Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

1. krytí v 5-ti letech?

 

NápovědaFórum » Chov psů » Krytí, březost, porod 

+ přidat příspěvek
1. krytí v 5-ti letech?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2012 14:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Avona
Boxerů není zas až tolik, nejl. v kynol. svazu Ti sdělí, kolik jakých plemen v uplynulém období je registrováno a v CHS i to, jaký je zájem. Pakliže je někdo dlouholetým chovatelem určitého plemene, zajímá ho především genetika, zdraví, povaha apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2012 11:37 Žena Avona [292] - Teriéři
Jen mám připomínku.. nevím, jak je to s boxery, zda se udávají snadno. Jde o to, aby byl na štěňata dostatečný počet zájemců, ze kterých by bylo možno si vybrat, aby ve finále neskončili v množírně... ale to jen tak na kraj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2012 00:33 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: petrab
Moja Jaime už ako 4.ročná(prvý krát) získala takú nechuť,že sa ani po troch pokusoch nepodarilo.Totálne zúrivá reakcia na psa.Pokiaľ sa spolu zabávajú je všetko ok,až do momentu vyskočenia psa na fenku.Jednoducho toto jej pripadalo ako nadradené gesto a moja feministka to neznesie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2012 15:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Johana
Do 8mi let krytí v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.03.2012 12:49 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Johana
Fotka k příspěvku úplně v klidu. záleží však na kondici fenky (píšete, že je dobrá), na ničem jiném.. můj pes kryl prvničku, která měla téměř 6 let a narodilo se 8 krásných štěňátek palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2012 12:28 Johana – 1. krytí v 5-ti letech?
Dobrý den, doma máme 4 boxerky, před 2-mi lety měla jedna štěňata, bohužel zemřela na sepsi. Proto se teď hodně bojíme dalšího neštěstí. Chtěla jsem se zeptat, zda by mohla 5-ti letá fenka boxerka(v červnu 6 let) mít svá první štěňátka v tomto věku. Je v dobrém výživném stavu, ale 2 roky jsme si ani nevšimli, že by hárala, proto ten nápad přišel až teď :). Prosím poraďte, za všechny rady budu moc vděčná.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 76x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/486-1-kryti-v-5ti-letech