, tak jsme neměnili. Další fenka je to samé - hrozně špatně jí, takže jsem se vždy držel jedněch granulí. Scottymu taky chutná skoro všechno, dávám mu TOTW, ale příchutě střídám, a v poslední době jsem mu do nich začal přidávat za studena lisované granule, které dělají u nás na Hané - www.krmivahulin.cz/… - mají zajímavé složení, šetrnou technologii výroby a dělají se u nás + velmi rozumná cena. Zatím je přidávám v poměru 1:4, od roku chci dávat tak 1:3 a od roku a půl 1:2 či 2:3, jak to bude Scottymu vyhovovat. Jinak je střídání granulí asi individuální dle toho, jak to psovi chutná a jak prospívá... a hrozně moc samozřejmě dělá reklama.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 20:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
záleží na tom, jaké bude mít pes v dospělosti zažívání, někdy si "řekne sám", že už by to chtělo změnu, změnu můžeš provést v řádu měsíců, ale třeba i let, někdy je to i nutno, protože určitý druh krmiva přestanou dovážet nebo zcela změní obsah
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 18:54 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Děkuji... :-) A je dobré to pejskovi střídat? Někde čtu, že má pes zůstat krmen jen jednou značkou a někde zase čtu, že se to musí střídat, aby neměl pořád to stejné. Jinak mám vybrané tyto značky Essentials, Nutra Gold, Acana, Calibra, Brit Care.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 12:30 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Myslím, že velmi dobrá volba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2014 19:25 Žena Annie [50] - Retrívři – Essential Foods
Co si myslíte o granulích Essential Foods? Chceme tím krmit naše nové štěňátko Labradora. Brit Care se nám nezdál moc dobrý (složení) a tak se chci zeptat na toto krmivo. Je to bezobilný, takže by to mělo být dobrý. Ale co si o tom konkrétně myslíte vy? Nebo tím už dokonce někdo krmíte? :-P Díky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2014 14:18 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak buvolí konzervy už dorazily,tak uvidíme jak jim budou chutnat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 22:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
sagoše zdravim, gigoš nevezme ani žloutek, navíc má recht, bílek mu nedávej - tedy syrovej! - a s tim vyčkávánim to máme uplně stejně smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 22:16 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Zatím je to v pohodě,ale když dostanou novou příchut,tak jim dám poprvé mín,počkám jaký bude ráno hoví a pak dostanou víc.tak uvidíme co řeknou na buvolíka.Argo ani tak vrták není,ale Sagr je jak nějakej labužník,prvně čučí co mu dávám,pak k tomu čichne,opatrně vezme do huby,ochutná a bud sežere nebo vyplivne :-D .je to fakt zábava ho pozorovat,třeba z uvařenýho vajíčka bílek do huby nevezme,ale v tom je jak já :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 13:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
no jasně smich , pestrý menu musí bejt!!! , to je tady to samý, já to pak začla i střídat jak blbec (kupovala jsem ty mrňavý konzervy od Almo Nature drahý jen s masem) jednou tuhle podruhý tamtu a nakonec přestal žrát úplně všechno. Tak jsem přešla na přídavek masa s rejží a zeleninou a luxus. Teď pozoruju, že jakákoliv konzerva, jak je to změna, je vítaná. Tak když to zvládá žaludek a střeva, jedině střídej!!!!!

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 11:36 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Super,díky,takže objednávám buvola.oni jak mají stejné konzervy nějaký čas,tak se v tom miláčci pěkně vrtají. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.02.2014 22:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
jednu dobu jsem ke granulím přidávala zásadně konzervy a buvola jsme taky zkusili, v pohodě, co se týče alergenů, rozhodně vhodnější než hovězí
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2014 11:48 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Zdravim,neměli jste někdo konzervy pro bafana s buvolim masem?zajímalo by mě jak jsou stravitelné?beru konzervy od Happy dog,mely by byt 100% jen masové.už jsme měli jehně a hovězí.ted bych jim chtěla vzít toho buvola.díky za info ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 06:12 Žena Annie [50] - Retrívři
Tak nakonec to budou Brit Care ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 22:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
Hafík napsala: Pejskaři a co říkáte třeba na Chicopee?

NEDEJ NA TO, CO ŘIKAJ PANDY A PÁNÍČCI.
Dej na to, co na to hafani!!!

A JÁ ŘIKÁM - FUJTAJBL. Masíčko jo! Z jelena, buvola, pštrosa či ze slona, krtečka nebo i z žáby.
Ale granule. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
EGON pac

hafici.net/prezentace/822
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 21:50 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Hafík
Kamarádka s nimi krmí fenku zl.retrívra a je spokojená.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 10:46 Žena Annie [50] - Retrívři
Pejskaři a co říkáte třeba na Chicopee? Ten nevypadá taky špatně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2014 10:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
tak známá se sil.alergikem na všechno možný bere:

Acana pacifica bez obilovin či Acana grasslands a ranchslands taky bez obilovin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 06:02 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: Libas
Ještě ne, ale v našem kraji je dost chovatelských stanic s labradory, tak se na ně podívám a uvidím. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2014 00:40 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Hafík
Kéž by bylo více takových zodpovědných lidí jako ty. Už máte vyhlédnutou chovatelskou stanici?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2014 17:55 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: petrab
Děkujeme, samozřejmě nejprve budeme krmit granulemi, na které bude štěně zvyklé a až pak budeme přeučovat na to naše. ;-) Jinak si študuji ještě jiné věci o psech, ne jenom krmivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.02.2014 17:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hafík
Hafík napsala: Děkuji :-) Ty recenze jsem četla a taky vidím, že mnoho lidí to doporučuje.

Je super, že asi nejen žrádlo řešíš ještě před pořízením štěněte, držím palce, abys vybrala krmivo vhodné právě pro Tvého pejska. Nezapomeň, že i jídlo s milionem úžasných recenzí nemusí některým psům vůbec sednout!!
Hodně zdaru.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 11:15 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Akurát včera som bola kúpiť 3kg balenie... Aby mama mala istotu, že keď kúpime veľké balenie, tak zase nezačne hnačkovať... :-P Spolu s granulami som včera kúpila aj piškóty pre psy, no zdá sa, že nie sú tak dobré ako tie predtým, asi ich skočím dať do útulku, ich pesíkovia si určite radi dajú... (alebo nech to ponúknu venčiarom, aby mali voľačo na prechádzky...) :) Nevadí, keď budem mať peniaze, tak skočím kúpiť iné odmeny. (ešte mám skoro celý balíček Brit-ov) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.02.2014 09:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Tak to je super zpráva. Tak ať se vám daří :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2014 05:08 Žena Annie [50] - RetrívřiRe: makyna90
Děkuji :-) Ty recenze jsem četla a taky vidím, že mnoho lidí to doporučuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.02.2014 20:38 Žena makyna90 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Hafík
Ontario Junior Large Breed dávám svý 9měs.fence NO a zatím spokojenost,granulky ji moc chutnají,má pěknou lesklou srst,bobky taky ok.Tady se můžete podívat na recenze krmivo-psy.heureka.cz/… a co tak čtu tak většina lidí je s nima taky spokojená ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.02.2014 19:04 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Kamarádka s nimi krmí 9 měsíční fenku N.O.a myslím že v pohodě,skus se zeptat přímo jí.


hafici.net/prezentace/1668
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   01.02.2014 14:41 Žena Annie [50] - Retrívři – Granule Ontario pro štěňata velkých plemen
Dobré odpoledne, na jaře si budeme pořizovat konečně štěňátko Labradorského retrívra (už se moc těším). Našla jsem granulky Ontario což mě moc zaujaly svým pěkným složením. Chtěla jsem se zeptat jestli to Vaše štěnda papkají. Jedná se konkrétně o variantu Junior Large Breed. Klidně sem napište i zkušenosti s jiným druhem. Obsahuje 60 procent dehydrovaného masa a zeleninu. Bohužel je tam jen jedna obilovina (kukuřice), ale jinak tam už nic není. Jedná se o superprémiovou kvalitu, kdysi to bylo prémiovka, ale vylepšili recepturu, takže teď to je už superpremium. Prosím, co si o něm myslíte a jestli tím krmíte, tak chutná? Tady máte na něj odkaz: krmivo-psy.heureka.cz/…. Děkuji. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 22:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.01.2014 18:41 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Hurray!!! Konečne nám vyhovujú nejaké granulky... Ten Pro Plan nakoniec dopadol dobre, už ťaháme viac ako 2 dni v pohode, ešte s troškou ryže, ale čoskoro už len granule!!! potlesk potlesk potlesk Wíííííííííí, konečne za celý čas, čo ju máme!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2014 22:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas - Ria542
aha, pak ovšem nutno řešit to s veterinářem, nechat udělat veškerá krevní vyšetření, zjistit, jak je na tom pes s různými parazity (giardie atd.), dále se slinivkou aj. Nutno dořešit, protože může dojít ke chronickým průjmům a to často i celoživotním a tedy to není nic moc příjemnýho, hl. pro psa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2014 22:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Pokud jsem to správně pochopil, tak jde jen o snahu vybrat správné granule, které budou pejskovi vyhovovat a nebudou způsobovat průjem. Malá má průjmy od začátku, co si ji přivezli. Už ji i odčervili, ale nepomohlo ani to. Průjem se zastaví po rýži s vařeným kuřetem, ale při přechodu na granule se zas objeví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2014 22:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
já jsem slepá, nečetla jsem to přesně, vidím, že hodláš použít vylučovací metodu, tak zkoušej skutečně po více dnech přidávat postupně jednotlivé potraviny, resp. jakoukoliv další přísadu....

Někdy se nemusí vůbec alergie prokázat. Tak držím palce.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2014 22:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
no, to promiň, já si nevšimla, že jde o štěně, AN samozřejmě dělá i štěněcí granule, ale myslím, že jen kuře a ty obsahují tutově kukuřičnou moučku, jako skoro všechny granule kuřecí... ,

jinak, co se týče ANH jehně viz níže, krmím s nimi po předešlých všech možných hokusech pokusech již 4 roky silného alergika, a konečně má rel. klid od kožních problémů a hlavně průjmů a dalších zažívacích nepříjemností, takže v dospělosti plně doporučuji, protože jimi krmí i iks známých právě ze stejných důvodů,

když mi to připomeneš v SZ, zeptám se ještě jedné známé, čím krmí, její pes má potravinovou alergii a to velmi silnou, takže možná její značka by se ti taky mohla k výběru hodit, ANH nemůže, protože pes má alergii né na pšenici, která v ANH není, ale na ječmen nebo oves

Tvému štěněti byla diagnostikována alergie na kukuřici a pšenici dle testů nebo vylučovací metodou? Nebo je to jen pravděpodobná prevence z důvodu častého alergenu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2014 21:38 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Ešte som nepočula o Almo Nature, navyše nie sú pre šteňatá... Ale ďakujem! pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2014 21:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ria542
Ria542 napsala: granule, ktoré neobsahujú kukuricu a pšenicu... např.
www.zoohit.cz/… (maj i pro menší psy)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2014 21:08 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Skúsim!!! Ja už vyskúšam čokoľvek, len nech je už úplne v pohode... Nemôžem stále nechávať 30-50 EUR u veterinára. Ďakujem, v momente mi vôbec nenapadli, držte palce, nech to konečne vyjde. PS: snažila som sa na ne mamu už predtým ukecať, no odbila ma a zabudla som na to... pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.01.2014 21:03 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Já krmím Taste of The Wild a naprostá spokojenost. Neobsahují žádné obilniny. Nebo Artemis... nebo jakékoliv holistické granule - www.mvdr-svoboda.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2014 20:57 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Potrebujem poradiť granule, ktoré neobsahujú kukuricu a pšenicu... alebo aspoň minimum tohoto... Prípadne ak má tá značka menšie balenie granúl bez kukurice, ale s pšeicou, tak môže byť, musím použiť vylučovaciu metódu... Pomaly sme začali prechádzať na granulky a hneď potom riedka stolica, granule napriek tomu chutia, hrá sa, papá, pije, je aktívna. Takže to bude najskôr alergia, preto takéto kritéria. :-O Ďakujeme!!! pac ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.01.2014 23:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
po deseti letech děsů s ANH u alergika super!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2014 21:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: micz
Já zatím krmím štěněčími, střídáme lososa s bizonem a musím říct, že Scottíkovi jedou obě stejně. Ale koukal jsem na granule Artemis a s chovatelkou jsme se dohodli, že až Scotty dospěje, tak je zkusíme. Nechceme dělat nějaké experimenty teď, když roste, ale zdají se nám oběma jako velmi kvalitní a je u nich výhoda, že jsou neustále k dostání, což u TOTW není prý úplně vždy... ovšem já si myslím, že dnes je na trhu tolik obchodů, že když nekoupím v tomhle, budou mít v jiném, a navíc, já jsem ještě z dob komančů pořád naučen myslet na zadní kolečka - pořád mám doma zásobu mouky, rýže, luštěnin, špatget a konzerv... a také pořád jeden 15kg pytel granulí. Když končím jeden pytel, objednávám nový, takže když otevírám druhý pytel, mívám už doma nový pytel z objednávky... A protože mi pytel vydrží cca na 6 týdnů, tak se nemusím bát, že bych nějaké granule nesehnal smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2014 18:57 Muž micz [165] Re: Libas
TOTW se mi taky docela pozdávali, ale bohužel jsme u nich nezůstali. Bizon-alergie, štěněčí-OK, losos-nechutnal, jehněčí-první pytel ok a další mi připadal jak když je cítit nějakou chemií a už to nechtěla žřát. Zkoušeli jsme už kde co např. Acana-průjem,Orijen-alergie, Proplan-drahej brak, Robur-ten se nám vcelku líbil, ANF-super ale drahý a teď krmíme Simpsons Premium, který se mi líbí složením/cenou a tím, že je Eli bez problémů žere. Akorát věčně na zoohitu nejsou... Jinak když zkoušíme něco novýho tak vždycky pro sichr jehně nebo losos.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] ...... 12

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 5460x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/484-granule-?od=251